Men Solution

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2015 17:23 - Honza

Máte někdo zkušenosti s tabletama s názvem Men Solution, kerý sou prej na formování svalnatý figury, na sexuální zdatnost a prej eště i jiný věci?

Je z vás Schwarzenegger za mlada?

reagovat 9.2.2015 16:19 - Vyzivovy poradce

Ach...
Chce se mi brecet a sekat hlavy.Internet je doslova premrdany temato srackama.Promiňte mi slovnik, ale uz mám toho dost.
Látky obsažené v produktu sice fungují ale ne tak jak uvádí prodejce.Dělá jak by našel svatý gral.Látky v tom obsažené jsou známé již léta a je to jen trapné napodobenina Nitrix od BSN.No ne koupil bych to ani za korunu. Je to cele podvod i ty proměny na jejich webu.Marketing maji velice trapny. A to ze se na stránkách ukazuje ze mate poslední den na koupi a další den a další a další se vám ukáže to same je dost zavádějící :) ... Kupují to hlupáci bez rozumu.Pokud chcete změnit své tělo tak uvažujte mozkem a nekupujte sracky jenž slibuji zázraky.

reagovat 9.2.2015 23:42 - ja

Máte někdo zkušenosti s...

Ak si z obsahu a prevedenia stranky nepochopil ze sa jedna o podvod,tak je skoda aj ti odpovedat-prepac

reagovat 10.2.2015 14:51 - Honza

Ach...
Chce se mi brecet a...

No že to nemá takový účinky a za tak krátkou dobu, jak voni tvrděj, to je mně taky jasný! Nejsem z jiný planety a vim, že reklamy na cokoli dycky musej bejt přehnaný a nadsazený, aby to vzbudilo pozornost. Protože když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Kdyby výrobci a prodejci jakejchkoli produktů dělali reklamy a propagace ve stylu "Nekupujte to, je to na hovno!", tak by to sice byly pravdivý reklamy, ale zas by toho asi moc neprodali, že jo.

Takže na to musej jinak...

Mně spíš jde vo to, jestli je možný, že když budu každej den polykat dvě tablety (maj se brát 2 tablety denně před žrádlem), nebudu žrát tučný, smažený a sladký, budu žrát hlavně bílkoviny a chodit třikrát v tejdnu na hodinu do posilovny (tam chodim skoro dva roky, ale vidět to neni), tak jestli ty tablety zvládnou z mýho těhotenskýho břicha v devátym měsíci a dvaceti kila nadváhy udělat plochý břicho s radiátorem, pekáčem buchet nebo tabulkou čokolády.

A samozřejmě taky zvětšit bicáky z ňákejch štyryceti cent'áků ve vobvodu na šedesát cent'áků ve vobvodu + širší ramena a hrudník širší než pas.


A to všechno ne za měsíc, ale řekněme za rok.
Takže voproti tomu, co slibujou voni (a samozřejmě vědomě přeháněj), já nejsem snad zas tak náročnej.Todle bych potřeboval vědět, jestli je možný.

Čau!

reagovat 10.2.2015 15:00 - Honza

Ak si z obsahu a prevedenia...

Cizinče, ty tablety se daj vobjednat i na tomdle telefonnim čísle:

+420 234 102 147Je to teda evidentně pevná linka někde v Praze. Tam se ti vozve ňáká holka (mluví česky).

Tak tam zavolej a řekni jí, že si seš jistej, že to je podvod. Vona se ti třeba přizná.


No a pak sem napiš, co ses dověděl.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2016 18:36 - Honza M.

http://koupit-form-explode.eu/

Další šmejdi...

reagovat 27.7.2016 02:09 - Elen

Lidičky, klikněte si v Google pravým tlačítkem myši na zobrazenou stránku a zadejte Zobrazit strojový kód stránky.
Bude Vám hned vše jasné - zneužitá stránka jiného webu, podvodné generování právě kupujících (ve 2 hodiny v noci 3 za minutu!), podvodná diskuse (účastníci diskuse jsou generovány strojovým kódem a jsou v jakoukoliv hodinu stejné a "aktuální", nemožnost přidat komentář, většina odkazů nefunkční, nebo odkazující na zakoupení šmejdu, etc... Všechny tyto weby mají obdobný strojový kód stránky s výrazy v polštině(!) IGNOROVAT!!!

reagovat 30.12.2016 21:19 - nedane

souhlas, vše je podvod a trapna reklama! jen blbec si koupi produkt a veří, že tim vše zachraní! žádne prášky,tablety a ruzne sracky!!! makej sám na sobě! běhej,cvič a za 2 měsice poznaš jak si ve formě! Sice nebudeš Rocky. Ale 15 kg dáš dolu a 5 kg svalu nabereš. A hlavně uprav svuj jídelniček. pak ty vysledky jsou vidět ne jen na tobě, ale i okoli si vsimne. Sam sem si to zkusil....

reagovat 30.12.2016 21:19 - nedane

souhlas, vše je podvod a trapna reklama! jen blbec si koupi produkt a veří, že tim vše zachraní! žádne prášky,tablety a ruzne sracky!!! makej sám na sobě! běhej,cvič a za 2 měsice poznaš jak si ve formě! Sice nebudeš Rocky. Ale 15 kg dáš dolu a 5 kg svalu nabereš. A hlavně uprav svuj jídelniček. pak ty vysledky jsou vidět ne jen na tobě, ale i okoli si vsimne. Sam sem si to zkusil....

reagovat 4.9.2018 07:04 - MVDr.Pavel Knecht

JÁ JSEM TAK ZESLÁBLÝ, ŽE...

Nic takového jsem nepsal.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *