Matky, které převychovávají syny na dívky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2012 08:51 - Robert

Zdravím,
setkal se někdo z Vás v životě se situací, ať již osobně, či nepřímo, kdy matka nutí svého syna nosit dívčí oblečení a chovat se jako dívka? Např. z důvodu, že si původně přála místo syna dceru, či z jiných pohnutek?

reagovat 26.6.2012 21:36 - Otazník

Naposledy jsem se s tímto fenoménem setkal ve filmu Jára Cimrman ležící spící...

reagovat 26.6.2012 21:53 - Slavomir

Čítal som o tom v knihe o francúzskom šľachticovi D´Éon, ktorý žil v 18.st.

reagovat 1.7.2012 13:00 - Jana

S tímhle jsem se setkala když mi bylo 9 let a chodila jsem na gymnastiku. Naše trenérka měla syna a ten tam cvičil s námi. Pamatuju si, že nosil růžový dres a ve vlasech měl sponky, i když je měl krátké. Ze začátku jsem myslela, že je to holka, ale pak jsemse od holek dozvěděla, že je to kluk. Jmenoval se Vašek, ale máma mu říkala Vendulko. Když jsem se ho ptala, proč cvičí s námi, tak mi říkal, že maminka to tak chce, protože chtěla mít holku. Do školy chodil oblečený normálně jako kluk, ale doma prý jako holka. Byl ale v pohodě, dobře se s ním povídalo a byla s ním legrace. Trenérka nám říkala, ať se k němu chováme jako k holce, tak jsme ho braly jako kamarádku. Na chodil asi dva roky, potom se odstěhovali. Docela by mě zajímalo, co s ním dneska je a jak žije.

reagovat 1.7.2012 17:31 - Martin B.

S tímhle jsem se setkala...

Tohle je velmi zajímavé téma. :-)
Něco podobného jsem také zažil v dětství, zhruba od mých sedmi do deseti let. Mě osobně teda máma za holku neoblíkala, ale často mě hlídala její kamarádka z práce, která měla dvě dcery a protože jsem u nich trávil hodně času a jezdil s nima třeba i na chatu, tak jsem si s nima hrál pochopitelně hlavně s panenkama a podobné hry. No a jednou si holky hrály na princezny a donutily mě, abych se taky oblíkl za princeznu. Když to pak uviděla i jejich máma, navrhla mi, abych se oblíkal za holku častěji. Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale holky mě přemluvily a postupem času se mi to i začalo líbit. :-D Jednou jsme o prázdninách jeli na výlet do Prahy, jel jsem s nima převlečený za holku a nikdo nic nepoznal.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2018 22:24 - Dan

Kolik segre bylo let... Pokud...

Právě proto se ptám, protože génius jako jsi ty, mi to jistě jasně vysvětlí a své vysvětlení pochopitelně odůvodní logickými argumenty.

reagovat 19.7.2018 23:23 - Protože to nechápeš sám,

Právě proto se ptám,...

je zceka zbytečné ti cokoliv vysvětlovat...prostě bys to evidentně nepochopil...

reagovat 20.7.2018 09:00 - Dan

je zceka zbytečné ti...

Protože jsi hlupák a umíš jenom blbě žvanit, tak chápu, že se jenom hloupě vymlouváš.

reagovat 20.7.2018 09:09 - Nemyslím

Hele a mě když ségra...

že byla úchylná. Jen tě chtěla ponížit, sebrat ti tvou identitu.

reagovat 20.7.2018 10:31 - Dan

že byla úchylná. Jen tě...

No vidíš, že jsi hlupák. Vůbec to totiž nebylo o žádném ponižování a krádeži identity. Prostě toužila po mladší sestře, se kterou by si mohla hrát na princezny, módní přehlídky a starat se o ni. A protože měla po ruce jen mě, tak si pomohla takhle a nepozoruji, že by to mělo nějaký negativní dopad do budoucna, nehledě k tomu, že spolu máne dodnes naprosto bezvadný vztah.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *