milování s jiným párem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.12.2011 17:14 - Jana

S přítelem jsme se rozhodli zkusit milování ve čtyřech. pozvali jsme si na to naše nejlepší kamarády (taky manželé). První sex byl spíše takový hup na to a ukázat co v nás je. Druhý sex už byl pomalejší a začalo se i experimentovat s výměnou partnerů. Můj partner si tak poprvé vyzkoušel anální styk, jelikož ho doma neprovozujeme. Problém je v tom, že ho to strašně vzrušuje a teď ho vyžaduje i ode mne. Zatím jsme to zkoušeli jen párkrát, ale že by mě to nějak rajcovalo se opravdu říci nedá.

reagovat 27.12.2011 09:09 - A co jsi čekala?

S přítelem jsme se rozhodli...

Možná, že jste tím rozbili svůj vztah, který třeba dosud dobře fungoval.
Jestliže pustíš mezi dva třetího nebo i čtvrtého, nikdy to nemůže dělat dobrotu, protože člověk je předurčen pro život v páru.
V podstatě jste trošku zvířátka, když s kamarády, proč ne třeba se sourozenci?

reagovat 27.12.2011 11:39 - Kája

Míval jsem přítelkyni, která strašně přitahovala všechny chlapy kolem. Měli jsme spolem ten nejlepší sex, jaký se dal zažít, ale časem jsme dostali chuť experimentovat. Poprvé to bylo po nějaké oslavě, byli jsme spolu ještě s jednimi našimi kamarády na chatě a spali všichni v jedné místnosti. Byl v tom trochu i alkohol, ale hlavně narážky a témata, která se rozebírala předtím, než jsme šli spát ... prostě jsme pár minut po ulehnutí zjistili, že ti druzí dva se pustili do sexu. Strašně nás to rozpálilo a začali jsme taky. Bylo velmi vzrušující dívat se na ty druhé a tak se to rozjelo, že jsme se předváděli daleko víc, než obvykle. Po prvním kolem jsme se chichotali, vylezli z postelí nazí a šli si dát drink. Hleděli jsme na svá nahá těla a holky (ve věku kolem třicítky) se začaly navzájem pošťuchovat a pak líbat. Měly srandu z toho, jak na nich můžeme nechat oči. Samozřejmě, že nás to nenechalo chladnými a přidali jsme se k nim. Nejdřív se svými partnerkami a pak jsme se tak nějak přirozeně přehodili. Byl to skvělý zážitek.
Párkrát jsme si to zopakovali i na dalších výletech. Všichni spokojení. Pak jsem to zkusil s partnerkou ještě s jiným párem a byl to totální kolaps. Borec z druhého páru se strašně snažil ukazovat, jaký je chlap a jeho holka začala uprostřed akce žárlit na moji přítelkyni. Celý zážitek se úplně pokazil, dohádali jsme se a od té doby se spolu nebavíme. S mojí přítelkyní si rozumíme ve všem, takže nás to nerozbilo. S tím prvním párem nemáme žádné tabu a na společných akcích se bavíme, jak je libo a klape to.
Takže závěr je ten, že pokud do toho jdou všichni lidi jen s tím, že jde o společnou zábavu, tak není problém. Ať jde o trojku, čtverku, je to jedno. Hlavně se tam nesmí objevit někdo, kdo je majetnický, žárlivý nebo do toho jde jen proto, aby udělal naschvál tomu druhému.

reagovat 27.12.2011 11:47 - Tera

Vždycky platilo, že ženská a fajfka se nepůjčují.
Možná jsou tyhle věci běžné na swingers party, kde se setkají ti, kteří k sobě nechovají žádné city.
Pokud jde ale o opravdový vztah a ne jen o sex, tak takové prohazování partnerů nemůže prostě fungovat.
Leda že by šlo o citově narušené jedince, o lidi citově ploché.

reagovat 27.12.2011 12:23 - Kája

Tero, s vašim názorem nelze souhlasit. Globalizujete svůj postoj obecně na všechny lidi. Přitom je to hrubé porušení pravidla, že "ať si každý dělá, co je mu po chuti".
někomu vyhovuje tohle, jinému něco jiného. Vynášet soudy nad lidmi, kteří mají jiný postoj než vy, je naprosto sobecké a velmi velmi hrubé.
Ani moje přítelkyně, ani nikdo ze spřáteleného páru není narušený nebo nijak citově plochý jedinec. Máme dobře fungující dlouholeté vztahy a drtivá většina lidí nám závidí, jak dobře nám to klape. V životě i v sexu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2017 16:02 - Stanc

Velice krásně a přesně napsáno. Je to ten nejlepší sex a skutečně elixir života.
Kdo nezažil neumí si to představit.

reagovat 23.12.2017 16:13 - Alice

Dovolte, abych také něco napsala o sexu ve dvou párech. Je nám také nad padesát a nikdy předtím bych si nepřipustila takovou věc. Spíš jsem to považovala za zvrhlost. Jednou ale náhoda rozhodla. U známých na chatě na nás vyšel nocleh s jiným párem v jedné místnosti, ovšem na oddělených postelích pro dva. V nočním tichu nás probudily zvuky milování spolunocležníkú a natolik nás to vzrušilo, že jsme se začali milovat také.Druhého dne jsme si s oním párem zdělili, jak to bylo vzrušující a slovo dalo slovo. Vše předtím už vynechám, ale dnes se tak jednou za tři měsíce scházíme a užíváme si spolu tyto krásy dosyta. 3koda, že to nepřišlo podstatně dřív.

reagovat 27.12.2017 00:44 - Miky

Dovolte, abych také něco...

Takže si dnes užíváte i výměnu partnerů? a vše v pohodě?

reagovat 27.12.2017 13:09 - Leoš

Pokud se najde ten správný pár, hodně to oživí i manželství...my jsme 30 let spolu ...nikdo nezahnul!
A takové spestření z druhým párem a hlavně sex s ním je něco nádherného...každý pták, každá pinka se jinak chová při sexu než jsme za 30 let zvyknutí. Jak muž tak i žena jsou nád´herně vzrušeni a orgastické ztahy jsou maximální...prostě je to něco nového, co neznáme z manželství...kdo to nezkusil a hlavně nenašel ten super pár neuvěří!!!

reagovat 27.12.2017 13:11 - Milka

Dovolte, abych také něco...

Také je nám přes 50 let a výměna s párem je nádherná věc...jen škoda že to zažíváme až před důchodem jak se říká...mohlu jsme mít život ještě více krásnější!!!
Někteří budou moralizovat ale kdo zkusí , nejde to ukončit!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *