miluji ucitelku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2009 13:25 - Miki

Ahoj.Mam dost velký problem.Je mi 14 a už rok a půl milují učitelku.Jsem holka.Ji je 28.Ona je zadaná a má taky holku.Jsme tak trochu s tou učitelkou kamarádky.Když jí o něco poprosím ona mi pomůže.Dost často se na mně taky díva.Nevím jestli si to náhodou nenamlouvám.Děsně moc ji miluji.Když něco chce pomoct udělam to.Udělam pro ni cokoliv.Mám nějakou šanci?Když je ten pitomý zákon?Jsme holky tak to dělat nemůžem ne?A druha otázka základku máme spojenou s gymplem.Ona uči na základce.Kdybych chodila pak na gympl,můžeme mít vztah?

reagovat 24.1.2009 21:17 - lan

Miki- nie...nič spolu nebudete mať....je tam velky vekovy rozdiel. zabudni na to.

reagovat 24.1.2009 21:24 - emma

Ano,můžete,ovšem až Ti bude 15.Pokud tedy učitelka city opětuje.Jenomže,vzhledem k tomu,že je jí 28,obávám e,že bude uvažovat rozuměji a neopustí svou přítelkyni kvůli novému vztahu s "malou holkou".Ačkoliv nic o Tobě nevím a o ní taky ne.

Kdo ví,třeba by to mohla být láska jako trám.každopádně jí zatím nic najevo nedávej-mohla by mít velké problémy a konec učitelské kariery.

reagovat 24.1.2009 21:36 - Simi

Ahoj, jednou jsem zazila neco podobneho a ver mi, nejlepsi, co muzes udelat je prestat to prozivat, poohlidnout se po jinem objektu blizeji tveho veku a nebo jen tak pockat, az to prejde a ono prejde. Nema smysl si nic namlouvat, pokud bys to nemohla dele vydrzet, promluv si s ni o tom nebo napis dopis. Pomohla by asi i zmena skoly. Nebo se porad v nejakem centru pro dospivajici, na internetu toho objevis urcite dost.

Takove veci se stavaji az prekvapive casto, ale vzhledem k vekovemu rozdilu nemuzes pocitat s zadnym vztahem.

reagovat 25.1.2009 11:31 -

až se s ní dáš dohromady a budete spolu něco mít,tak to nezapomeň dát na internet.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2018 23:59 - pavlik

Taky jsem se zamiloval kdysi do jedné učitelky matematiky. Seděl jsem v zadní lavici, takže jsem při vyučování potají masturboval a koukal jsem ji furt mezi nohy a představoval jsem si, jakou má pipinu. A jak by mi ho kouřila a tak. To jsem chodil myslím do šesté třídy. Měl jsem bujnou fantazii, ale nic z toho nebylo. Nechtěl jsem se dostat do problémů. Ona dodnes o tom neví, je to už 25 let.

reagovat 10.8.2018 00:07 -

Taky jsem se zamiloval kdysi...

v šesté třídě takové erotické představy?

reagovat 10.8.2018 00:09 - Johny22

Ahoj.Mam dost velký...

Zkus to, za zkoušku nic nedáš, když neučí na gymplu o nic nejde. Šanci máš malou, ale ne žádnou. Jestli má přítelkyni máš šanci ještě nižší, ale skus se sní sejít jen tak nezávazně mimo školu a uvidíš mnohem víc.

reagovat 10.8.2018 00:19 - Ty vole

Zkus to, za zkoušku nic...

ta už bude po devíti letech možná vdaná!!

reagovat 10.8.2018 08:54 - pro Johnyho

Promin, ale ten první příspěvek je víc než 9 let starý. Chce se to podívat taky na datum. Jmenovaná Miki možná dnes má sama děti, rodinu. Kdo ví, kde je ji konec.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *