máte psa v bytě?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2009 09:47 - pes

máte psa v bytě názory děkuji'

reagovat 6.3.2009 18:30 - ne

jeden čas ho měl vpokoji syn jen přes zimu,ale ted už ne má venku boudu je to jezevčík tomu to nevadí nelíbí se mi jak lidi oblékají psy do oblečků.mají veškerou výbavu'

reagovat 13.3.2009 00:44 - co.rine

Já mám doma hodnou fenku a jsem s ní ráda.Pokud je pes čistotný,řádně veterinárně opečovaný,nedrancuje koš a jiné věci neničí,prostě je dobrý a vychovaný,smíříte-li se,že musíte víc uklízet,proč ne.A dáte -li mu pak venku co potřebuje.Život a zvláště psí ubíhá moc rychle a pro opravdové přátele-psa a člověka-je škoda každé chvíle kdy nejsou spolu.Ale pes který takto vedený není domů nepatří.'

reagovat 12.3.2010 21:41 - Lucie

My máme psa v bytě už kolik let a myslím, že se má rozhodně lépe, než ten chudák od sousedů odnaproti, co má sice boudu na krásné, velké zahradě, ovšem u té boudy asi tak metrový řetěz, na kterém je pořád přivázaný, a nikdo si ho celý den ani nevšimne. Všechno záleží na péči a přístupu, ne na místě. Irského vlkodava bych si do paneláku nejspíš nepořídila, ale u menšího vořecha nevidím problém. Oni totiž taky někteří lidé zapomínají, že pes je, na rozdíl třeba od kočky, zvíře vysloveně společenské a chce být s člověkem, popř. aspoň s jiným psím kamarádem. Takže i když pak nakrásně má zahradu, dvorek, výběh nebo tak, stejně nemůže být šťastný, když si ho páníček nevšimne, na procházku ho, jak je rok dlouhý, nevezme, a je pořád sám. Největší chudáci jsou pak takoví ti psi jako hlídači objektů, přes den zavření v kotci někde stranou, aby nepřekáželi, v noci pak sice puštění, ale zase sami... Prostě každý pes se má tak dobře, jak se o něj jeho pán stará, ať už venku nebo v bytě, to mi nikdo nevymluví.

reagovat 8.1.2012 17:15 - Psí útulek Maršovice

http://www.pepa.cz/cs/prispevek-50-kc-na-pomoc-opustenym-psum-v-utulku-marsovice/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2013 11:41 - V

Tak to dejte do televize, do pořadu na Vlastní oči, nebo do Občanskýho džuda, v těhle pořadech se vždycky zabývají vážnýma problémama, jako jsou sousedský vztahy, mezilidský vztahy při společným bydlení s problémovými nájemníky. Dejte to do Novy a pořádně toho fekálního dobytka znemožněte, ztrapněte, ať má pořádnou ostudu před celým národem. Tímto se už vyřešilo spoustu problémů lidí v takhle zoufalých situacích, a když to nejde po dobrym, tak to půjde po zlym, lidi se obrátili na televizi a hned se začaly řešit problémy, který by se jinak niky nevyřešily. Fekální dobytek bude mít ostudy pytel, že zaleze do kanálu kam patří a budete mít po problému.

reagovat 11.5.2013 15:46 - Taky

Můžete toho fekálistu prohlásit za nesvéprávnýho, zbavit ho svéprávnosti, protože to neni normální dělat si z bytu písečkový wc pro čokla. To znamená, že s čoklem nechodí ven a nechává ho srát v bytě a vůbec po něm neuklízí exkrementy, čili hovna. Na to už musí mít člověk žaludek, protože normální člověk by se smrady poblil a nebo je to vážně nesvéprávnej krypl, tohle fakt neni normální. Zamořuje celý dům neuklizenýma čoklíma hovnama.

reagovat 11.5.2013 15:54 - xyz

Vyhodit ho nemůže z...

Pokud je vlastníkem bytu, musíte mít něco jako společenství vlastníků. Obrať se, ale písemně na ně a žádej řešení. Máte stanovy, domovní řád, občanský zákoník atd

reagovat 12.5.2013 21:03 - V

Vyhodit ho nemůže z...

A ten soused fekálista, kolik je mu let? To je nějakej starej, dementní dědek? Tak na takovýho asi fakt nic nezabere, budete si muset počkat, až umře.

reagovat 15.9.2014 08:57 - a víte

Může být nýš strop od...

jistě jestli to je moč psí nebo lidská?Jestli je ten člověk duševně nemocný-slušně řečeno-tak to třeba dělá on kde ho napadne a nejde na záchod jako normální lidi.znám takový případ kdy starší člověk se zbláznil a hromadil odpadky ,dělal h.. po celém bytě.Po násilném otevření bytu pak skončil v Bohnicích.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *