Milenec a manžel

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2005 17:24 - Iva

Ahoj holky. Jsem vdaná a mám milence. Od manžela bych neodešla, ale po letech manželství to nějak není ono. Navíc se mi zdá, že manžel je už na sex nějaký líný. Tak jsem to vzřešila milencem. Je mladší o 7 let a sex s ním je úžasný. Nemiluji ho, prostě se mi líbí a je mi s ním příjemě v posteli. Kamarádka mi říkala, že snad nejsem ženská a že beru sex jako chlapi. Asi jo. Ráda bych ale znala názor ostatních holek na něco jiného co s tím souvisí. Někde jsem četla, že žena má být geneticky předurčena k tomu, aby jí vzrušovalo mít v sobě sperma od více mužů. Já sama to ale takhle nevnímám. Když jsem s milencem , pak přijdu domů a manžel se chce se mnou náhodou milovat, nemám na to nijak zvlášť chuť, radši bych jen ležela a povídala si, nebo se nechala jen hladit. Když se pomilujeme, nemám z toho nějak zvláštní pocit. Asi je mi to jedno. Ale podle toho článku bych měla být vzrušená z představy, že to do mě nastříkal odpoledne milenec a večer manžel. Tak bych ráda znala názor ostatních žen, které jsou v podobné situaci. Holky, vzrušuje vás některou, když se do vás udělá v jednom dni milenec i manžel?

reagovat 7.10.2005 18:17 - Oldrich

Jsi myslim pekny cislo.
Aby ses nedivili, az to bude tvuj manzel strikat, kde se mu zachce.

reagovat 7.10.2005 20:59 - Zdena

Fuuuuj!!!

reagovat 8.10.2005 13:25 - Karolina

No mě to nijak nevzrušuje,spíše když jdu od milence,snažím se sexu s manželem vyhnout.

reagovat 8.10.2005 16:58 - j.

hmm

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2018 17:23 - 18.3.

Pohled z druhé strany -...

Zní to absurdně.

reagovat 22.6.2018 12:58 - .-*

Pohled z druhé strany -...

Moc hezký napsaný článek.Tvůj příběh není absurdní,meli jsme to v manželství taky tak,jen tam nebyla ta zamilovanost do milence.Pouze skvělý sex a super zážitek.

reagovat 22.6.2018 17:04 - ***

Pohled z druhé strany -...

To se stává, že když má ženská milence, tak doma dobře šuká, aby ten její to nepoznal. A manžel si toho užívá, i když časem nějaké podezření má. Ono při každém novum, co partnerka v posteli předvede, co mužského napadne - kde se to naučila.
Tady je vidět, že paroháčství bylo již od začátku veřejné a akceptované. Proč ne, když už v manželství té lásky moc nebylo a manželství se drželo kvůli dětem.
A co bylo dál? Rozvedl jsi se, když jsi bez sexu? Nebo sis našel milenku?

reagovat 22.6.2018 17:41 - Dotaz

To se stává, že když má...

Co je to novum? Když je ženská výborná milenka, co se má ještě učit?

reagovat 22.6.2018 18:13 - Áda

Co je to novum? Když je...

I když je ženská dobrá milenka, tak to neznamená, že zná všechno v sexu. Podle mě se vždycky najde něco, co před tím třeba nepraktikovali.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *