MÁTE PADÁKA !!!! bojíte se o pracovní místo ??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2009 07:27 - věra

máte PADÁKA !!!!bojíte se o své místo ????'

reagovat 1.4.2009 16:50 -

Ne,já nikde nedělám.A kdo nic nedělá,nic nezkazí.'

reagovat 1.4.2009 17:19 -

Ne, já se bojím, že mě nepustí z toho blbákova pryč a budu tam trpět celou dvouměsíční výpovědní lhůtu.'

reagovat 1.4.2009 17:33 - ,,,,,

BLBÁKOV JE ASI DNES VŠUDY.'

reagovat 1.4.2009 17:38 - Xena

Jo,bojím se.Teď je to s tou prací na dvě věci,jednou do práce jdu a pak jsem zase doma,mám hrůzu že budu už doma pořád.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2017 09:28 - pro Linda

Zkus pohledat nějaké...

on je tady taky jeden problém - zaměstnavatel musí platit 14dní nemocenskou - takže platí a nemocný zaměstnanec nic nedělá. Před 89 to nevadilo. Paní po operaci rakoviny usínala v práci, ale tehdy to nevadilo - každý viděl , že nemůže - dnes to neexistuje. Paní se z toho vzpamatovala a asi po roce pracovala dál do důchodu.

reagovat 9.11.2017 14:43 - Zoufalkyně

Děkuju moc všem, kteří reagovali. Zapomněla jsem ještě napsat, že mám sociální fobii, jsem těžká introvertka, práci v obchodě si neumím představit. To už je pro mě fakt přijatelnější někde lepit pytlíky. To místo, o kterém jsem psala, bylo účetnictví, byla bych tam sama (to mi hrozně vyhovuje), dělala svým tempem, klidně i neplacené přesčasy, jen aby bylo všechno v pořádku. Je mi to tak strašně líto.... Jsem z menšího města, takováhle nabídka se objeví jednou za pět let. A sesype se na ni padesát uchazečů, možná ještě víc. Stěhovat za prací se nemůžu, mám zrekonstruovaný domeček a zvířata, dojíždění jsem zkusila (60km jedna cesta) a bylo to opravdu hrozné. To už nechci podstupovat, byla jsem naprosto vysátá, poslední měsíce jsem přežila na Tramalu, abych alespoň v té práci mohla nasadit křečovitý úsměv a podat nějaké výkony. Ach jo. Takže skončím zase na pracáku... Když se nad tím zamyslím, můj život nemá cenu. Jsem nepotřebná, pro zaměstnavatele stará, pro potencionální partnery taky (pokud se teda nespokojím s pány kolem šedesáti let a výše), zkrátka musím říct, že mě všechno nevýslově s..e. Ten kult mládí, mladí manažeři s ostrými lokty, povýšení, arogantní, mladé holky jak kdyby právě vylezly z kosmetického salonu, sladké a lepkavé jako med, přitom jdoucí přes mrtvoly, prostě to nedávám.

reagovat 9.11.2017 19:47 - jirka

Děkuju moc všem, kteří...

Je to blbý, nevím co na říct.Radu žádnou nemám, protože jste sama. Nevím proč, jaké důvody vedly k tomu, že nemáte ani děti.
To je výhoda partnerského vztahu, že na průser není člověk sám.
Současný svět je neskutečně tvrdý. Pokud je člověk fit a něco umí, má se dobře, pokud má zdravotní problém nebo psychický, je s odpuštěním v prdeli.

reagovat 10.11.2017 15:55 - Aspon

Prosím, potřebuju se jen...

že máte ID,ted vám třeba stačí nějaká brigáda na zkrácený úvazek.

reagovat 11.11.2017 05:49 - Zoufalkyně

že máte ID,ted vám třeba...

No, mám jen první stupeň, to je pět tisíc, takže žádná hitparáda. A od roku 2019 nebudu mít pravděpodobně ani to. Ale jsem za to samozřejmě obrovsky vděčná, zaplatí mi to náklady na bydlení. Brigáda je samozřejmostí, nejsem zvyklá válet se doma, navíc bych hlady musela asi ohryzávat nohy stolu. Jsou zde dvě chráněné dílny, tam by mě s OZP vzali rádi. Už jsem v jedné i kdysi pracovala. Ale nevím, jestli si umíte představit dělat několik hodin nudnou, jednotvárnou práci (součástka cvak do druhé součástky), to ty hodiny vůbec neutíkají, navíc je to den za dnem, kolektiv příšerný, 8 500 hrubého (bylo to na zkrác.úvazek). Navíc tyto práce jsou schválně na směny, jeden týden ranní, druhý odpolední, aby si člověk nemohl najít k tomu ještě další práci. Ještě je tu pár firem-montoven, s lepším platem, ale já kvůli zdrav.stavu nemůžu dělat noční. Ach jo, vím že mi neporadíte, fakt jsem se chtěla jen vypsat. Vy, co jste zdraví, neberte to jako samozřejmost, ani svou dobrou práci neberte jako samozřejmost, lusknutím prstů může být všechno jinak.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *