Městská nem. Neratovice

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2007 11:13 - Sorca

Máte někdo zkušenosti s porodem v Neratovicích? Plánujeme mládě a doktorka mi doporučuje právě Neratovice, ale zdá se mi, že tam na názor rodičky moc nedají. Napište prosím!! Klidně i e-mail: sorca"seznam.cz

reagovat 10.1.2008 11:32 - Martina

Taky jsem o tom premyslela, ale doktor mi to nedoporucil - Pry tam delaji casto a radi cisare. Oni to samozrejme popiraji, ale par lidi mi to uz potvrdilo. Nicmene kamaradka tam rodila a byla naprosto spokojena. Nemaji tam ale detskou JIP, kdyby se nedejboze neco stalo, pak by mimi museli prevazet do Prahy.

reagovat 10.1.2008 11:35 - Simona

Sorco, to je těžký, co mamina, to jiná zkušenost.Já osobně vím o jedné mamince, která tam nechala dost peněz a byla nadšená a nikde jinde rodit nechce. Pak tam taky rodila sestra mé kamarádky, která jí byla naštívit. Byla šoku. Pokoj vypadal hrozně, neměla tam ani přebalovací pultík. Pár dní po porodu ( už z domova) musela na Bulovku, protože měla trombózu v noze, tam na ní nebyli dvakrát příjemný a pořád jí říkali proč nejela zase do Neratovic když jí to tam tak po.....Já rodila u Apolináře, někteří nebyli nic moc, jiní byli naprosto úžasní, ale to je asi bohužel v každé porodnici

reagovat 10.1.2008 11:37 - Vanda

No, podle toho, co říkala moje gynekoložka, tak na lékaře je nejkvalitnější velká trojka: Podolí, Motol a Apolinář ( tedy v Praze). Ale samozřejmě na nepříjemnej personál narazíš všude, a je pravděpodobný, že jako Verešovou tam nikoho obskakovat nebudou...:)))

reagovat 10.1.2008 11:38 - Simona

Moje známá rodila v Neratovicích na přání u svého doktora za 15000Kč. Ten doktor dělá radši císaře, takže to bylo císařem, i když jinak žádné komplikace nebyly, kromě toho, že maminka měla hrůzu z toho rodit u někoho cizího. Takže ta pověst o císařích jak na běžícím pásu je pravdivá.


Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2008 08:54 - Janka

Asi už je pozdě na poslední příspěvky, ale já byla v Neratovicích na koloskopii u Dr. Koláře. Nemělo to chybu. Už předtím jsem ho navštívila v Dobřichovicích u Prahy v jeho ordinaci, všechno jsme probrali, dohodli se na analgosedaci. Musela jsem mít doprovod, pak je člověk "sjetý". Ale všechno OK, přístup, informace atd. Nemůžu nedoporučit.

reagovat 19.11.2008 20:38 - Jana

Nemám zkušenosti s kolonoskopií, byla jsem v Neratovicích pouze na gastroskopii. Varuji všechny!! Sestra mi velmi ledabyle vystříkala krk, žádná oblbovačka, při výkonu jsem myslela, že umřu. Hrůza. Byla jsem tak mrtvá, že vyšetření skončili dřív a hned mě vykopli. Podruhé jsem byla v Motole, dali mi znecitlivující přípravek polknout na lžičce a píchli mi injekci, vůbec si nepamatuji, co se mnou dělali, pak jsem dvě hodiny ležela v odpočívárně. Naprosto skvělé, byla jsem velmi spokojená. Do Neratovic už nikdy!

reagovat 20.11.2008 10:43 - Alice

Já jsem taky slyšela z Neratovické porodnice dost hrůzný historky...Bála bych se tam.

reagovat 25.3.2009 12:23 - Mikka

Holky nemáte někdo kontakt na pana kolare?Prosim odepiste na mail Grishko"seznam.cz

reagovat 25.3.2009 13:36 - Janka

Kontakt najdeš na www.Euresis.poradna.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *