Máte uctu ke stáří

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.3.2009 08:11 - OLA

ÚCTA K LIDEM - máte úctu ke stáří ---'

reagovat 5.3.2009 14:21 - Sisi

To by mělo být snad automatické...'

reagovat 5.3.2009 14:32 -

ale dobře se ví,že starý lidi strádají děti jim seberou důchody, nechají je bez návštěv je jim smutno.dokud mohou pracovat.vše ještě ujde .jak se chováme ke svým rodičům ,tak se jednou budou děti chovat k nám.ví se že seniory lidi bijí. jsou na ně pořád odměřený.já toberu globálně .'

reagovat 5.3.2009 14:44 -

Samozdřejmě, jak se chováte ke stáří ted´vy, tak se boudou chovat vaše děti k vám.'

reagovat 5.3.2009 15:47 - Maja

Má úctu ke stáří. A je mi hrozně líto, jak se nahlíží na staré lidi a jak se s nimi zachází. Nejvíc mě štvou namachrovaní blbečci (vždy pod 30) kteří vykládají, jak ONI musí dělat na důchodce. Takto nluvil i v TV jakýsi prý ekonomický poradce a "odborník". Arogantní týpek, kterému bylo všechno jasné. Ovšem, on nikdy nezestárne, že. Na druhé straně si představím ty staré, bezmocné, vyplašené lidi, kteří celý život dřeli, mají za sebou válku a podobné lahůdky, jak se asi cítí, když je jim ze všech stran předhazováno, že jsou nepotřební a ještě třeba na obtíž. A taky se hledí na tzo, jak z nich to poslední nějak vydrápnout, jak je ošidit. Bohužel se toho často dočkají od svých nejbližších i od doktorů, kterým důvěřují. To je hnus a nechutnost nejvyššího stupně. Já vím, nejsou všichni staří bezmocní a vyděšení a nejsou všichni mladí arogantní smradi. Ale je toho dost, aby byl člověk znechucen. Pracovala jsem jeden čas v jisté organizaci pomáhající starým a bezmocným a musela jsem toho nechat, strašně mě to deptalo.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2015 12:04 - Lidé

Děti by měly mít úctu ke...

jsou různí.

reagovat 15.4.2015 12:08 - Pavla

Děti by měly mít úctu ke...

Nevím jak tvoji rodiče s tebou zacházejí, ale ti mí jsou na mne pyšní a jak s kusem hadru se mnou ani se sourozenci nikdy nezacházeli. To máš asi rodiče na dvě věci!

reagovat 15.4.2015 12:53 - mě rodiče

Děti by měly mít úctu ke...

tak psychicky deptali, že se mi nechtělo žít. Absolutně nemožné se jim čímkoliv zavděčít. Cizí pro ně byli přednější protože věděli že je budou chválit a já o nich nic špatného neřeknu. Bojovat o jejich lásku nemá cenu když to tam není.

reagovat 15.4.2015 13:11 - To

tak psychicky deptali, že se...

nemá.Pokud bych měla zlé rodiče,vím,že bych zájem neměla,bylo by mi jedno,co s nimi.Oni nemilovali tebe,jak bys mohla milovat ty je.Jsou věci,které se nezapomínají.Mému chlapovi bylo také hodně ublíženo,on to ví,i mi o tom povídal,přesto ho to k nim stále táhne,je mu to líto,chtěl by se stýkat,to já moc nechápu,představa,že by mě rodiče ublížili jako jemu,zájem bych neměla.

reagovat 15.4.2015 13:12 - Přesně

jak píšeš,pro ně cizí také přednější,jsou tam velké intriky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *