Milování jinak než ve dvou

Archiv příspěvků

reagovat 17.10.2002 12:52 - Pepi

Ahoj, tak ja pridam take jeden nazor. S manzelem jsme se shodli na tom, ze predstava trojky je pro nas docela vzrusujici, ale ze bychom asi neustali tu zarlivost. Obzvlast manzel zarlivosti trpi dost a sam rika, ze videt me milovat se s jinym muzem by pro nej bylo prilis silne kafe. Rikal, ze jedine, co by asi snesl, je videt me s jinou zenou, jenze to by zase nesedlo mne. Takze nam asi milovani ve vice lidech neni souzeno, ale zase tak moc nam to nevadi. Proste, co clovek, to jiny nazor. Ahoj Pepi

reagovat 19.10.2002 23:18 - Janina

Tak u nás je to asi tak, že přítel i já bysme si nějaký pár do postýlky přibrali, ale zatímco příteli nevadí, že já bych měla něco s cizím chlapem nebo ženskou - pohled na dvě ženský by ho prý dost vyrajtoval, tak já se bojím, že bych nepřenesla přes srdce pohled, jak si užívá v píči nějaký cizí ženský. Jo, ale mě by nevadilo, kdyby mě ojel cizí chlap... To je myslím ode mě sobecké, ale nemůžu si pomoc, je to tak.

reagovat 21.10.2002 10:22 - fornet

Ahoj Dianno.Souhlasím s tebou, že anonymita je při těchto diskuzích výhodou, a že člověk tu většinou dokáže říct - napsat:-) to, co si mezi sebou často nedokáží říct partneři ani po x letech společného soužití. Myslím si, že je to dost výhoda, protože lidé tu můžou poznat dost často nezaujaté názory na to co považují u sebe za "problém" a zjistit, že to problém není nebo, že ho nemají sami...a může jim to pomoci se s ním vypořádat.Sám občas chodím na chat popovídat si o věcech, o kterých spolu lidé normálně nemluví.Člověk se poučí a někdy i inspiruje:-)).Mne i moji přítelkyni taky vzrušuje představa vidět toho druhého, jak se miluje s někým jiným a třeba se při tom taky s někým milovat...a zatím taky u představ zůstalo.

Manuka Doctor

reagovat 28.11.2002 23:22 - standa

Inspirován i touto rubrikou
musím po prvé zkušenosti ve třech potvrdit sílu a nevšednost tohoto zážitku. Obdobně jako Anna K., Pavel a další. Takže u prvního pokusu určitě neskončíme.
Zvlášť oceňuji význam milování s dvěma muži pro ženu. Může si dovolit milování s jiným mužem bez toho, aby na něho byla citově vázána. To nahrazuje přítomnost jejího partnera a vztah k němu.
Pánové, dopřejme to svým ženám. Odměna od té mé byla a stále je krásná. I proto snad, na rozdíl od jiných situací, přirozená žárlivost při tom ani potom u mne nenašla uplatnění.

reagovat 29.11.2002 09:15 - Monika

Ahoj lidičky, když tak čtu vaše zážitky při milování ve třech, tak jsem tak trochu vzrušená. I mě strašně přitahuje zkusit to ve třech. Se svým přítelem jsme spolu teprve tři roky, ale oba cítíme, že nám to už v sexu moc neklape. Já často sním o tom milovat se s jinou ženou a můj přítel by byl u toho a nakonec by se přidal. Možná ani milování se dvěma muži bych neodmítla. S přítelem už jsme o tom mluvili a on si strašně přeje, aby se k nám přidala nějaká žena. Já mu své přání nepřiznala, protože se tak trochu stydím. Navíc nevíme, kde bychom takovou ženu sehnali, která by byla ochotná něco takovéh dělat. Je pravda, že spíš najdete muže než ženu k milování ve třech, ale pokud bychom nějakou našli, tak bych asi neodolala. V životě se má zkusit všechno, nemyslíte?

reagovat 29.11.2002 10:54 - April

Ahoj, celkem zajímavé téma a zajímavé příspěvky. Mě i mého přítele (jsme spolu 3 roky) také láká zkusit to s jiným párem; mě láká milování se ženou i se dvěma muži, příteli stačí žena :-))
Ale spíš mi napište, jak dokážete "sehnat" toho "třetího". Už jsme zkusili nějaké inzeráty, ale dopadlo to tragicky, prostě nás nepřitahovali. Jak hledáte, jak dlouho a prostě jak jste zvládli najít "ty správné". Celkem mě to zajímá, protože my to pomalu vzdáváme.

reagovat 29.11.2002 19:17 - věra22

I já mám občas moc ráda sex ve třech se dvěma muži najednou. Je to strašně vzrušující a několik orgasmů na sebe nenechá dlouho čekat. :))
Výběr toho druhého partnera - prakticky není důležitý. Nesmí být vyloženě odporný, ale jinak jde prakticky jen o sex a tedy abych dobře cítila jeho ztopořený penis a manželův mohla hladit rukou - a potom si je vystřídat. Čistě po sexuální stránce mi jeden muž sám nikdy nemůže dát to, co dva muži najednou. Manžel to naštěstí ví a tak jednou za dva měsíce má pochopení. A já ho proto strašně miluji.

reagovat 30.11.2002 02:29 - Jenny

Jsme s přítelem tři roky a taky už to není ono. Přítel už na mě delší dobu naléhá, že by to rád vyzkoušel v páru, že prostě mě "nechce podvádět", že chce, abysme si užili oba a že si myslí, že by nám to dalo takový "nový dech do sexu".
Já jsem se tomu dlouho bránila, mám asi nějaký vnitřní blok, i když vím, že by se mi to líbilo. Ale to mu nepřiznám, jedině když jsem cvrnklá. Kdysi jsme ulítli s jedním klukem-bráchou přítele. Dělali jsme porno fotky, do té doby jedině s přítelem, ale potřebovali jsme pro naše stránky nějaké "lepší obrázky" a neměl nás kdo fotit, tak se "uvolil" přítele brácha. Musela jsem se předtím opít, styděla jsem se. A dopadlo to tak, že mám výpadky paměti, ale fotky utvrdily to, že nakonec nafotil i přítel mě a svýho bráchu jak si užíváme spolu! A po dofocení, když už jsme šli spát, ani nevím, jak se to stalo, ale přítel mi to začal dělat zezadu a byl tam i ten brácha a v šeru jsem viděla, jak mu začíná erekce a začala jsem ho kouřit a byl to silně erotický zážitek a klukům se to taky moc líbilo. Pak už se to nikdy nezopakovalo, je to už rok. A teď se máme sejít s nějakými páry přes internet, trochu mám strach, nevím, co od toho očekávat, asi si budu muset zase trošku přihnout:)..-ale už ne tak, abych měla okýnko...
Takže se mi docela hodilo přečíst si tady nějaké vaše zkušenosti... Možná zakrátko přidám i své...

reagovat 30.11.2002 16:10 - Štír

To je nás víc, co by to chtěli zkusit, ale jaksi nejsou lidi. Manželku společný sex více lidí moc neláká. Jen jednou jsme přibrali mezi sebe kamarádku, což bylo podle mne velice příjemné pro všechny zúčastněné, ale bohužel podobnou akci se nám už nepodařilo zorganizovat. Rád bych vyzkoušel i dva+jedna, ale nemám s kým. Zkoušel jsem odpovědět i na spoustu inzerátů, ale bez odezvy, přestože všude byla poznámka odpovíme všem. Takže jsem to také vzdal a říkám si, že snad někde, někdy náhodou.....

reagovat 1.12.2002 16:55 - Fík

Díky za takovou ženu. Jsi jedna z mála, která má všech pět pohromadě. Zde převládají činy a ne řeči. Ještě jednou hluboká poklona.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *