MARIHUANA,,V MOČI!!!

Archiv příspěvků

reagovat 12.10.2008 21:26 - KAREL999

podle encyklopedií 40-50% po 3-8 dnech 10-20%

po 30 dnech rada dete na testy propláchněte tělo stačí po dobu 2-3 dní (před testama) pít 6-8 l tekutin a moč se naředí POZOR NEPŘEHÁNĚT PŘI VÍC JAK 10 L MŮŽOU SELHAT LEDVINY!!!!!!!

reagovat 15.10.2008 19:28 - werůůůů

Potrebuju nutne vedet jak dlouho se drzi v moci marihuana..Nehulila sem 10 dni..bude to tak jeste!!pls potrebuju pravdivou 100%odpoved..dekujuu...Moc

reagovat 17.10.2008 20:08 - belo

Kolik vethc v slinach

reagovat 21.10.2008 18:35 - SOS

ajuj Terezo prosim te vis to urcite ze to nepozna??? ja jdu na preventivku zitra a mooc se bojiim.. rychle mi nekdo pisnete jestli topozna.. hulila sem tag pred tydnem- dvema. pls mc mc rychle pa

reagovat 27.10.2008 11:13 - honza

na marihuanu se musi delat spec. testy...jinak vam to nezjisti. a i kdyby tak co? je to vas zivot a je na vas jak s nim nalozite. co je potom doktorum ze si dame sem tam sluka? v metrixu se jinak uz prezit neda. krasny den preji vsem. h

reagovat 27.10.2008 14:19 - honza

ahoj jsem sportovec a na konci července jsem hulil marihuanu a pred tydnem mi dělali antidopingové testy. Tak jsem se chtěl zeptat jaká je pravděpodopnost že mi najdou nějaké množství. Na doping odebírali pouze moč. Jinak nejsem pravidelným huličem predtím jsem mel naposledy o vánoce. Děkuji za odpověď a potřeboval bych co nejdříve

reagovat 29.10.2008 11:04 - honza

pry zalezi koliks toho vykouril...takze tezko rict. kazdopadne si nedelej tezkou hlavu,zpatky uz se to vratit neda.kdyz to zjisti,dej sem vedet,aspon budou mit lidi prehled ze se to da na antidopingu zjistit...mel si mylet dopredu,kdyz vrcholove sportujes...ja taky sportuju a hulim,ale rekreacne :) hodne stesti

reagovat 10.11.2008 17:18 - .... :P

ChJoo SlečNy KouKám že Je TaDy někdo na TooM jkaoO já Naši Po mě Chtěj abycH si Udělala THC test :D jenOmže To Jaksi NepUjdee ..HuLim DoCela Dost Mnoo To Zase Ne ae Tak na Nákejch Tech KalbacH atD..že neMusim psat coo :( a jestLi 2-3 měsíce jak písáte tag toe LOL ptz :D ToOo Jen Tag PryC NepujDE :( díkys hledaLa jsme jak DloUho Zustane v Moci tagže KUjuuu pa :)

reagovat 14.11.2008 18:40 - . . .

Čabas jako chci se zeptat Máti mě dala na Testy THC. . A jako docela mě zajmá jak se to bude řešit když to tam poznaj prej na náký procenta bo co nebo pste jenom řekne že sem hulila?. . Jako i když to už Máti vý se stejně to nemůže zrušit a já jí řekla že sem hulila tak dvakrát tak se jako ptám jestli poznaj kolikrát sem hulila a kolik sem toho hulila prosim rychle odpovězte děkuju. .

reagovat 19.11.2008 15:47 - Petr

Lidi.. mam problem.. pred 2tejdny jsem naposled hulil a to tim stylem, ze jsem si asi 5x potáhl.. Chci se zeptat u nás ve třídě budou tak do 2dnů dělat testy.. nevim jestli z korinku vlasu nebo tak, ale nervy mam v prdeli.. co bych mel podle vas delat??

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Drogy > MARIHUANA,,V MOČI!!!

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít