Masturbace u předškoláka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2015 17:04 - Irena Smáčková

Hlídám pravidelně sestře pětiletého synovce a poslední dobou se mi zdá, že začal masturbovat. Je to vůbec možné u tak malýho kluka ? Třeba si během koukání na večerníček strčí ruku pod slipy a tam něco tvoří. Když mu jí vyndám tak se zlobí a je vidět, že má erekci. Jeho mámě se zatím nic neřekla, protože mi to přijde trapné pro něj i pro mě.
Co s tím ? Mám ho nechat nebo mu v tom bránit? Nemůže si s tím něco udělat ?

reagovat 24.3.2015 08:43 - Jarka

Nedělej z komára velblouda. Je vidět, že sama asi děti nemáš, nebo žiješ v mylném přesvědčení, že masturbují jenom puberťáci. Děti masturbují už v podstatě od miminkovského věku, ovšem nikoli nějak cílevědomě, ale prostě proto, že při tom prožívají příjemné pocity. Já jsem to u syna zpozorovala už někdy ve třech letech, kdy si ve vaně třel ptáčka o mycí houbu a taky mu při tom stál.
Rozhodně bych to nějak nehrotila, jeho mamince to klidně řekni, ale myslím si, že ti řekne to samé, co já. A pokud kluka znovu nachytáš, tak to prostě přejdi mlčením a nebo ho upozorni, ať tohle dělá, jen když je sám, že před někým je to neslušné.

reagovat 24.3.2015 09:43 - Barča

Klidně ho nech si s nšulinkem hrát.Pokud už objevil ten pocit, těžko přestane. Jen bych možná doporučila,aby honil až v postýlce večer,před usnutím

reagovat 24.3.2015 10:01 - Evča

U nás tomu říkáme..dělat si dobře...Synátor to objevil na konci školky,ptáčka si svíral vleže na břichu.Vzdychal,rudý v obličeji.
Dnes v osmi už ví,že v soukromí si to může udělat.Takže to s manželem řešíme jako že to nevidíme.Ale víme,že to provádí možná každý večer.

reagovat 25.3.2015 23:25 - Molicek

Já bych to zas tak moc nepodporovala. Je ještě malý, aby trávil čas hraní s pinďou. Spíš zkontroluj jestli za tím šahaním není nějaký zdravotní problem. Jde mu stáhnout kůžička ? Nemá to červené ?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2017 15:47 - Adriana

Náš ho mastí přes látku pyžama večer v posteli.Na břichu a prožívá to dost.Jen funí a rudne. Už půl roku si to dělá, je mu pět.

reagovat 19.9.2017 16:10 - Tony

Dle mne výplod pedofilního úchyla. Sám jsem totiž byl kdysi malej kluk, a tak vím, jak to u malejch kluků funguje.

reagovat 16.5.2018 14:52 - Greg

Jo můžou mít pocity krásna i tak malí..Potvrzuji z vlastní zkušenosti kluka kdysi

reagovat 16.5.2018 16:08 - Miki v plenkach

Jo můžou mít pocity...

Jo souhlas Gregu. Ja zacal fakt onanovat jeste kdyz jsem dostaval plinky na noc. To me fascinoval to dotykani se a hlazeni toho hladkeho igelitu, ze ktereho byly ty gumove kalhotky co se davaly pres pliny zhotoveny, ze jsem je odhrnul a pres ten igelit se zacal vzrusovat. A bylo to moc krasne. A uz se s tim nedalo prestat, jen jsem na sobe musel mit ty gumove kalhotky. Bez nich to neslo.

reagovat 16.5.2018 16:14 - Miki v plenkach

Dle mne výplod pedofilního...

Tak ty rikas vyplod pedofilniho uchyla? Ze jsi byl kdysi malej kluk a vis, jak to u nich funguje? Tak to jsi dodnes malej a blbej a pedofil! Protoze ja jsem se narodil a uz za tyden jsem nastupoval na pichacky do Kolbenky, takze o tom jak mali kluci onanuji nemam ani poneti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *