masturbace vdaných žen

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.8.2003 15:46 - ivka

milé vdané, zajímalo by mne jak prožíváte svoji chuť po ukojení, jestli upřednostňujete samomazlení osamotě nebo raději před manželem. Moje žena k onanii nemá kladný vztah, ale mám vdanou přítelkyni, která si to doma dělá dost často sama a nemůže bez toho být... asi spíš sama aby se lépe uvolnila a užila si to. Já osobně se kromě společného sexu potřebuji vymazlit sám dost často... s přítelkyní se často takhle vzájemně předvádíme a je to krásný doplněk našeho milování... tak neváhejte a rozepiště se trošku

reagovat 27.1.2004 14:03 - laura

som vydata a velmi rada masturbujem ci uz sama alebo s manzelom.je to nadherne ak si to robime obaja naraz.velmi to zblizuje.samozrejme nam funguje aj spolocny sex ale je to super ked na na nho pozeram ako si to robi alebo ked sa on diva na mna.obaja sme pritom velmi vzruseni.odporucam vyskusat

reagovat 27.1.2004 15:12 - katae

Co Tě vedlo k průzkumu masturbace právě u VDANÝCH žen? Já jen prostě nechápu jaký je v tomto směru rozdíl mezi ženami vdanými a ženami v ostatních stavech (svobodné, zasnoubené, rozvedené nebo vdovy...).

reagovat 22.6.2004 21:00 - Anna

Taky ten rozdíl nechápu, to jako že když se žena vdá, je z ní už jen jakás asexuální manželka? Já se ráda miluju s mužem a ráda masturbuju, obojí mě baví.

reagovat 7.9.2007 19:27 - Marat

Moje žena je vedená z domu dost asketicky,tvrdí,že až do svých 33 let nikdy nemasturbovala,učila se touhu potlačovat jako něco nemravného.Ani se o tom nedokázala bavit.Změnila ji až návštěva gynekologa.Léčil ji nějakou banální poruchu cyklu spojenou s migrénou.Při vyšetření se ji ptal na všechno možné.Přiznala mu,že je v době menstruace hodně vzrušivá a má velkou chuť na sex,ale nijak to neřeší.Doktor ji doporučil masturbaci na uvolnění,nejlépe pod sprchou.Přišla celá rozčilená,že to dělat nebude,ale při dalším cyklu to zkusila a světe div se,zabralo to,bylo po migrénách.Pak ji asi půl roku trvalo,než se k tomu přiznala a řekla mě to.Já to stejně věděl,panelák má papírové stěny.Jsem velice rád,že poznala,že onanie je normální doplněk intimního soužití a že se nemá za co stydět.Já onanuju občas taky,ona to ví,několikrát mě viděla,ale už se nepohoršuje.A naše milování funguje líp než předtím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2018 13:49 - John

Hezký dobrý den Vám...

Ahoj Ludmilo, mohu se zeptat kolik ti je? Pisla bys někdy?

reagovat 12.4.2018 17:16 - Ludmila

Ahoj Ludmilo, mohu se zeptat...

Spokojíte se s informací mého věku, pokud uvedu pouze.... 40+

reagovat 12.4.2018 18:29 - John

Spokojíte se s informací...

Mně je 40. Mohla by ste někdy napsat na mail?

reagovat 12.4.2018 18:48 - Ludmila

Mně je 40. Mohla by ste...

Hezký den Vám přeji Johne, nemám s tím problém.

reagovat 12.4.2018 21:45 - John

Hezký den Vám přeji Johne,...

Dobrý večer paní Ludmilo,posílám vám můj mail a budu se těšit. Jste úžasná žena. jou77email@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *