Milování ve spánku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2006 13:48 - Neenno

Ahoj, už několikrát jsem se v noci vzbudil s velkou chutí na sex a tak jsem se udělal na své spící partnerce aniž by o tom věděla. Jednoduše spala a až při ranní hygieně poznala, že se v noci něco dělo. Nezlobí se na mne, spíš ji udivuje, že dokáže spát tak tvrdě. Neříkám, že je to něco jednoduchého, ale scénář je vždy stejný. Nejdříve ji hladím a poté co jsem přesvědčen že spí opravdu tvrdě, tak zasunu. Někdy do vagíny, ale snadněji to jde do zadečku. Už kvůli poloze spícího těla. Moje vrušení je tak veliké, že stačí opravdu velmi málo pohybů a je konec. Vzhledem k tomu, že toto téma jsem nikde na netu nenašel, ptám se vás mužů i žen, jestli máte nějakou podobnou zkušenost?

reagovat 31.7.2006 18:23 - Tom

Jednou se mi to také podařilo s manželkou, která tvrdě spala a ráno mi to nechtěla věřit. Ale mě se při tom zdálo, že o tom musela vědět, protože neležela jako poleno. Ale ráno potvrdila, že si nic nepamatuje. Ještě, že mě nenabonzovala za znásilnění.

reagovat 31.7.2006 18:46 - Hanča

Přítel to párkrát zkusil, ale mě to pokaždé asi v polovině vzbudilo. Tak jak píše Neeno, přesně "využil" situace polohy zadečkem k němu.

reagovat 31.7.2006 20:16 - Karel128

Tome, pokud si předpokládal, že ona s tím sexem souhlasí nebyla naplněna skutková podstata trestného činu Znásilnění. Vyšetřovat bych to ale nechtěl.

reagovat 31.7.2006 21:25 - Tina

Tak to ja se uz nemuzu dockat, az vojedu meho spiciho milacka!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2018 00:41 - Peto

Ahoj, už několikrát jsem...

Prosím, môžem vedieť co si použil??

reagovat 2.4.2018 17:56 - Daniel8787@centrum.cz

Láká nějakou slečnu intimní chvíle, sex, různé hrátky na pokraji spánku? Vím jak na to.. Ozvi se, Daniel8787@centrum.cz

reagovat 4.4.2018 07:49 - josef

nějak nevěřím, že by ji...

Jednou se mi stalo, že jsem spal v posteli
na chatě vedle své tchýně. Na spaní brala prášky. V noci jsem se vzbudil a šel jsem se vymočit. Leželela bokem ke mě, košilku vyhrnutou a pěkně uchrapovala. Když jsem uviděl zu velkou bílou prdel, okamžitě se mi postavil. Přilehl jsem vedle ní a pomalu ji začal ojíždět rukou, zajel jsem ji i na kundu a když nijak nereagovala, tak jsem ji ojížděl ptákem. Když jsem pomalu strkal prsty do kundy měla ji pěkně vlhkou. Neodolal jsem a pomalu jsem ho začal zasouvat. Bylo to obrovsky vzrušující, tak jsem zachvíli se jí vystříkal do kundy, no spíš na krajíček. Spala dál. Ráno zjistila flek na prostěradle, oba jsme dělali jako že nic. Nevím co si myslela, jenom se divně podívala Od té doby jsem ji mrdal příležitostně dvacet let. Tchán měl problémy zdravím, tak jsem ho nahradil. Myslím, že moje žena to za ty roky musela vědět. Asi jí bylo matky líto, sama na sex nijak moc nebyla, nevím jestli jí o tom tchýně dokonce sama neřekla. Tehdy už byl tchán dávno mrtvý a ona bydlela s námi.

reagovat 30.6.2018 12:49 - Holka

Jsem holka a mám strašně moc povolené stydké pysky..je to tím že třeba 2× za týden se koukám na porno a jak dřu o postel tak se povolují nezjistí to gynekolog

reagovat 30.6.2018 20:15 - AHOJ

Jsem holka a mám strašně...

Můžeš si bejt jista ze gynekologovi jak vypadnes z ordinace jses tak akorát u prdele.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *