menstruační tampony versus sauna?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2003 19:01 - Klára

Kamarádka mě přesvědčuje, abych s ní chodila do sauny i ve svých dnech, že sama také chodí a používá tampony. Není to zdraví škodlivé v takovém horku? Prý se dá provázek dobře zastrčit mezi pysky. Nevypadne však a nevznikne trapas? Prosím o vaše zkušenosti a zodpovězení těchto dvou otázek.

reagovat 14.10.2003 19:15 - iva

Klaro, nevim, ale mela bych strach, ze budu v tom horku jeste silneji krvacet nez normalne a pak tampon uz moc nepomuze...mozna ke konci, to jsem drive chodila tez, ale prvni dny jsem nemela odvahu...Jinak tampon mi nikdy nevypadl...vyzkousej a uvidis, kazdemu sedne neco jineho...krasne saunovani

reagovat 16.10.2003 18:32 - Jitka

Já nemám zkušenosti se saunováním s tampony, ale jen z nuda pláží z Chorvatska. Neboj, že ta¨mpon vypadne. Nevypadne ani provázek, pokud si ho dostatečně složíš mezi pysky. Tak se neboj a zkus to. :)

reagovat 5.6.2005 13:33 - Katie

U nas temer nezname (ale v zahranici cim dal vice pouzivanejsi) alternativy klasickych vlozek a tamponu najdete napr. na http://lunapads.com/home.php. Jsou to jiste neobvykle varianty,ale prirozenejsi,ekologictejsi i ekonomictejsi.

reagovat 6.6.2005 13:54 - Iva

Chodím do sauny celou zimu a během menstruace používám tampony. Zcela bez problémů. Jestli je z horka silnější menzes, to je asi individuální. Mě to nedělá problémy. Jinak tampony jsou skvělé, nosím je během "dnů" stále, i na noc. Od té doby, co je používám i v noci jsem neměla "nehodu". Moje dcera (téměř 14 let) dostala první menzes a zkusila mini tampony a byla nadšená.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2016 23:22 - Katerina

Když jsem byla na nuda u moře tak tam hrály holky volejbal a dvěma holkám se hopal mezi nohama provázek a nikdo se nad tím nepozastavoval a holkám to nevadilo.

reagovat 20.2.2017 20:23 - Hana

Já jsem to na nuda pláži taky viděla že občas některá mela vidět tkaničku ale svět se nezbořil a žijeme dál.

reagovat 7.8.2017 08:53 - Katka

Stydět se na nuda že mi kouká mezi nohama provázek je najivní když všem kolem ukazuješ hou kundu.

reagovat 15.12.2017 15:18 - Terezka

Když jsem byla na nuda u...

Ahoj Káťo, tak přesně tohle se mi stalo, byla jsem v létě s kámoškou a třemi kamarády u moře a chtěli na nuda pláž, kývla jsem i když jsem To měla. Nejdříve jsme byli na dece a hráli karty, potom jsme vstali a šli si zahrát volejbal. Jak jsem se postavila a ohnula nevšimla jsem si, že mi vypadl mi provázek od tamponu. Začali jsme hrát volejbal a já si všimla zduřelého penisu Petra hrajícího se mnou. Romana mi pak pošeptala Terko šňůrka a já pochopila. S Petrem jsme se srazili při chytání míče a jak se jeho zduřelý penis dotkl mého těla, tak se okamžitě udělal. Hodně mě to vzrušilo a večer jsme pak měli krásný na pláži i při menstruaci. Ráda na to vzpomínám

reagovat 15.12.2017 16:16 - Tereza

Ahoj Káťo, tak přesně...

A ještě mi Pavel řekl, že se líbím Rudovi, ale Alena říkala, že si to nemyslí, protože provázek je provázek. Ale Betyna je také toho názoru. Navíc i Radek pokukoval. Jenže Jana zase žárlila a tak nakonec to rozsekla Lenka s Davidem a Milanem, že odešli a my všichni zůstali sami. Teda přišla ještě Jarka se Simonou a Jakubem, ale ty si asi šňůrky nevšimli. Ale stejně nakonec Mirek musel ten provázek vidět

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *