mast z konopi na vrasky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2011 07:39 - Iveta

Dobry den,

chtela bych se zeptat, zda masticka z konopi (domaci vyrobena) vyhlazuje vrasky?

Mate nekdo zkusenosti?

reagovat 2.6.2011 13:21 - ěšč

vrásky se nejlépe vyhladí žehličkou.

ženské, co nemají na práci nic jiného, než řešit svůj vzhled, by měly začít dělat něco užitečného.

reagovat 2.6.2011 13:24 - c===3

nepomuze. radsi to konopi vykur, prijdes na jiny myslenky

reagovat 21.11.2012 22:10 - Monika

DOMÁCÍ KONOPNÁ MAST,CENA ZA 100ML,je možno více kusů dle vaší potřeby, baleno v lékarenských kelímkách....Konopnou mast z vlastní zkušenosti opravdu mohu jen a jen doporučit,rozsáhlé využití praktická-nutná výbava každé domácnosti :o) u nás v lednici je celoročně stále po ruce ..je možné i osobní předání v Brně Konopná mast nalezne v domácnosti široké využití, pomáhá na Spáleniny, Akné, všechny druhy oděrek, kuří oka, opary, lupénku, atopický ekzém, na zrohovatělou kůži, artritidu, reuma, bolesti zad, záněty a otoky žil, výrony a svalové bolesti, menstruační bolesti, hemoroidy, záněty hrtanu, uvolňuje dýchání, pomáhá při astmatu, rýmě a nachlazení, bolestech hlavy, migréně a při zeleném zákalu (jako podpůrná léčba). Pozor Nenatírejte konopnou mast na krvácející rány! Zhnisané rány nejprve pořádně vyčistěte a nechte zaschnout! U ekzémů a lupénky může po ošetření konopnou mastí především s konopným olejem dojít k několikadennímu (až 3 dny) přechodnému zhoršení příznaků - to je však známkou hojení. Pokud negativní příznaky přetrvávají, je třeba konopnou mast přestat používat, protože se může jednat o alegickou reakci. Klouby, cévy ani svaly při zánětu nemasírujtet, konopnou mast pouze dobře vetřete do pokožky! rikig@seznam.cz

reagovat 8.1.2018 20:51 - Tamara

na vrásky? tak to slyším poprvé... většinou se používá na svaly a na úlevu od bolesti, ale na vrásky? jaké máte zkušenosti vy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2018 20:51 - Tamara

na vrásky? tak to slyším poprvé... většinou se používá na svaly a na úlevu od bolesti, ale na vrásky? jaké máte zkušenosti vy?

reagovat 15.1.2018 11:26 - Eva

Kde se tedy dá sehnat nějaká dobrá konopná mast? koukala jsem se a docela bych ocenila něco na svaly, nohy...

reagovat 15.1.2018 11:35 - dealerko

Kde se tedy dá sehnat...

Tak si odpověz.

reagovat 16.1.2018 11:48 - Petra

Já teda nevím, ale co vím tak se to hodně používá na svaly a klouby. Ale jinak nevím jestli je to ještě k něčemu dobré :)

reagovat 16.1.2018 11:56 - Linda

Na vrásky jsou lepší věci: kokosový olej, kolagen, včelí jed, hyalurovnoá kyselina, pycnogenol. Konopí je vhodnější na ekzémy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *