Matky, které převychovávají syny na dívky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2012 08:51 - Robert

Zdravím,
setkal se někdo z Vás v životě se situací, ať již osobně, či nepřímo, kdy matka nutí svého syna nosit dívčí oblečení a chovat se jako dívka? Např. z důvodu, že si původně přála místo syna dceru, či z jiných pohnutek?

reagovat 26.6.2012 21:36 - Otazník

Naposledy jsem se s tímto fenoménem setkal ve filmu Jára Cimrman ležící spící...

reagovat 26.6.2012 21:53 - Slavomir

Čítal som o tom v knihe o francúzskom šľachticovi D´Éon, ktorý žil v 18.st.

reagovat 1.7.2012 13:00 - Jana

S tímhle jsem se setkala když mi bylo 9 let a chodila jsem na gymnastiku. Naše trenérka měla syna a ten tam cvičil s námi. Pamatuju si, že nosil růžový dres a ve vlasech měl sponky, i když je měl krátké. Ze začátku jsem myslela, že je to holka, ale pak jsemse od holek dozvěděla, že je to kluk. Jmenoval se Vašek, ale máma mu říkala Vendulko. Když jsem se ho ptala, proč cvičí s námi, tak mi říkal, že maminka to tak chce, protože chtěla mít holku. Do školy chodil oblečený normálně jako kluk, ale doma prý jako holka. Byl ale v pohodě, dobře se s ním povídalo a byla s ním legrace. Trenérka nám říkala, ať se k němu chováme jako k holce, tak jsme ho braly jako kamarádku. Na chodil asi dva roky, potom se odstěhovali. Docela by mě zajímalo, co s ním dneska je a jak žije.

reagovat 1.7.2012 17:31 - Martin B.

S tímhle jsem se setkala...

Tohle je velmi zajímavé téma. :-)
Něco podobného jsem také zažil v dětství, zhruba od mých sedmi do deseti let. Mě osobně teda máma za holku neoblíkala, ale často mě hlídala její kamarádka z práce, která měla dvě dcery a protože jsem u nich trávil hodně času a jezdil s nima třeba i na chatu, tak jsem si s nima hrál pochopitelně hlavně s panenkama a podobné hry. No a jednou si holky hrály na princezny a donutily mě, abych se taky oblíkl za princeznu. Když to pak uviděla i jejich máma, navrhla mi, abych se oblíkal za holku častěji. Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale holky mě přemluvily a postupem času se mi to i začalo líbit. :-D Jednou jsme o prázdninách jeli na výlet do Prahy, jel jsem s nima převlečený za holku a nikdo nic nepoznal.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2018 17:52 - LUCIE

s mamkou jsem se zkousel...

Dej tomu čas,nech to uzrát,jen si s tím tak pohrávej.Maminka je asi ve stresu,přijde z práce,honem uvařit,to víš to je potom všechno hloupost.

reagovat 2.8.2018 17:53 - jak žije hermafrodit

,,,

reagovat 2.8.2018 17:54 - Otka

Oprozelé pysky

reagovat 2.8.2018 17:58 - olina

Když byl syn kolem 6ti let tak chtěl ukázat co mám v rozkroku,ukázat a potom už o tom nemluvit.

reagovat 2.8.2018 18:07 - Tvou omluvu příjímám,

Tak prominte paní chytrá.

chlapče hloupý. Ale ať už se to neopakuje!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *