měření teploty v konečníku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2004 15:27 - Žaneta

Minulý týden se mi stal trochu netradiční zážitek. Dostala jsem horečku a tak jsem šla ke svému lékaři, který však byl na dovolené. Šla jsem tedy do vedlejší ordinace, kde působí lékař pro děti a dorost, jestli by mě neprohlédl on. Vyhověl mi velmi ochotně, jediné co mě překvapilo, když mi sdělil, že mi bude měřit teplotu v konečníku. Když jsem namítala, že to snad stačí v podpaží, řekl, že jsem u dětského lékaře a má zde jen teploměr pro měření v zadku a že si mám odložit a lehnout na záda na lehátko s nohami nahoru. Už jsem tedy neodmlouvala, sice jsem se dost styděla, ale nakonec musím přiznat, že mi to až tak nevadilo. Naopak cítila jsem docela vzrušení. Když mi pak doktor zaváděl paralenový čípek, už jsem ani neprotestovala. Mám z toho všeho smíšené pocity, na jedném straně stud a na druhé vzrušení a tak bych se chtěla zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost. Já si až do této doby myslela, že teplota se v konečníku měří jen miminům a kdyby mi někdo tvrdil, že se mi toto přihodí v mých téměř dvaadvaceti letech, asi bych to brala, že žertuje.

reagovat 16.3.2004 15:55 - blaha

doktor byl uchyl a ty jsi pekne naletela.......fakt neuveritelny, jak jsi naivni

reagovat 16.3.2004 16:01 - Erotoman

No co: tak jsis užila trochu rektální erotiky... :-)

reagovat 16.3.2004 16:01 - Denisa

To jsem zvědavá, na co se necháš "ukecat" příště????

reagovat 16.3.2004 16:50 - katae

Jsou dvě možnosti; buď nám tady popisuješ nějakou Tvoji představu nebo jsi byla zneužitá a "pan doktor" si u toho pěkně užil.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2017 19:01 - Maruska

Ahoj holky,je mi sestnact a...

Je to bezva,a kdyz neposlechne,i ten vyprask ajeho zmalovanej zadek.

reagovat 10.11.2017 19:03 - Nechci

Cetla jsem tu prispevek od...

Souhlasim s tebou,ale je to velky lakadlo.Nikdy jsem to nevidela a nevim,zda by zvitezila zvedavost,ci smysl pro dobro.Jinak mac oravdu.Ahoj.

reagovat 10.11.2017 19:04 - Radek

Souhlasim s tebou,ale je to...

Ale tak se holky podivejte.

reagovat 11.11.2017 14:46 - Miki

Jo taky se citim byt osizenej, ze nemam segru a nemohl jsem tim padem videt, jak si musi svleknout puncochace a kalhotku a jak ji mama strka do zadecku teplomer a potom i cipek proti horecce. A jak ji pudruje rozkrok detskym zasypem, potom nekompromisne nasazuje pliny a posila ji do postele. A me zas na oplatku sundava pliny, take mi strka do zadecku teplomer a pritom mi jeste stahuje predkozku a kontroluje penis. A prohlizi mi pliny, zdali jsem nemel nocni poluci a zda na nich nejsou zlutave skvrny, ktere se tak spatne perou. Potom se rozhodne, ze mi prida pliny, tak posle sestru, aby ji ze skrine prinesla jeste 3 velke pliny a vetsi gumove kalhotky. Me se tim vysetrovanim ztopori penis a sestra si to vsechno se zajmem prohlizi a mamka ji rika, ze priste ji to necha delat pod svym dohledem a ze si potom bude moci natahnout i vysetrovaci gumove rukavice, aby mi ten cipek proti zacpe, co mi bude zavadet do zadecku, zavedla dostatecne hluboko-kam az ji jen prst dosahne. Ale ze nebudeme spinit pliny, ale ze me posadi na nocnik a az po vykadeni mi nasadi dost plen na noc. A curacka mi zasunou mezi nohy, aby se mi nepostavil a ja nemohl nahodou onanovat.

reagovat 11.11.2017 19:57 - !

Jo taky se citim byt...

Ale jdi ty, kecko.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *