Manželka chce po mě sex s tchýní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2010 08:57 - Redrob

Asi před rokem tchýni opustil její manžel. Tchýně je celkem zachovalá a sympatický ženská a je i relativně mladá (46). Manželku měla už v 18 letech a i díky tomuto malému věkovému rozdílu není jejich vztah jen typicky mateřský, ale je i dost kamarádský a úplně běžně spolu řeší třeba i věci kolem sexu. No a nedávno se právě manželka začala nejdřív tak nenápadně a v legraci vyptávat, jestli jsem si to někdy představil, že bych to dělal s její matkou, tak jsem ji samozřejmě popravdě řekl, že představa mě napadla, stejně jako už jsem měl spoustu jiných divokých představ. Od té doby se narážky na toto téma staly častější a teď se stalo to, že se mě manželka na rovinu zeptala, jestli bych to pro její matku neudělal a nepomiloval se s ní. Ona prý celý ten rok nikoho neměla a sex jí strašně chybí a manželce by to prý nevadilo, kdyby byla u toho a viděla to (bez aktivní účasti). Ať to prý alespoň jednou zkusíme a když by mi to nevadilo, tak by to prý klidně mohlo být i pravidelnější. Pro tchýni jsem prý sexuálně hodně přitažlivý (podle manželky). Nevím jestli do toho jít nebo ne, zatím jsem to úplně nezavrhl, ale řekl jsem manželce že mám trochu obavy, aby to nijak nenarušilo vzájemné vztahy všech nás tří. Prostě si to v reálu nějak neumím představit jak by to fungovalo. Ještě upozorňuju, že jsme s manželkou nikdy nezkusili žádnou trojku nebo něco podobného a vzájemně jsem si jakoby věrni (já alespoň o žádné nevěře nevím a stejně tak asi i manželka). Co si o tom myslíte a co mi poradíte? Stalo se už něco podobného někomu z vás?

reagovat 28.8.2010 21:52 - Veru

Nedělej to. Rázně odmítni. Samozřejmě to vztahy naruší, ale to musíš vědět sám. Díval by jsi se jak tvou partnerku ojíždí tvůj otec s naprostým klidem a bez pozdějších narážek,urážek,vyčítání apod.?

reagovat 28.8.2010 21:54 - Dara

... a nepřipadali byste si tak trochu jako zvířátka??

reagovat 28.8.2010 22:37 - J

Asi před rokem tchýni...

Jdi do toho. Já po tom toužím již spoustu let, ale asi se mi to nikdy nesplní. Mám je rád a sexuálně mně přitahují obě. Nikdy bych nevěřil že něco podobného budu zažívat. Mám pocit že tchýně by to i chtěla (občas mně tak nenápadně provokuje), ale manželka neéé. Jednou když jsme byli pod parou jsem to téma nakous. Manželka se na to netvářila :(((

reagovat 28.8.2010 22:38 - to: redrobe

Asi před rokem tchýni...

Ty máš ale fantasie!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2018 14:34 - jste

jako králíci!

reagovat 10.6.2018 15:14 - Bohuš

jako králíci!

Když nemůžeš ,tak nemůžeš a nevyčítej to jiným

reagovat 10.6.2018 15:49 - to není vyčítání,

Když nemůžeš ,tak...

to je naprosté opovržení!

reagovat 10.6.2018 17:17 - Bohuš

to je naprosté opovržení!

třeba jsi gay !

reagovat 16.6.2018 08:52 - Bohuš

... a nepřipadali byste si...

A proč jako zvířátka ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *