Máme právo dýchat čistý vzduch !? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2006 23:21 - Martin

"Důkazy také jednoznačně hovoří o tom, že zákaz kouření v restauracích a hospodách nemá žádný negativní efekt na ekonomiku restaurací " Tak proč jim to zakazovat, když si to ve vlastním zájmu zakáží sami?

reagovat 8.6.2006 09:19 - petr

No v zásadě nic proti omezování či zakazování kouření nemám (na zastávkách apod.), v hospodách bych to nechal na těch hospodách. Daleko větší problém jsou auta - na jedno sešlápnutí plynu bych řekl že z auta vyletí jedů tolik co z několika cigaret. Jenže o omezení aut se neuvažuje :-(

reagovat 19.8.2006 13:42 - brainbow

od kazdeho zastance omezowani kuraku bych pozadowal fotokopie jizdenek min. za poslednich 5let, nebo uredni potwrzeni ze bydli mimo dosah socky...

reagovat 21.8.2006 11:31 - žena 40+

to braibow:

Od kuřáků bych potvrzení požadovala jednoznačně, protože otravují vzduch kouřem a ještě by chtěli smrdět a jezdit autem, to už je úplná nehoráznost. Jsi hochu trochu mimo mísu.Dojdi se podívat do pitevny na plíce kuřáka, abys věci znal doopravdy a nekecal tady blbosti.

reagovat 7.2.2008 11:39 - Marika

Podepsala jsem přes net petici do parlamantu proti kouření na veřejných prostorách. Bylo by dobré, kdyby se ke mně pár z vás přidalo, aby petice měla co nejvíce hlasů, je čas, abychom měli na veřejných místech konečně čistý vzduch jako v civilizovaném světě. Adresa je:www.stopkoureni.cz

_________________

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2008 14:14 - kuřák

Tak proč ksakru nekuřáci lezou do kuřáckých hospod. Já jim taky do cukráren a nekuřáckých hospod nelezu. A nelobuju za povinné houření ve všech restauračních zařízeních.

Jenže jste všichni vedele jak ta jedle. Tady vůbec nejde o ochranu nekuřáků. Jde o šikanování, naštelování občana do předen určené ohrady. Aby si občan zvykal na náhubek a vodítko. Dnes je to kouření, skenování duhovek, strkání prstů do prdelí na letištích, zabavování pilníčků na nehty, šmírování kamerama na každém kroku atd. Zítra to bude povinné napojení mozku na centrální dozorový systém.

reagovat 9.7.2008 14:34 - Sibi

Já si myslím, že kuřák je naopak velmi atraktivní artikl pro stát. Celý život cpe do státu daně napojené na cigarety a ještě včas natáhne bačkory, takže nezatěžuje stát nárokem na důchod. Co by asi stál chleba, kdyby všichni najednou přestali kouřit? To by byl mazec.... :)A neargumentujte nákladama na léčení, když vykazujete tak uspokojivou úmrtnost. Stejně se nic nevyléčí.

reagovat 7.12.2016 00:47 - Marie

od kazdeho zastance omezowani...

Restaurace pro nekuřáky je jen zástupný problém, aby nikdo neměl čas řešit ten zásadní - kouření v domech s více byty a v bytech s dětmi, které se nemohou bránit svým kuřáckým rodičům. Každý takový dům je celodenně zahalen zplodinami kuřáků. Pak teprve nastupuje problém autobusových zastávek. Restaurace není pro nekuřáky důležitá - já se například bez nich obejdu.

reagovat 7.12.2016 00:52 - Marie

Restaurace pro nekuřáky je...

Jistě. I zdravotnictví je nastaveno na vyhlazování méně kvalitních lidí, což zahrnuje i kuřáky. Léčit až do smrti, ale nevyléčit. To přináší stejný zisk jako podpora kouření u slabých jedinců.

reagovat 7.12.2016 11:26 - pokud ovšem

Já si myslím, že kuřák...

nezanechá za sebou potomky, kteří se ještě ke všemu rozhodnou studovat VŠ

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *