Masturbace cévkou - holky

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 21:31 - Anny

Je škoda, že se tu objevují takové komentáře. Každému co jeho jest a doufám že to nijak neohrozí zdejší debatu. Je velice zajímavá. Taky si hraju s uretrou už dlouhá léta.

reagovat 17.5.2018 11:51 - Eva

Já raději používám zakoupený dilatátor s vibrátorem a po delší době různého zkoušení jsem s ním opravdu spokojená. Někdy si ještě vyplním gelovými robertky obě dírky a zažívám velké vzrušení. Někdy mi po zasunutí zřejmě projde svěračem až do měchýře,to potom cítím opravdu úžasné vibrace až v břiše.

reagovat 17.5.2018 12:07 - Monika

To může být super Evo, právě jsem narazila na různý dilatátory s vibracemi, ale říkala jsem si, jestli nejsou jen v “rukojeti” a jestli se dostanou dál po dilatátoru dovnitř. Máme trubici krátkou, takže do měchýře se dostat je snadné. Toho bychom měly taky náležitě využívat. ;) Může být úžasný rozvibrovat celý bříško.

Manuka Doctor

reagovat 17.5.2018 13:25 - M

Počkejte jenom až si poserete ten ventil a bude vám to téct pořád

reagovat 17.5.2018 14:05 - Ano,

Počkejte jenom až si...

přesně tak. V mém okolí je v poslední době případ, kdy se nevhodným, častým a zbytečným používáním cévky narušily a poničily močovody a musel být vytvořen umělý vývod. Tak si chvilku hrajte a užívejte slasti, euforie vás myslím brzo přejde

reagovat 17.5.2018 15:31 - Monika

Ano, při nevhodném násilném chování se může svěrač poškodit, ale pokud si člověk počíná opatrně, nic se stát nemůže.

Močovody se tímto poškodit nemohou, to si pletete. Doporučila bych vám si nastudovat anatomii a nevytvářet hoaxy.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *