Masařky v roli chirurgů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2001 11:14 - Martin

holt tady jista cast spolecnosti tlaci na mlade v zajmu zisku .... reklamy typu "nevaz se, odvaz se", "go jezisku go", "sprite", atd. ... vsechno to souvisi s tim, ze pubertaci pak chteji byt absolutne in, coz znamena mluvit jenom o huleni, hulit, balit brko, speka, apod. ... cemu se pak divite? nejake hodnoty tady nikdo nenabizi

reagovat 22.2.2001 09:50 - Martin

... na druhou stranu si myslim, ze kdyz si "decko" (zalezi na veku) obcas zahuli, tak to nemusi byt tak zle, jako treba soucasna moda batuzku pres jedno rameno - dneska i 6-ti leti skolaci (nekteri) nebudou do skoly nosit nic jineho, tak se prohybaji pod temi pytli, to chci videt za par let, jak budou po ulicich chodit ruzna mlada pokrivena individua .... doufam, ze tato moda brzo skonci!

kdyz teda vnucujete detem tyto nesmysly, tak to nevadi a kdyz si s nim date konopi tak vas zavrou

reagovat 22.2.2001 10:31 - petr

Osobně si myslím, že dávat do souvislosti zvýšenou konzumaci marihuany a alkoholu, je blbost. Plno huličů popíjí čajíčky a chodí spíše do čajoven než do hospod. Vědci budou muset přijít na jiný, asi mnohem komplikovanější, důvod, proč mládež i dospěláci stále více propadá alkoholu.

reagovat 22.2.2001 10:44 - Petr

Móda baťůžků už tady byla...cca před 15 leti. V životě bych si do školy nevzal něco jiného, protože bych si připadal prostě mimo ( tenkrát se ještě nepoužívalo "in" a "out" ).I tenkrát jsme toho museli tahat do školi přehršel... NO je pravda, že záda mne někdy bolí dost pekelně. Současná práce u počítače zádům též nepřidá...

reagovat 23.2.2001 11:41 - Natálie

No oni ty baťůžky přes jedno rameno jsou opravdu trošku dost víc zátěžové pro záda, ale o tom to tady není, že. Schválně si v něm zkuste měsíc nosit učení.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.5.2005 10:58 - doktor

Ano, jistě i toto je metoda umožňující za určitých okolností vyčištění rány a následné zhojení. Jsou tu však některé problémy. Co stojí ty larvy a celé léčení a jak dlouho vůbec trvá než pacient pozná, že se něco děje. Etická záležitost u nemasochistů. Dát si do rány nějakou larvu, která tam dělá vpodstatě cokoliv. Existují způsoby spíše efektivnější než larvy. Např. obvazy z aktivního uhlíku, které zcela bezpečným způsobem ránu vyčistí, téměř okamžitě dezodorizují a velmi rychle odstraňují bolest. Dochází k razantní úlevě pacienta při velmi jednoduché manipulaci s ránou a cena za vyléčení je více než rozumná. Není tedy třeba hledat nějaké larvy, ale hledat skutečnou pomoc v nejbližší lékárně nebo u příslušného lékaře.dermatologa. A navíc se jedná o český výrobek Bauerbandage.

reagovat 29.8.2005 15:56 - RaF

Cena larev není nijak vysoká a jejich užití se stává rutinou. Larvy v indikovaných případech dokáží více než sebelepší moderní obvaz (vč. "aktivního uhlíku"). Více informací na www.larvy.cz.

reagovat 13.7.2006 20:06 - Veronika

PROSÍM PORAĎTE NĚKDO. Byla jsem na dovolené a manžel vyhodil do odpadků kus masa a hned to nevynesl do popelnice, asi si to dokážete představit v těchto vedrech že. Larvy někam zalezly obrátila jsem kuchyň vzhůru nohama a nemůžu to hnízdo najít. Vše jsem vystříkala raidem a vydesinfikovala a ty mrchy pořád od někud vylejzají. Nechápu jak přežily bez potravy. Prosím poraďte co mám dělat už jsem z nich šílená.

reagovat 24.10.2007 13:07 - Dr.GreenThunb

nejjlepsi na vsechno je CANNABIS Doporucuji SinsyStar nebo orange Wihte window poradne Modely Fuck All NOBS NIGAZZ :/

reagovat 5.10.2017 16:04 - Jan

Má s tím někdo osobní zkušenost?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *