Mikroskopie temného pole krve

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2006 03:54 - Iva

Metoda

reagovat 11.7.2006 23:47 - Iva

To jste se s touto metodou vyšetření a léčby opravdu nikdo nesetkal?? MUDr. Jelínková se jevila po telefonu dost vytížená! V některých městech bude ordinovat až po prázdninách.

reagovat 13.7.2006 10:19 - radga

Nesetkala jsem se s tim nikde. Jsem ze Sverni Moravy, takze Frydek by pripadal v uvahu. Ale opravdu o tom vubec nic nevim. Co vis ty?

reagovat 14.7.2006 00:31 - Iva

Lékařka provede speciální rozbor krve, podle výsledků doporučí úpravu jídelníčku, vitamíny a potravinové doplňky vhodně sestavené pro danou diagnózu. Více na: http://katalog.seznam.cz/detail/656132-mudr-jana-jelinkova-brno-zidenice.html. To vím já! Mne zajímá zda někdo tuto léčbu podstoupil a jaké s ní měl zkušenosti!

reagovat 3.1.2007 23:08 - John

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.

DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :Motto :

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2015 19:54 - !

Když je zorné pole mikroskopu temné, tak v něm není nic vidět.

reagovat 27.1.2015 08:27 - pro Barunkaa

Jasně že je to podvod. Na zkoušky krve je potřeba laboratorní vybavení, zejména přístrojové, a pod mikroskopem můžeš pracně spočítat leda krevní částice pomocí speciální mřížky, jak se to provádělo kdysi.

reagovat 28.1.2015 11:53 - Barunkaa

Hezké...dneska už člověk neví, čemu můž věřit... potřebovala bych pomoci a hledám alternativy, když jsou na to doktoři krátcí... a toto mi přišlo, že by to třeba mohla být možnost...ale asi taky ne..

reagovat 4.5.2015 08:12 - Jana

Jasně že je to podvod. Na...

Podvod to není, je to zajímavá metoda. Můžete vidět v jakém stavu jsou krvinky, zda jsou v normě velikostně, zda nejsou anemické nebo zda nemají poškozené membrány, zda se k sobě lepí nebo jsou volné, ......zda je pozadí temného pole temné :-), tj. bez dalších objektů. kterými mohou být bakterie, krystaly, koloidní látky, fibrinová vlákna atd. Podle toho se interpretuje stav vaší krve, dá se zjistit překyselení, zánět, stav trávení, metabolické poruchy.....
Není to podvod. Vyučují to lékaři a vyšetřují to lákaři....ti, kteří berou medicínu jako celostní záležitost. Je tady jediné nebezpečí a to, že metodu učí někdo. kdo ji neumí a po drahém rychlokurzu vypouští řadu neumětelů. To je pak neštěstí. Calivita je záruka kvalitne vyškolených a doškolovaných, převážně zdravotníků, kteří ví o čem lidské zdraví je. Nestačí veliké sebevědomí, ale znalosti a hlavně praxe!!!!!
Každý má volbu - nechat se vyšetřit nebo ne. Není důvod odsuzovat prověřenou metodu, která se mimo jiné používá i v klasické medicíně!!!!!! Je třeba používat selský rozum a rozhodnout se, u koho se necháme vyšetřit.
Je to tak ve všem. I zedník vám může zbabrat obklady nebo kadeřnice účes.
:-) odborná práce patří odborníkům. A každý má v hlavě rozum k použití :-).
Vyšetření kapky krve v temném poli je zajímavá a vypovídající metoda, která vám názorně ukáže, jak na tom jste.

reagovat 6.5.2015 21:31 - Marek

Jasně že je to podvod. Na...

Taky mám podezření, že je to podvod.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *