mám větší břicho

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 18:45 - jana

--mám větší břicho --měla jsem 2 děti celý život jsem byla váhově kolem 50 kg .ted po50 l.se mi zvětšilo .jinak ruce,nohy mám slabé . tak nevím proč to břicho...moc nejím : jen střídmá strava .užívám sarapis 1 x denně .

reagovat 9.3.2009 20:29 -

to je po 50 normální.tak si nic z toho nedělejte

reagovat 9.3.2009 21:31 -

No, mě napadá, že se Vám může zadržovat voda v těle. Já mívám břicho např. před menstruací, právě kvůli tomu zdržování. Třeba nějak posílit ledviny nebo lymfu možná.

reagovat 9.3.2009 22:32 -

já už 2 roky menzes nemám.

reagovat 9.3.2009 22:36 - Vanessa

Milá Jano, sama vím a taky jsem se divila, že když málo jím, tak proč to břicho, nato musíš cvičit sedy lehy, chce to zpevnit, zvýší se objem svalů a ty budou rychleji spalovat tuky. Můžeš být třeba všude vychrtlá a břicho mít stále velké bez cvičení.

A na to zadržování vody užívejte jisté čajové směsi a nebo obyčejný urologický čaj.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 22:36 - Vanessa

Milá Jano, sama vím a taky jsem se divila, že když málo jím, tak proč to břicho, nato musíš cvičit sedy lehy, chce to zpevnit, zvýší se objem svalů a ty budou rychleji spalovat tuky. Můžeš být třeba všude vychrtlá a břicho mít stále velké bez cvičení.

A na to zadržování vody užívejte jisté čajové směsi a nebo obyčejný urologický čaj.

reagovat 9.3.2009 22:48 -

díky za radu

reagovat 10.3.2009 09:54 -

To zadržování vody nemusí bejt jen menzesem. To jsem uvedla příklad u mě. A cvičit břišní svaly by bylo taky fajn. Ale např. já jakýkoliv cviky na břicho nenávidím, takže sice hubená jsem, ale na břichu 3 pneumatiky:)

reagovat 13.6.2010 08:45 - Lenka

Postavu mám celkem štíhlou, ale trápí mě velké břicho. A to mám už od mala, s tím jsem se snad narodila. Vůbec nevím co s nim mám dělat. Po ránu je ještě malé, někdy téměř ploché ale jakmile se najím tak se hned nafoukne. Když sním něco o čem vím že je opravdu tučné, třeba koblihu - cítím jak mě to tlačí v dolní části břicha jak se zvětšuje. Cítím takhle na sobě i kousek čokolády - i když je to jen jeden bonbon. Když se chci jít koupat v plavkách, raději moc nejím ať to nemám zas vyfouklé, fakt jak těhotná. Je mi 23 let, břicho pokaždé zatahuji že to nikdo nepozná.. ale vadí mi to, závidím těm, co mají břicho ploché, můžou si dát klidně dobrou velkou večeři a neni to poznat. Zatím co já když se něčeho přejím, břicho je nejvíc nafouklé že ho ani nezatáhnu a je mi těžko že nejsem ničeho schopna. Já si díky tomu každé jídlo které není zrovna dietní vyčítám, protože to na sobě okamžitě cítím. Tak se raději nepřejídám a snažím se jíst co nejvíc zdravě. Jediné kdy jsem měla opravdu ploché břicho bylo, když jsem 3 dny skoro nic nejedla. Ale jakmile jsem se najedla tak se zase nafouklo. Sportem se to nelepší a to mě ještě víc demotivuje. Moc mi ani cvičit na břicho nejde, protože tam mám docela dost tuku.. omezuje mě to a když jdu cvičit mezi lidi tak se za to dost stydím. Tak radši nikam nechodím a cvičim doma, to ale není ono. Nevím co s tim mám dělat.. nechci to furt zakrývat nebo zatahovat.Co dělám špatně? Pročetla jsem pár diskuzí a často i lékaři píšou, že s tímhle nic neudělám, že je to tak dané. Vím určitě že to mám dědičné.. ale je to strašně nefér :)) ještě mám přebytečný tuk u vnitřních stran kolen takže nohy raději taky neukazuju.. a ten tuk prý také nejde dolů ani když člověk zhubne, prostě se tuk hromadí takhle hloupě na jednom místě. Měřím 156cm a mívala jsem i pouze 47 kilo ale to břicho a kolena jsem měla.. když vidím hubenou holku s normální postavou jen závidím a jsem nešťastná že já taková být nemůžu

reagovat 27.6.2014 21:06 - monika

ahoj taky mam velky bricho.nohy jsou hubeny.mozna je to podvyziva.uz si nevim rady co stim bez bricha bych byla dobra

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *