Mimické vrásky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.4.2002 22:43 - Pavla

Můžete mi někdo poradit, jak je možné aspoň částečně odstranit nebo zlepšit stav mimických vrásek? Proč vlastně vznikají?

reagovat 30.4.2002 13:55 - Jana

Vrasky se deli na vrasky hluboke a dlouhe,tedy mimicke a na vrasky kratsi a povrchni tedy starecke.Vrasky mimicke ma kazdy,tvori se vlastne od zacatku naseho zivota,tem tezko predejdem,jelikoz by jsme se nemohli smat,mluvit a nic,pouze bychom museli mit kamennou tvar.Nejvice jich maji herci,mimove,namornici od slunce-krci oci apod.Tyto vrasky znaci rysy cloveka,vhodna je napr. oblicejova gymnastika a prevence uz od mladsiho veku mazani se kremy proti vzniku vraskam stareckym.Na slunci nosit bryle.

reagovat 30.4.2002 23:29 - doktorka

Je tez mozne nechat si pichnou botulotoxin, ktery zpusobi docasne ochrnuti tech svalu, ktere se podili na vzniku mimickych vrasek. Nekdy to vsak muze vypadat dost neprirozene, napr. pokud to omezuje prirozenou mimiku, napr. smich. Velmi dobre vysledky to naopak ma na svisle vrasky mezi obocim, ktwere vznikaji mracenim.
Dalsi moznosti je vypln vrasek kolagenem ci kyselinou hyaluronovou.
Vyse zminovana oblicejova gymnastika je opravdu dobrou prevenci vzniku vrasek, tez je mozno podstoupit v salonu kuru face myoliftingu, kde jsou 2 faze oblicejove gymnastiky stimulovane elektrodami, dale pak jedna faze na lymfatickou drenaz obliceje (podpora vyzivy bunek a odvodu zplodin) a jedna faze aktivujici vazivove bunky k produkci kolagenu a elastinu.

reagovat 5.8.2003 10:39 - Nikita

Prosím, používáte někdo potravinový doplněk Imedeen, zajímalo by mne, jestli je to skutečně takový zázrak na pleť. Je to dost penez (1500), proto bych ráda nejdříve slyšela nějaké reference, než si ho koupím. Bylo mi 30 let, vrásky sice nemám, ale prevence je důležitá:-))Děkuji moc!!! Jinak krémy od Avonu (řada Anew) je vynikající a nenechám na ni dopustit

reagovat 2.11.2003 23:59 - Lenka

Imedeen je dobrý, ale musíš ho brát minimálně 3 měsíce, aby se projevil nějaký účinek.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2017 11:03 - Ladka

Je spousta zpusobu, jak se jich zbavit. Zálezí, jakou más plet a jak hluboké vrásky. Mezoterapie, kys.hyaluronová, botox, liftingové nite,...

reagovat 22.8.2017 15:04 - Marie

Na tech liftingových nitích s botoem (do cela se nite nedávají) jsem byla loni v perfect clinic. Promena velika

reagovat 20.12.2017 18:47 - Maria

Byli jste někdo tady http://www.dermastar.cz/? Našla jsem je na internetu, ale víte jak, když je neznáte. Aby to nebylo potom ještě horší.

reagovat 24.12.2017 11:06 - Zuzik

Bohužel neznám, ale prý poznáš odborníka i podle přístupu. Třeba tady budě někdo do tam byl :)

reagovat 26.12.2017 21:46 - Iva

Dermastar znám, chodím tam k Páralové. A jak píše Zuzik, jde i o přístup doktora. Doktorka je velmi příjemná a vše krásně vysvětlí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *