Máte rádi kofolu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2005 00:05 - Pavel

Ahoj. Tak bych se chtěl zeptat, jestli pijete radši kofolu nebo dáváte přednost třeba Coca-cole či Pepsi. Ono totiž mnoho lidí říká, že kofola je pěkný svinstvo, že se v tom snad dokonce rozpouštěly desetníky. Že je to "komunistická cola" a proč se to pořád vyrábí, když máme lepší. Já teda piju radši tu kofolu. Není tak sladká a je lepší. Prostě-když ji miluješ, není co řešit!!! Zajímaly by mě vaše názory.'

reagovat 31.3.2005 00:12 - Mandy

Pavle, já myslím, že svinstvo je obojí. Cola mi chutná, Kofolu chci vyzkoušet brzo - zatím nesmím žádnou, jsem po nemoci a nesmím žádnou "chemii" :-) Já se totiž vyloženě zamilovala do té vánoční reklamy s tou malou holčičkou a už se nemůžu dočkat, až Kofolu ochutnám :-) S těmi desetníky jsem to taky slyšela a bojím se to vyzkoušet :-)'

reagovat 31.3.2005 08:46 - Gabi

Ja piju denne coca colu light, ale kofolu miluju a piju, kdyz jsem v CR, hlavne na kole :-)

reagovat 31.3.2005 08:55 - Ivos

Kofola je asi nejlepší pití na světě.Ale vůbec nemám nic proti americkým colám.Z těch mi nejvíc chutná RC cola,pak klasická CocaCola.Light zrovna nemusim.'

reagovat 31.3.2005 09:46 - Pavel

Napriklad Coca-Cola ma pH okolo 2.5, tj. nizsi nez ocet. Je to kyselina, neni tedy divu, ze mohou korodovat nektere kovy, joko napr. desetniky. Nicmene v zaludku mame taky kyselinu s pH 2. Kolove (Colove ?) napoje doporucuji nekteri lekari pri problemech se zaludkem, zrejme kvuli pH blizkemu zaludecnim stavam.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2013 00:32 - jouda

Ne kofola je humáč sladký jak cumel stejně tak jako poblbaná coca či pepsi cola. Kam zmizela excelentní přihořklá Amára, kterou jsem si dával s chutí místo piva. Nesmysly sladké jako cumel nepiju, amáry už není, po plyšáku zmizela, tak pokud mohu piju dvanáctku a pokud nemohu, tak minerální vodu Magnesiu.

reagovat 19.8.2013 00:22 - Kofola man

Kofola je asi nejlepší...

RC cola je výrobek Kofoly :D

reagovat 10.11.2013 12:19 - Kajá

Jsou to jen lepidla, mám raději pivko, navíc je zdravější.Chodím na točený do hospody a když se chci vyřádit na pařbě, dám si rafuna.
http://www.pivnidort.cz

reagovat 10.11.2013 14:12 - m

kofola se vyráběla za mého dětství. nevím, proč je kolem takový humbuk, ta břečka se nadá pít. není nad to dát si normální čistou vodu, nejlépe pramenitou, nebo přinejhorším nějaký dobrý čajík. Nicméně, nic lepšího, než vodu ze studánky, jsem v životě nepila!

reagovat 10.11.2013 14:22 - kOFOLA

kofola se vyráběla za mého...

byla za komančů vždycky, nikdy mi moc nechutnala. Mnohem lepší byly Arocola a Citrocola, které měly výpadky v zásobování, jelikož se víc kupovaly. Arocola byla lepší než originály Pepsi a Cola. Nevím, proč se její výroba zastavila. Kofola vždycky měla nějakou podivnou pachuť a tu má dodneška. Receptura je asi opravdu původní i s tou pachutí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *