Máme v těle svou vlastní Továrnu na jedy - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2001 18:59 - Mgr. Literáková

Hodně se poslední dobou mluví o tom, kolik kyselinotvorných potravin do sebe dnešní člověk láduje. Pochopitelně vzniká podstatný nepoměr - zásadotvorných potravin je daleko méně. Nicméně už od 50. let probíhají výzkumy zelené jednobuněčné sladkovodní řasy (chlorella), která působí zásadotvorně, a to velmi radikálně. Tímto svým působením mimo jiné likviduje krevní plísně, kterým zásadité prostředí nesvědčí. I kdyby uměla chlorella pouze tot, stačilo by to. Chlorella však působí synergicky, celostně. Je to vlastně soběstačná buňka, takže detoxikuje, dodává vitamíny, minerály, aminokyseliny (vč. nukleových kyselin), je to taková zelená pokladnička všeho, co potřebuje každý, i velmi složitý organismus. Mám kontakty na firmu, která dováží do ČR chlorellu nejvyšší kvality lisovanou do tablet. Ceny jsou velice příznivé, firma má zájem i o lidi, kteří pomohou dělat osvětu a pomohou dostat tablety ke konečným uživatelům. Předám kontakty jak "osvětářům", tak zájemcům o detoxikační a zároveň saturační kůry, tak i dealerům. Tel na mně je 0603 315 929, prijímám i SMS.

reagovat 8.10.2006 11:55 - cože?!

Po přečtení druhého článku na těchto stránkách už chápu, proč na tyto články nikdo nereaguje - je to asi zbytečné, a je zbytečné něco takového číst. Ale aspoň, že je tu napsáno, že: "Rady publikované na těchto stránkách nepředstavují instrukce na samoléčení, nenahrazují lékařské vyšetření a výkony a nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Jakákoliv aplikace těchto rad je věcí úvahy čtenáře a děje se na jeho odpovědnost; předpokládá že čtenář svůj postup konzultoval s ošetřujícím lékařem."

reagovat 8.10.2006 12:02 - cože?!

Pro "16. 2. 2001 18:02:59, Mgr. Literáková":

Chlorella "dodává aminokyseliny včetně nukleových kyselin"?? Takže nukleové kyseliny jsou druhem aminokyselin?? To jsou ale věci. "firma má zájem i o lidi, kteří pomohou dělat osvětu" - například osvětu pro zaměstnance? Na to by asi stačilo navštívit nějakou, možná i základní, školu.

reagovat 25.10.2006 12:08 - Jitka

Přečtěte si velice zajímavé informace na mujweb.cz/www/medacol/?X

Potom poznáte jak to skutečně je s naším zdravím a budete mít o čem skutečně přemýšlet.

reagovat 12.3.2007 23:11 - kastanka

Zkuste Colonix...,je v této oblasti jedničkou,co se týče očisty těla...

Toxické látky, které by měli být z těla co nejrychleji odstraněny, se kumulují ve střevech, pronikají do krevního oběhu a orgánů. Organismus je neustále přiotráven zplodinami látkové výměny. Projevuje se to únavou, nesoustředěností, bolestí hlavy a oslabením imunity.

Ve střevech jsou přirozené mikroorganismy potlačovány hnilobnými bakteriemi a kvasinkami a tudíž nemohou vyrábět vitamíny B1, B2, K a další potřebné látky. To se může projevit kožními problémy, nervovými poruchami, poruchou krevní srážlivosti...

Hnilobné bakterie a kvasinky navíc produkují toxické láky, které dál zhoršují látkovou přeměnu na úrovni buněk organismu.

Po čase přirozené čistící a ochranné mechanismy zátěž nezvládnou a dochází k ochoření orgánů. Může dojít k onemocnění srdce, ledvin, jater, slinivky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2008 17:12 - marie

Když se snažím zdravě jíst pečivo z celozrné mouky a ovesných vloček dostanu ekzém. Tak co mám jíst?

reagovat 11.1.2009 19:02 - hanca

http://hubpages.com/hub/Colon_Cleanse_Scams

http://www.coloncleansingforum.com/t225-Colonix-Scam%3F%3F.html

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080822054838AArzfKY

reagovat 12.4.2010 21:45 - Leona Kuklová

dobrý den,
taky už měsíc užívám Colonix, účinky po týdnu přišlí jak je na stráňkách napsáno. Akorát mám jeden velký problém přibrala jsem na váze 4,5kg, jídelníček mám pořád stejný. Proto mám strach užívat to dál. Nevím čím je to způsobeno, jestli vláknina na mě takhle působí? Máte nikdo s tím stejné zkušeností. Diky Leona.

reagovat 21.6.2010 17:03 - katka

Chci se zeptat kastanky,ty...

Ahoj leona, ja som tiež užívala colonix a som s ním veľmi spokojná. Nepribrala som a nedá sa povedať, že by som schudla na kilá Skôr je to o pocite. Nemám naduté brucho a prestala ma bolievať hlava. Celkovo mám viac energie a som menej unavená. Skús sa pozrieť na ich stránku DrNatura. Tam sú aj odborníci, tí radi odpovedia na všetky otázky.

reagovat 13.11.2011 16:24 - vit

ctete www-vitarian.cz, tam najdete vse, muzu potvrdit, ze to funguje na 100%!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *