masturbace v těhotenství

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2004 01:38 - bára

Ahoj holky,co jste tohle už prožily,tenhle všemi opěvovaný stav.Kromě nevolností se mi přidala ještě jedna "radost":permanentní nadrženost.Manžel pracuje v zahraničí a já to nějak nezvládám,mám prostě pořád chuť:-)Často onanuji,někdy i několikrát denně, stačí se o něco otřít nalitým citlivým poprsím a "MUsÍM":-)Orgasmy mám intenzivní jako nikdy.Není to ale škodlivé?Jak se uspokojit během těhotenství,aniž bych tím ohrozila jeho zdárný průběh?

reagovat 12.11.2004 14:21 - milka s

Neboj, normální to asi bude a jsem ráda že to slyším. Mám 3 děti a věř ten pocit může být skutečně hodně intenzivní. U prvního dítěte už nevím, ale druhé a zvlášt třetí, tak to bylo moc. U třetího těhotenství jsem měla navíc problémy s rizikovým těhotenstvím ale přesto jsem se nedokázala ovládnout. Vždycky mi stvrdlo břicho v mém případě to nebylo to nejlepší. No a děti jsou všechny v pořádku. Přeju hodně radosti při onanování a zdravé dítě

reagovat 14.11.2004 14:54 - Carymary333

Tak to s vámi musím souhlasit. Mám 3 děti a poslednímu je 7 měs. tak že čerstvé prožitky. Je pravda, že sjem byla daleko víc vzrušivá, ale nechtělo se mi spát s manželem. Víc mi vyhovovala ta masturbace. Nebylo to tak namáhavé, ale teď toho docela lituju, myslí si, že jsem se v tomhle změnila a že mě nepřitahuje. Nebudu mu to vysvětlovat. Asi bych mu to nedokázala říct, že jsem radši masturbovala, než spala s ním. Ale teď je to už dobré. Taky jsem měla riziko a měla jsem strach, že si přivodím stahy. Nic se nedělo. Bylo to fajna porod byl skvělej. Třeba právě proto :-))

reagovat 15.11.2004 09:16 - Mirka

V počiatkoch nerizikového tehotenstva je masturbovanie neškodné. Je dovolené všetko, čo robí radosť mamičke a neohrozuje bábo.
Koncom tehotenstva 7. mes. a viac je to masturbovanie a pohl. styk trochu roskantný z dôvodu šťahov maternice a hroziaceho predčasného pôrodu.
Teraz si užívaj, pred a po pôrode budeš musieť vydržať!!! Prajemkrásne tehotenstvo a hlavne zdravé bábätko. M

reagovat 6.10.2006 22:22 - moni

taky,taky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2018 01:29 - Jana

Já jsem v těhotenství...

Si troufáš , no ale je to vaše věc, mě když dr řekl že už bych neměla mít sex tak malžel co je dost vášniví na sex dostal z bezpečnostních důvodů pás cudnosti a já se oblékám tak abych ho nedráždila, laclové kalhoty, po domě žádné jen v kalhotkách jak do teď ale tepláky a a spím v overalu a každý sám.
Nechci nic riskovat.

reagovat 22.5.2018 01:46 - Jano

Koukám zase tu další muž píše jako žena, aby si ukrátil dlouhou pozdní chváli v noci, je to velmi průhledné když uchyláci píší na diskuse s ženskými přezdívkami,ale nu což, já se u toho královsky bavím jak je to uchylně nejapné.
To ty nikdy nezažiješ ty odporný slizounský uchylný dědku,leda že by sis mezi půlky narval balon a pak ho jako porodil.

reagovat 22.5.2018 04:57 - Honza

Moje přítelkyně je těhotná a já masturbuji každý den. Myslím že mi to nemůže ublížit.

reagovat 22.5.2018 05:23 - ?

Může ti upadnout.

reagovat 22.5.2018 09:24 -

Může ti upadnout.

tak ale hlavně aby neuschl :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *