Manželovi se líbím v punčocháčích

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2011 23:58 - Monika

Mému manželovi se moc líbí, když mám na sobě punčochové kalhoty. Dělám v úřadě a většinou nosím sukni, takže do práce je nosím denně i v létě, jsem na to zvyklá, takže tam není problém… V pohodě se do nich navléknu, i když jedeme do biografu nebo k přátelům.

Manžel ale vyžaduje, abych si punčocháče oblékala i doma. Většinou mu vyhovím a nosím je s delším trikem nebo s kraťasy, když má někdo přijít. Párkrát mě přemluvil, abych v nich spala celou noc.

Nemám nic proti punčocháčům, ale zdá se mi, že to někdy už přehání. Chtěl po mně abych je vyzkoušela nosit i v létě pod kalhotami nebo na dovolené při moři. Na večeři jsem ještě souhlasila ale, abych šla v punčocháčích a sukni na snídani v hotelu, to už se mi zdálo příliš.

Na jedné straně samozřejmě se mu chci líbit a vzrušovat ho, no připadá mi to někdy zvláštní. Měla bych mu vyhovět i když jsou někdy ty jeho nápady ujeté nebo měli bychom si stanovit nějakou hranici? Jinak náš vztah je perfektní a manželovi nemám co vytknout.

reagovat 7.2.2011 14:38 - Pepa

To se přece líbí skoro každému chlapovi.
Kdy je nosit, na tom se ale musíš dohodnout s manželem.
Mně stačí, když si je žena obleče občas na sex.

reagovat 7.2.2011 20:49 - Nika

kamže chodíte? Do biografu? A jak to děláte? To jako nějak cestujete časem nebo co?

reagovat 7.2.2011 20:55 - Hela

Znám to,ale mám radu..Přesvědčíš manžela,at si to oblékne doma na celý večer taky.Já měla vyhráno, protože ho kousaly a uznal, že stále se v tom chodit nedá:-)

reagovat 8.2.2011 14:22 - Jirka

Mému manželovi se moc...

Jaké punčocháče nosíš, Moniko ? Myslím značku a provedení. Punčocháče jsou...hezké, také se mi na manželce líbí..i když vím, že by mi asi nevyhověla, aby je měla i přes noc. Jak se Ti osvědčily jakožto součást domácího oděvu (v kombinaci s tričkem)?

Hezký den,

Jirka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2018 16:20 - Dagmar

Jo, to je přesně případ...

Vím, o čem mluvíte, jsem na tom v zaměstnání stejně, ale punčochy jsou při celodenním nošení daleko příjemnější, pohodlnější a vzdušnější, než klasické silonky.

reagovat 7.6.2018 16:35 - Filip

Manželka nosí pod sukni punčocháče bez kalhotek. Má ráda vzdušnost. A já také.

reagovat 8.6.2018 09:10 - warp

@Dagmar
Asi máte pravdu, manželka je občas taky nosí, ale když má sukni nad kolena tak se bojí aby jí nevykukoval ten zesílený lem na stehnech. Proto preferuje punčocháče.
@Filip
Punčocháče bez kalhotek jsou perfektní, manželka je taky tak někdy nosí. Ale do práce ne. A úplně nejlepší jsou punčocháče s otvorem v rozkroku, žena vypadá perfektně oblečená, sukně, lodičky, punčocháče a nikdo netuší že její frnda je rovnou přístupná jako kdyby byla nahá.

reagovat 8.6.2018 19:57 - Dagmar

@Dagmar
Asi máte pravdu,...

Ani tato možnost nošení silonek mi není cizí. Pominu-li pro mne příjemnější punčochy. Nejen samodržící, ale i k podvazkům. Nechtěla jsem ji pouze veřejně prezentovat.

reagovat 14.9.2018 15:21 - Radka

Já kvůli přítelovi nosím punčocháče doma, na výlety, na dovolené, na nákupy a někdy aj do postele. Ale je to celkem snesitelné a já jsem tolerantní vůči jeho tužbám. Dá se na to rychle zvyknout a pak už si to ani neuvědomujete.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *