Mimozemský život

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2008 20:52 - WOG

Spousty lidí hází fenomén UFO a existenci mimozemského života do jednoho pytle.Zajímá mě váš názor na pravděpodobnost existence mimozemského života ve vesmíru (nemusí být ani inteligentní)?Poté váš názor na fenomén UFO jestli věříte na to že je naše planeta navštěvovaná mimozemšťany?Můj názor na první otázku je zcela jasný,mi samotní jsme důkazem a ta druhá je už uplně něčem jiném.
Myslím si že na fenoménu UFO něco je ale to neznamená že by jsem tento názor bránil za každou cenu.

reagovat 12.2.2008 22:27 - Leni

Hej ty wog, nepřeskočilo ti s těma ufonama už nahodou? Je fakt, že ve vesmíru nemůžeme být sami, ale opravdu tomu máme věnovat další a další diskuse? Na jedno téma je toho opravdu dost. Kdyby na UFU bylo 1000 příspěvků, tak chápu. Steně tak u Däniken a možná i Paranormálních jevů. Pořád je to jedno téma, ať tomu dáš trochu jiný, ale přesto příbuzný název.

reagovat 13.2.2008 00:47 -

Hm.

reagovat 13.2.2008 19:15 -

Nevíte,jestli se Wog přihlšsil do toho kroužku?

reagovat 13.2.2008 21:55 - L.

do jakýho?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2016 08:02 - Karel

Astronomové považují...

Taková sonda podle mne nemá takřka účel. Při její rychlosti a vzdálenosti k nejbližím hvězdám se do takového kontaktu může dostat za nějakých X tisíc let. Pokud za tu dobu bude ještě lidstvo existovat (při současném trendu o tom lze úspěšně pochybovat) bude již na trochu jiné úrovni.

reagovat 24.8.2016 19:45 - Řehoř

Souhlasím s Lumírem. Myslím, že skutečným lékem na řadu dnešních problémů světa by byl skutečně kontakt s (především duchovně) vyspělou mimozemskou civilizací. Obrátili bychom tváře vzhůru namísto proti sobě a vlastní planetě, postupem času by musely vymizet (nebo alespoň navenek značně oslabit) rasové, sociální, náboženské a jiné rozdíly mezi lidmi a byli bychom prostě jen Pozemšťané. Nemyslím teď nějakou zcela uniformní totalitní jednotku typu NWO, spíše takový výsledek přirozeného a spontánního duchovního vývoje, kdy je zkrátka už zcela jedno, jaký má kdo původ a kdy se Země stará především o svůj pozitivní obraz a image u ostatních vesmírných společenství a využívá (nikoliv zneužívá) nových poznatků ku prospěchu celé planety. Ale to je jen taková má osobní utopie :-)

reagovat 25.8.2016 13:00 - ani náhodou kontakt s mimozemskou civilizací

Souhlasím s Lumírem....

sežrali by nás jako kolonizátoři.
Žabomyší války samozřejmě skončilo, lidé by nebyli.

reagovat 25.8.2016 21:17 - Řehoř

sežrali by nás jako...

Právě proto jsem kladl důraz na tu duchovní stránku.

reagovat 25.8.2016 21:46 - Pavel

Asi jste viděli ....Muži v černém :" některý civilizace ve vesmíru jsou tak vyspělý, že lidské myšlení považují za infekci ". Nejlepší věta, kterou jsem kdy slyšel. A k čemu myslíte, že je pro nás omezující kosmologickou konstantou tohoto - našeho vesmíru rychlost šíření všeho - především lidského myšlení .. rychlost svetla ??? Musíme se nejdřív vyvinout ... bude to hoooodně dlouhé

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *