MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Archiv příspěvků

reagovat 19.6.2017 15:13 - Sabina

jsi snad svéprávná ne?...

Svéprávná jsem, jenže ho pořád miluju, a když mě kontaktuje, dělá mi mnohem těžší se s ním rozejít. A já mu nedokážu neodpovědět. Vlastně si myslím, že já na to sílu to definitivně ukončit nenajdu nikdy. Proto by mi pomohlo, kdyby mi dal vale on, jenže to on neudělá, spíš naopak.
Kdo někdy nechodil v mých botách, těžko pochopí. Napsala jsem své pocity jenom proto, že mě zaujal rozhovor Lucky a Kamily, protože začít si takový vztah je snadné, ale rozchod potom hrozně bolí. Připoutáte k sobě jiného člověka, i vy se připoutáte k němu, a potom, i když oba máte rodiny a víte, že je rozbíjet nechcete, tak je těžké jen tak se toho "třetího zbavit". Protože pokud to nebylo jen o šukačce, tak vám ten člověk nepředstavitelně chybí.

reagovat 19.6.2017 15:18 - Sabina

Já se tedy nerozhodovala, s...

pro Kamilu: pět let? To mě děsí. Ale věřím ti to. Pokud já najdu někdy sílu náš vztah ukončit, nezapomenu na něj už nikdy. A hodně dlouho mě bude bolet úplně všechno, co mi ho bude třeba jen trochu připomínat.

reagovat 19.6.2017 16:40 - Motýl

pro Kamilu: pět let? To mě...

Nebo by ses na to mohla zkusit podívat z jiného úhlu, pak se ti třeba tak stýskat nebude a budeš celý ten vztah brát jinak. Ať bolest a zklamání, nebo jen vztek, všechno může velmi plynule přejít do naprosté lhostejnosti, pokud to budeš brát tak, že ten člověk nebyl tím pravým. Ber to jenom jako zkušenost, ne jako něco, co by mělo řídit tvůj život a tvoje pocity. Prostě se to stalo, ale dál se budou stávat další věci.

Manuka Doctor

reagovat 19.6.2017 18:10 - Pomůže

Svéprávná jsem, jenže ho...

ti pouze jedna věc a to ta,hodlal by se kvůli tobě i rozvést? Když zjistíš,že by se nerozvedl,pak i rozchod pro tebe bude snadnější,budeš totiž vědět,kdo je mu přednější.

reagovat 19.6.2017 19:08 - Sabina

ti pouze jedna věc a to...

Problem je, ze I kdyby se on rozvedl, ja ne. Tezko to vysvetlovat, a vim, ze kdi to nezazil, musi mu to znit jako schizofrenie ☺

reagovat 19.6.2017 19:16 - Sabina

Nebo by ses na to mohla...

Na tom neco je, urcite alespon to, ze zivot bude plynout i tak dal. Ale tezko si rikat, ze nebyl ten pravy, kdyz pro me je to ten tzv. "Pan Osudovy". A to i kdyz ma chyby, a ja o nich dobre vim, a snazim se si je pripominat, aby me to od neho odradilo. Jenze to nepomaha, mam ho tolik rada i se vsemi jeho chybami.

reagovat 20.6.2017 00:07 - Kamila

Svéprávná jsem, jenže ho...

Sabino napsala jsi to přesně. Já tě naprosto chápu a prošla jsem si tím sama.
"Připoutáte k sobě jiného člověka, i vy se připoutáte k němu, a potom, i když oba máte rodiny a víte, že je rozbíjet nechcete, tak je těžké jen tak se toho "třetího zbavit". Protože pokud to nebylo jen o šukačce, tak vám ten člověk nepředstavitelně chybí."
Tak víš přesně, co tě čeká po rozchodu. Bude ti chybět a dlouho. U mě to trvá už pět let. Přesně jak píšeš: začít si takový vztah je snadné, ale rozchod potom hrozně bolí.

reagovat 20.6.2017 07:11 - ta ženská

o které se týká dané téma je absolutní blbka. A víš co mi dělá radost? Že ona to ví že perfektně nalítla. Ano, ona to ví.

reagovat 20.6.2017 08:20 - Skutečně chytrá ženská

o které se týká dané...

se nikdy nestane milenkou ženatého muže. Snad ze zoufalství . Možná se jednou při nějaké akci školení lázně apod. vyspat ale to není milenecký vztah. Totéž lze tvrdit o takovém ženatém muži. A on také snad ze zoufalství. Takže dva ztroskotanci jak to může pro oba asi dopadnout?

reagovat 20.6.2017 08:26 - Říká se že lásce neporučíš

a ruce která chce uhodit nebo něco horšího ano? Ústům ze kterých vychází slova která ubližují poručíš? Co jsme? Jsme lidé nebo je živočichové bez vůle a inteligence?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *