Máte někoho ve vězení?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.7.2007 14:27 - Danny

Zdravím.)
Ráda bych se seznámila a taky pokecala s někým kdo má někoho velmi blízkého ve vězení.Těžko se stím vyrovnávám,a ráda bych našla někoho s podobným problémem.
Najdu?
můj email je: bednawc4"seznam.cz
díky.)

reagovat 16.7.2007 18:24 - Ladislav

Prosím přijďte nás podpořit do diskuse Proč se zastřelil Karel Svoboda.

reagovat 17.7.2007 07:10 -

Kriminálníci všech zemí spojte se.Vy jste v diskuzi;Proč se zastřelil Karel Svoboda;ještě chyběli!!!Vlastně,proč ne.Aspoň se dozvíte plno neužitečných informací a spestříte si nudu.

reagovat 17.7.2007 10:17 - Gábina

Ja mam ve vezeni ted asi 2,5 mesice svagra.Sice byvaleho, protoze se se sestrou rozvedli, ale co jsem slysela, tak je to docela sila.Z jeho strany narky, byl zvykly kaficka, hospudky, cigarka,ale co se bavim s lidmi z druhe strany, tak rikaji,ze vezeni tohoto typu je vlastne jen pionyrsky tabor.Vim,ze byl v CPZ na Pankraci a ted je na Ruzyni a ceka na premisteni do Pardubic.

S cim se spatne vyrovnavas?

reagovat 17.7.2007 12:33 - xxx

Ladislave, neotravuj s tím ve všech diskuzích! Už by vás měli zrušit, je to trapný!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2018 16:20 - Zpravodajec

Jeden utekl helikoptérou z Francouzského vězení a to pověstný král zlodějů,měl dva či tři komplice,využil toho,že chvíli nebyl chráněn,protože byl mimo hlavní cely na setkání v zadní části vězeňského areálu.Nikdo nebyl zraněn,komplici měli sebou granáty a kalašnikovi,takže se ostraze asi nechtělo do konfliktu.
Helikoptéra byla zaparkovaná s ještě běžícím rotorem 60km od věznice a černý renalult,který byl použit následně byl nalezen na parkovišťi u nákupního centra,tam se stopy uprchlíků s únosci zratili a patrně budou muset zůstat v okrese,protože veškeré únikové trasy z okolí byli zavřeny a jsou hlídány policií ,která kontroluje identitu.

reagovat 1.7.2018 16:22 - Zpravodajec

Jeden utekl helikoptérou z...

Zřejmě načasováno právě na tento den,protože Francouzi si dávají parády v televizi a vězeňská ostraha i policie asi taktéž,navíc jsou v oblasti 33 až 35 stupňová vedra.Proto asi naplánovali útěk právě na dnešek.

reagovat 1.7.2018 17:07 - Zpravodajec

Zřejmě šlo o historický kus ukradený přímo v den útěku či těsně před ním od soukromého sběratele,tento kus byl následně využit k útěku a pak zčásti podpálen,aby asi zahladili genetické stopy.
Zda se útěk zdařil se neví,ale Faid má za sebou již jeden útěk kdy byl lapen.V dneší informační době bude asi jeho pobyt na svobodě o to těžší pro kamery a monitoring internetu.
Zda nebyl třeba vysazen helikoptérou již během cesty je možné spekulovat.

reagovat 1.7.2018 17:14 - Kuzněcov

TO je na žlutou kartu, tohle je tvrdé porušení předpisů věznice, kartičku červenou !
Jinak se to roušíří.
Nehraj si na Krejčíře,nehraj si na Kájínka Málčik,nedělej turecké hospodářství,takhle budeme Francii platit za mobilizaci jejich policie a to jsou naši Čínští přátelé málčiko znepokojeni o svoje investice.
Velký Rama a Ramzes stojí při nás.Velký Manitů a komančové dají tobě ipon na žíněnku moloděc.
Surio Mario Ferrnandez !

reagovat 1.7.2018 18:16 - Hele

Utekl,no to je toho,v USA,když někoho odsouzej neprávem,tak se mu pak omluvěj a daj mu tolik peněz,že posledních pár let může dožít v lázních.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *