Marihuana - lék na předpis - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2003 07:41 - coroner

Článek:
Nizozemsko, kde stát reguluje prostituci a prodej marihuany v coffe shopech, je známo svým průkopnictvím na poli sociálních reforem. Bylo vůbec první zemí na světě, kde byla legalizována eutanazie.

Někdo to nazývá průkopnictvím, ale kdo zná sociální pozadí holandské společnosti, může jen konstatatovat, že se jedná zase o jeden z projevů degenerace lidské společnosti - jejího naprosto zcestného myšlení.

reagovat 3.9.2003 10:51 - Šárí

Já to pozadí neznám. Jediné další, co o Holandsku vím je, že jsou tam běžné domácí porody, a to mi přijde dobré. Nemohl byste o tom pozadí něco napsat?

reagovat 3.9.2003 12:15 - Schizo

Marihuana obsahuje několikanásobně větší množství karcinogenních látek než např tabák. Rozleptává duševní schopnosti stejně jako ostatní drogy včetně alkoholu. Způsobuje schizofrenii a jiné choroby.
Proč neprodávat v lékarnách například také heroin?
-sch-

reagovat 3.9.2003 21:47 - Marek

Karcinogenní látky jsou obsaženy v marihuaně při jejím spalování -tedy pokud se kouří. Zde se doporučuje sprej nebo čaj - to je něco jiného. Pokud budete kouřit čajové lístky, také budou vznikat rakovinotvorné látky - ty jsou i ve více spáleném pečivu či bramboráku - vznikají při procesu spalování.


Jinak coroner mne též nažhavil - jsem zvědavý, dozvědět se něco více o holandské společnosti. Sem s tím! Není dobré jen tak vykřikrnout obvinění a nnevysvětlit. Tím se nechci nizozemí zastávat. jen nevím a jsem zvědavý.

reagovat 5.10.2003 17:36 - --.--

Já osobně mám s hulením praxi od 15 let. Proto mohu s čistým svědomím říci že předsudek že kazdá droga s sebou nese riziko závislosti je lživý. Není lepšího léku na deprese nežli pořádný notně napěchovaný JOINT! 5 let kouřím takřka denně a ještě nikdy se mi nestalo že bych u sebe pozoroval abstinenční příznaky. Je totiž nutno tozeznávat dva pojmy: chut na něco (např. čokoláda)a abstinenční příznak(drogy vyšší ráže např kokain, pervitin...).Je mi 18 let a trochu jsem o tom přemýšlel. Zkuste to také...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.11.2009 14:11 - Ondrej K.

Ano, souhlasim, drogy by mely...

A jeste dodam mily Lojzo schizo, ze marihuana zadne karcinogeni latky neobsahuje, narozdil od tabaku. Pokud si budu davat travu pres vaporizer, tak je naprosto neskodna a zadne jedovate latky do sveho tela nedostanu.

reagovat 11.4.2010 21:10 - k

Marihuana obsahuje...

proboha ty si kretén.. zjisti si fakta, než něco někam napíšeš

reagovat 1.10.2010 08:50 - haanaa

Ahoj, myslim,že pro všechny co potřebují pročistit hlavu i organismus
http://chlorellamrmia.blogspot.com/

reagovat 5.3.2011 06:17 - THC

Já osobně mám s hulením...

Tak až ti bude 28 tak sem pak napiš že je to v poho blbečku.

reagovat 28.12.2014 19:33 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *