Mariánská zjevení

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2005 10:31 - Andrea

Chtěla bych se zeptat,máte-li někdo nějaké zážitky a zkušenosti z poutních míst, kde se zjevuje či zjevovala Panna Marie, např. Medžugorje, Lurdy apod. Já zatím nevím, co si o tom mám myslet, ale že by to byla opravdu Panna Marie, to se mi nezdá. Věrohodnější mi připadají teorie, že se jedná o nějaké manipulace mimozemských civilizací - že je jimi Panna Marie jakoby promítána v trojrozměrné podobě. Do Medžugorje se zajedu brzy podívat, ale stejně si neslibuji, že bych tam přišla na podstatu tohoto jevu.

reagovat 13.4.2007 08:49 -

Tak jaké zážitky si měla v Medjugorje?

reagovat 13.4.2007 09:17 - Markéta

Já tomu naprosto věřím. Už zhruba 10let. Moje víra by se neměla zakládat na zázračných úkazech, ale faktem je, že mne to posílilo. Ségra v M.byla 3×. POprvé viděla otáčející se kříž, nikdo jiný to v té skupině neviděl. Pak když zavřela oči, jakoby "na víčkách" viděla zpodobení matky boží. a dvakrát zažila vymítání ďábla. Z toho měla docela depku, protože aby stará babi řvala jako 30-ti letý chlap a zvedla se z vozíku pro invalidy, to je trochu moc. /pro nezasvěcené-žádný epileptický záchvat to nebyl/. nejvíc ji zajala atmosféra místa, domu vždycky přijížděla plna inspirace-jako asipo každé větší meditaci,že..

Zajímavý je také příběh, který se odehrával během války. Nějací chachaři se rozhodli M. zbombardovat. Vždy když vyletěli do na modrou oblohu, stvořila se taková mlha, že to dodnes efektně nezanechalo na jediném medjugorském domu ani škrábaneček.

P.M. slíbila, že během války se poutníkům přich.do M. nic nestane. Neslyšela jsem jediný případ, že by zemřel během války poutník do M.

Nakladatelství Verite vydává tzv. Zprávy z Medjugorje /www.verite.cz/. Jsou tam různá svědectví jiných. I kdyby se P.M těm "dětem" /to už jsou dneska dospělí/ nezjevovala, tak mi ta "poselství" hodně dávají. Není na nic jediná špatnost a žít podle nic se vyplatí.

V dnešní době jsem si třeba dost zásadně uvědomila, že bohatý není ten, kdo chce nejvíc, ale ten, co nejmíň potřebuje...no je to celé prostě o postoji k životu-a ten medjugorský mne zaujal.

reagovat 13.4.2007 09:43 - N

V Medjugorji jsem byla těsně po válce (podzim 1995), poté co proběhly ostré boje v Krajině. Je pravda, že toto místo bylo až zázračně uchráněno. Když jste viděli tu zdevastovanou zemi, rozstřílené baráky, je to skutečně zázrak. I za války se tam běžně jezdilo, a nikomu se nic nestalo. Atmosféra je tam úžasná, kdo chce najít pokoj a sílu, jeďte tam. Já jsem byla svědkem mimořádného úkazu na obloze, nádherné hvězdy, která se najednou zvětšovala a několik minut zářila, bylo to v den, kdy se oslavovaly narozeniny P. Marie. Všichni v úžasu sledovali tu hvězdu, bylo to boží znamení.

reagovat 19.4.2007 16:12 - Andrea

V Medjugorje jsem byla a nevidela jsem tam nic zvlastniho. Nahore na Krizevaci je pohoda, ale Panna Marie tam neni. Podle me je to vsechno nesmysl. Mimochodem, uz jste videli Muslima, Hinduistu nebo Zida ktery mel zjeveni Panny Marie ci Jezise Krista?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2017 00:23 - Steve

Jak se dívá Bůh na obrazy,...

Nepiš tu píčoviny jehovisto ... Ty vaše známé hovadiny jsou vážně tak max k smíchu. Nikdo se neklaní sochám ani obrazům moulo!

reagovat 20.5.2017 09:57 - Mare

19.5.2017 09:54 - ss

Jak se dívá Bůh na obrazy, které jsou předmětem uctívání?

Jer. 10:14, 15, He: „Zlatník každý dojde za bůžka hanby: ulil lživou sochu, ducha v ní není. Jest nicota to. Jen na posměch dílo.“
.......................................

Ovšem, to je pravda.
Ale svědkové uctívají VRO, svého vůdce v Brooklynu více než Boha, i když se mu neklanějí fyzicky.
Ten Zlý to dokáže dát do takových "záclon", že si to vůbec nejsou schopní uvědomit !

Celá jejich duše a tedy i tělo se sklání před tím, co vyloží VRO z Bible. Nesměji si přečíst jediné slovo z Bible jinak, než to vykládá VRO, jinak by byli rychle vyloučeni !

To znamená, že VÝKLAD vro JE NAD BOŽÍM SLOVEM a tedy i nad Bohem.

A tím, že svědkové tuto nehoráznost akceptují, klanějí se jinému bohu !!!!

reagovat 20.5.2017 15:12 - Steve

Tak tak, souhlas :-)

reagovat 23.5.2017 16:10 - ale

Ve vesnici Bra v turínské...

ty trnky nekvetou každý rok.
a když nerozkvetou je to zase zázrak, protože se něco výjímečného stane.
Mně občas kvetou na podzim jabloně

reagovat 23.5.2017 16:13 - pranostika

Kvetou-li stromy na podzim podruhé, bude zima trvati až do konce dubna.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *