Migréna

Archiv příspěvků

reagovat 22.8.2005 17:19 - Alena

Má na někoho migréna vliv i psychický? Nevím jestli v tom nejsem sama, ale když venku svítí třeba sluníčko a já se svíjím doma v posteli v zatměné mítnosti a nemůžu nic, tak mě to fakt někdy dost trápí. Málem jsem i zůstala na Silvestra doma, když mí přátelé jeli na chatu se bavit. Připadám si sama v tu chvíli.......

reagovat 22.8.2005 17:24 - Eva

Ano, po velkém stresu mám migrény. Právě teď:-(

reagovat 24.8.2005 16:29 - Alena 2

Zdravím tě Alenko!Trápí mě bolest hlavy už od mých 11let,a je ,mi 49.Ano,při dešti a ošklivém počasí je i mně hůř.S migrénou bojuji s pomocí Relpaxu Alnagonu a Ibalginu.Už dávno jsem ztratila naději na to,že mě vyléčí bylinky.Utrácela jsem za ně,za vitamin. přípravky,Herbalife,aloe.Zdravě jím,pokud zrovna nezvracím z migrény.Nekouřím,nepiji alkohol.Neurologové si mě přehazují jako horkou bramboru.Vždy beru nějaké léky půl roku,aby se zjistilo,že ani ty nezabraly.Když mi bylo řečeno,že bolest může vyvolávat utlačování míchy v páteřním kanálu,nechala jsem se operovat a meziobratlovou ploténku vyměnit za titanovou.Ale ani to bohužel nepomohlo.Nechci ztratit úplně naději.Když mi bylo před pár dny moc zle,jela jsem zrovna domů z dovolené(kde me 4dny bolela šiška),uvědomila jsem si,že já se nemohu ani zabít,ani zažádat o euthanasii,Starám se totiž o postiženého syna.Drž se jednou to přestane!!!! alča

Full Spectrum kurkumin

reagovat 24.8.2005 18:36 - Alena

To Alča 2 :o) Tak dlouho jsi to vydržela a nescvokla se? Já díky bohu ani nějak nezvracím, ale ty děsný závratě, nemůžu sama ani chodit, hrozně se třepu a jsem slabá a k tomu šílená bolest. Jen mě zajímá jak to dělají lidi co musí chodit do práce, nevím co si počnu, asi to se mnou zaměstnavatel dlouho nevydrží :o) Neuroložka mi řekla, že mám tak nějak epilepsii ale né úplně, já jí nerozumím a to co mám napsaný ve zprávách tomu už vůbec ne. Právě chci zkusit nějakou jinou alternativu, než cpaní se léky. Brala jsem snad vše, něco nezabere vůbec a něco po pár užití, Relpax taktéž a Ibalgin, to už vůbec ne. Ale abych pravdu řekla, tak mi pomáhá, když vydím, že v tom nejsem sama a někdo mi tu napíše povzbudivá slova :o)

reagovat 25.8.2005 15:30 - karatista

Díky migrény se chovám jak časovaná bomba, nikdo opravdu neví, jak zareaguji. dost mi to vadí, hlavně ve škole, kdy jsem začala být protivná i na nejlepší kamarádky. To mě dost naštvalo.
Konečně mi jakžtakž zabral ten Topamax, ale vždy po větší fyzické či psychické námaze je migréna z5. naštěstí nezvracím, ale ta bolest, slabost, žaludek na vodě a tma před očima mi úplně stačí. Cítím se jak na kolotoči a já kolotoče přímo nesnáším. :o)
V říjnu musím na EEG, mám tam nějaké zpomalení na mozku, prý by to mohla být epilepsie nebo neurogenní tetanie. Jako bych už toho neměla dost. :-)Už se hrozím dne, kdy usednu o5 do školních lavic, protože vi vadí jakékoli světlo (žarovky, denní světlo,...).

reagovat 26.8.2005 18:44 - Alena 2

Alenko,nejsem si až tak jisté,že už nejsem cvok.Pamatoji si,jak to bylo ve škole nepříjemné.Co nepříjemné,to je slabé slovo,ale to ty znáš.K mé migréně mi osud dal syna s Downovým syndromem,takže nechodím do práce.28let jsem doma.Vychovávám děti,věnuji se svým koníčkům.Když pak jedu na dovolenou,tak mšě rozbolí hlava...ale víš co?Kdysi mi jedna staré paní řekla :Když tě bolí hlava -nestárneš.V tu dobu bolesti.se stárnutí zastaví.Vím teď se mi asi směješ.Ale je mi 49 a když to kdekoliv řeknu,nevěří mi to. :o) Doufám,že jsem te trošku potěšila,nebo alespoň rozesmála.alča

reagovat 26.8.2005 20:57 - Evka

Aleno2, pobavila jsi mne:-) Takže za rok zestárnu jen o 9 měsíců:-)

Píšu tady o vynechávání mléčných výrobků a po měsíčním zhoršení si vzpomenu, že 2x do týdne jím jogurt kvůli miminu. No nic, přejdu na calcium.

reagovat 26.8.2005 22:13 - Alena 2

Přede mnou některé holky psaly,že je v těhotenství migréna neotravovala.Mě ano.Strašně.Tlačila jse hlavou do zdi,manžel mi říkal,že to nemá cenu,takové těhotenství,a?TO dám pryč.Jenže TO byl Všek,kterému je teď 22 a jsem moc ráda,že ho mám.Migrénu jsem měla i na por.sále.A když byl 4kilový Venoušek na světě...začala další migréna,Hnus! Jenže v té porodnici byli andělé,ne lidé,přinesli mi ledovou minerálku a ta,spolu s Alnagonem poslala migrénu do háje.Velká škoda,že ne napořád.A víš co? Vašek má migrény taky.:o) To že nezestárneš,to si zaslužíš právem.Hodně štěstí s miminkem!!!alča

reagovat 26.8.2005 22:48 - Evka

Při minulém těhotenství jsem měla migrény také, při porodu rovněž jako ty (mohla jsem Ibalgin), nyní se to zlepšilo díky Topamaxu, ale má hlava zapomnětlivá zapomněla na ty jogurty:-) .
Bolestmi hlavy trpím od 9-ti let, a jak se píše o zlepšení po těhotenství, u mne se to zhoršilo. Je fakt, podrobnější vyšetření zjistilo i nějaký ten autoimunitní problém.
Migrénami trpěl i můj otec, doufám že to syn nedonese.

reagovat 27.8.2005 17:06 - Alena

Hi hi, je to tu docela sranda, když si uvědomím, že je mi 22 a všichni mi tipují na 17 a ještě mi říkaj, že mám hezkou pleť, třeba fakt nestárnu!!!! :o) Super! Ale není ta daň moc vysoká????

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *