metody odstranění tetování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2006 14:11 - Richard

ahoj, chtel jsem zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s odstranenim tetovani metodama excision, dermabrasion, salabrasion, laser, pripadne, kde se da tetovani odstranit v okruhu severnich cech. Dekuji

reagovat 4.4.2006 23:28 - Dan

excision-vyříznutí a zašití, jen u malch ploch (pár cm), zůstává jedna jizvadermabrasion-zbroušení, dnes výhradně argon laserem, u málo hlubokých tetováží to může zanechat min. stopy, ale většinou zůstává plošná jizva, opět jen u malých tetolaser-je to individuální, černá barva jde většinou dobře, barevný hůř, je třeba 3-10 sezení (někdýy i více) po cca 6-12 týdnech, nejdůležitěší je hloubka tetování, čím hlubší, tím horší výsledky.

reagovat 18.4.2006 08:50 - richard

ano, ja mam cerne tetovani, tribaly, je to 7 znaku, kazdy zhruba 5*2 cm , sle vlnky a kola, takze ne nejeka velka cerna plocha. Tetovani se mi zda ze neni moc hluboke, ale dost se odloupalo a jeden znak je zkazeny uplne. Odstraneni lesarem nechava taky jizvy, nebo je to bez nasledku. Nevis tedy o nekaje klinice na severu a pripadne jak se to cenove pohybuje, dekuji moc

reagovat 19.4.2006 18:01 - Dan

Počítej tak s 2000-4000,- za jedno sezení na klinikách v Praze. Tribaly jdou většinou hůře, protože je tam hodně barvy, ale je individuální. Počítek s 5-8 zákroky, cena se postupně snižuje. Zákroky jsou tak po 6-12 týdnech. Dobrá klinika www.asklepion.cz , v Plzni http://www.vslasera.cz, pak ještě ve Zlíne www.lasercentrum.cz.Jizvy většinou nezůstanoou, pokud se o to dobře staráš, větší problém je změna pigmentu, nesmíš se s tím opalovat a problémy mají lidi s tmavším pigmentem. Doporučuju testovací zákrok na malým kousku, ale někdy se tetování začne odstraňovat až třeba po 3. zákroku, protože samotný laser tetování neodstraní ale pouze rozbije částice tetování na menší, které se postupem času odlučují lymfativkých systémem. Takže čím víc barvy, tím víc času, černa ale dobře reaguje na laser, ostatní barvy jdou většinou mnohem hůř. Co se bolesti týýče, mně to skoro nebolelo, jiní zas říkají že jo takže zase to záleží na daném těle.

reagovat 20.4.2006 08:54 - richard

Dane, diky moc, Mam prave dobry pigment, ktery se dobre opaluje, tedy dobry ne vlastne, protoe to pujde hur. To opalovani myslis jako jak dlouho se nesmim opalovat. O bolest se nebojim, tetovani me nebolelo vubec,takze tohle bych taky prezil. Cena bude tedy kolem 20 000, pekny, si vezmu pujcku na odstraneni tetovani :-))).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2017 13:51 - Zuzana

Nechávala sem si odstranit...

Mám tetování na zádech. Je asi na 3x předělávaný, chtěla sem si je už dávno nechat odstranit, ale říkali, že by to stejně nešlo úplně a měla bych tam jizvy...

reagovat 21.12.2017 13:27 - Kamila

Mám tetování na zádech....

Mají na to nějaký speciální laser, který právě zvládne i barevný. Zajdi si tam na vstupní konzultaci a uvidíš. Můžeš si nechat udělat kousek na zkoušku a uvidíš.

reagovat 21.12.2017 13:37 - Zuzana

A kde sis tonechávala dělat. Můžu poprosit nějaký kontakt?

reagovat 21.12.2017 13:43 - Jen si to milánci všichni ponechejte

Nechť sou jednou vaše scvrklá, různo fialovo - modrá abstraktní, směšná tělíčka - výstrahou dětem!!!

reagovat 21.12.2017 16:33 - Kamila

A kde sis tonechávala...

www.altos-klinika.cz/odstraneni-tetovani-laserem-synchro-qs4/ máš tam i tel a mail. Tak ať to dobře dopadne a seš spokojená.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *