Manželka chce po mě sex s tchýní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2010 08:57 - Redrob

Asi před rokem tchýni opustil její manžel. Tchýně je celkem zachovalá a sympatický ženská a je i relativně mladá (46). Manželku měla už v 18 letech a i díky tomuto malému věkovému rozdílu není jejich vztah jen typicky mateřský, ale je i dost kamarádský a úplně běžně spolu řeší třeba i věci kolem sexu. No a nedávno se právě manželka začala nejdřív tak nenápadně a v legraci vyptávat, jestli jsem si to někdy představil, že bych to dělal s její matkou, tak jsem ji samozřejmě popravdě řekl, že představa mě napadla, stejně jako už jsem měl spoustu jiných divokých představ. Od té doby se narážky na toto téma staly častější a teď se stalo to, že se mě manželka na rovinu zeptala, jestli bych to pro její matku neudělal a nepomiloval se s ní. Ona prý celý ten rok nikoho neměla a sex jí strašně chybí a manželce by to prý nevadilo, kdyby byla u toho a viděla to (bez aktivní účasti). Ať to prý alespoň jednou zkusíme a když by mi to nevadilo, tak by to prý klidně mohlo být i pravidelnější. Pro tchýni jsem prý sexuálně hodně přitažlivý (podle manželky). Nevím jestli do toho jít nebo ne, zatím jsem to úplně nezavrhl, ale řekl jsem manželce že mám trochu obavy, aby to nijak nenarušilo vzájemné vztahy všech nás tří. Prostě si to v reálu nějak neumím představit jak by to fungovalo. Ještě upozorňuju, že jsme s manželkou nikdy nezkusili žádnou trojku nebo něco podobného a vzájemně jsem si jakoby věrni (já alespoň o žádné nevěře nevím a stejně tak asi i manželka). Co si o tom myslíte a co mi poradíte? Stalo se už něco podobného někomu z vás?

reagovat 28.8.2010 21:52 - Veru

Nedělej to. Rázně odmítni. Samozřejmě to vztahy naruší, ale to musíš vědět sám. Díval by jsi se jak tvou partnerku ojíždí tvůj otec s naprostým klidem a bez pozdějších narážek,urážek,vyčítání apod.?

reagovat 28.8.2010 21:54 - Dara

... a nepřipadali byste si tak trochu jako zvířátka??

reagovat 28.8.2010 22:37 - J

Asi před rokem tchýni...

Jdi do toho. Já po tom toužím již spoustu let, ale asi se mi to nikdy nesplní. Mám je rád a sexuálně mně přitahují obě. Nikdy bych nevěřil že něco podobného budu zažívat. Mám pocit že tchýně by to i chtěla (občas mně tak nenápadně provokuje), ale manželka neéé. Jednou když jsme byli pod parou jsem to téma nakous. Manželka se na to netvářila :(((

reagovat 28.8.2010 22:38 - to: redrobe

Asi před rokem tchýni...

Ty máš ale fantasie!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.12.2017 21:04 - Hm

Budeš se divit ale je...

Nesouhlasím tak zcela.Proč by to nutně musela být nechutná erotická fantazie?Pokud tchýně nevypadá a nevystupuje odpudivě,tak to nechutné být nemůže.
Jiná věc ovšem je,díváš-li se na to optikou věřícího člověka,který má nějaké ty morální standardy.Vyjadřuješ-li zároveň svůj postoj upřímně,pak všechna čest.Pokud se ale vyjadřuješ takhle drtivě kriticky o každém sexu,který není zrovna manželský,a přitom jsi závistivá stará bába,která ví že už s nikým a nic nebude,pak je s tebou něco špatně.

reagovat 31.12.2017 09:10 - Blééé

Stejná ´úchylnost je když věří v Boha a denně sním na dálku vobcuje a protahuje si jí kostelní svíčkou a chceli žhavej sex tak zapálenou!

reagovat 31.12.2017 09:20 - Pepek

A dovedete si představit co to dělá s takovou 39 letou 6 let vdovou? Stačí aby se muž o ní jen náhodou otřel a už teče! Stačí když si jenom vzpomenu na mojí bývalou tchýni jak mě naháněla. Já pracoval v turnusu a většinou po noční jsme byli sami s tchýní doma. Jinak než v kalhotkách a podprdě nechodila a musel jsem dávat pozor a vyhejbat se jí. Až se jí to jednou ve dveřích povedlo a srazili jsme se. V tu ránu na mě zaútočila těma jejíma nádhernejma 8kama a mě už nic jiného nezbylo než, že jsem jí za ty kozy chytil a zbytek byl jak nějakým filmu. Dotlačila mě těma kozama na gauč povalila a než jsem dopadl na ten gauč tak už mě stahla tepláky i strenclema. Hergot to byl fofr ani nestačím tak rychle psát, zkrátka udělala se mžiku 3x za sebou. Jó dnes jsou z toho jen vzpomínky! Ale pěkný to musím přiznat. A nějaký kecy svíčkový báby, že to není pravda neberu ale třeba je to jen závist?

reagovat 31.12.2017 09:22 - sdfg

Podle tvých nesrovnalostí v textu,zjišťuji že lžeš...jak když tiskne.

reagovat 31.12.2017 10:34 - ?

Ty tomu tak troubo rozumíš? Ty až si hrkneš tak to bude poprvé viď? Jen se přiznej!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *