měření teploty v konečníku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2004 15:27 - Žaneta

Minulý týden se mi stal trochu netradiční zážitek. Dostala jsem horečku a tak jsem šla ke svému lékaři, který však byl na dovolené. Šla jsem tedy do vedlejší ordinace, kde působí lékař pro děti a dorost, jestli by mě neprohlédl on. Vyhověl mi velmi ochotně, jediné co mě překvapilo, když mi sdělil, že mi bude měřit teplotu v konečníku. Když jsem namítala, že to snad stačí v podpaží, řekl, že jsem u dětského lékaře a má zde jen teploměr pro měření v zadku a že si mám odložit a lehnout na záda na lehátko s nohami nahoru. Už jsem tedy neodmlouvala, sice jsem se dost styděla, ale nakonec musím přiznat, že mi to až tak nevadilo. Naopak cítila jsem docela vzrušení. Když mi pak doktor zaváděl paralenový čípek, už jsem ani neprotestovala. Mám z toho všeho smíšené pocity, na jedném straně stud a na druhé vzrušení a tak bych se chtěla zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost. Já si až do této doby myslela, že teplota se v konečníku měří jen miminům a kdyby mi někdo tvrdil, že se mi toto přihodí v mých téměř dvaadvaceti letech, asi bych to brala, že žertuje.

reagovat 16.3.2004 15:55 - blaha

doktor byl uchyl a ty jsi pekne naletela.......fakt neuveritelny, jak jsi naivni

reagovat 16.3.2004 16:01 - Erotoman

No co: tak jsis užila trochu rektální erotiky... :-)

reagovat 16.3.2004 16:01 - Denisa

To jsem zvědavá, na co se necháš "ukecat" příště????

reagovat 16.3.2004 16:50 - katae

Jsou dvě možnosti; buď nám tady popisuješ nějakou Tvoji představu nebo jsi byla zneužitá a "pan doktor" si u toho pěkně užil.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2018 08:50 - Maruska

Jela jsem v oatnacti rychlikem,v kupe byla pani s asi 9az 10letym klukem.Najednou rekla,ty uz budes zpocenej,musim te prevlict,svlikni se.Jednala s nim,jako smiminem,kdyz ho prebalujou.Vonse neodvyzil odporovat,svlik se donaha a lehl s pokrcenyma nohama proti mne.Ukyz,at te utru ksoesnikem,rekla.Chtel,abych ska ven, prece nebudes obtezovat slecnu?Tak zved nohy,vona mu otrela pindika,rozkrok,pak rozkazala,aby roztah pulky rukama a otrela mu i cernou diru.Von zcervenal,tak rekla,ty si rozoalenej,zmerim ti teplotu.Kolena musel dat k brade,pulky porad drzel roztazeny,vona mu rukou vetrela krem a oak tam daka teplomer.

reagovat 24.5.2018 08:52 - hm

Ty ses zase rozjel úchyle. Jen ta čeština je pořád ubohá.

reagovat 16.6.2018 17:46 - Jarek

Citim stud.Mama mi merila teplotu v zadku a holky mi rekly,ze mne pozorovaly krz otevreny dvere.Mama je netavrela.

reagovat 22.6.2018 11:34 - Luda

Mě měřili teplotu v...

To ti merila ale zdrav.sestra.Mne ji merila slecna odnaproti i s mou sestrou,o rok starsi,kdyz nas hlidala.Segra rekla,ze mam teplotu,ta skecna mbe svlikla,musel jsem si lehnout s nohama skrcebyna u brady na zada.Segra vse vudeka a nen se smala a komentivala.Ja pred ni bechtel lezet,ake skecna mne prinutila a oak mne zmerila i se sestrou,tj kazda chvili erzela teplomer,zatimco druha mi drzela nohy.Obe se u toho smaly a baviliy se.

reagovat 16.7.2018 12:01 - Věra

Dobrý den.
Do kolika dětem měříte teplotu rektem ?
Synovi je osm a tak si říkám že by tu už zvládl nechat si změřit v podpaží.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *