mám velký penis

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2003 10:46 - piňďa

Mám problém mám asi moc velký penis(25cm)a moje přítelkyně se mnou nechce moc spát.Chodíme spolu tři měsíce a toho sexu jsem si moc neužil.Mám Ji rád a je mi s Ní fajn.Je to skvělá holka a moc pěkná a žádaná.V předchozím vztahu to bylo ok.PS:nám oběma je 25 let.

reagovat 29.1.2003 11:35 - piňďa

Já bych si to s ní ráda vyměnila ,myslím,že to může být úžasný.Žaneta

reagovat 29.1.2003 13:51 - Danuse

Aspon nekdo normalni, kdo chape, ze co je nad 20, tak prinasi problemy. Zlata stredni cesta. Myslim, ale ze pokud s tebou nechce pritelkyne spat, tak to nebude zdaleka jen penisem. A pak taky plati pravidlo, ze cim vetsi tim vice musi byt partnerka vzrusena, aby necitila bolest, takze mozna bude problem v tom. Prece jen zas 25 cisel je sice hodne, ale prezit se to urcite da a zvyknout si taky. Ta priroda zas tak blba neni.

reagovat 29.1.2003 14:23 - piňďa

Vždycky máme dlouhou předehru,takže partnerka je vzrušená a vše by mělo být v pořádku,jsem něžný ohleduplný a vždy vnímám její reakci.(takže většinou přestaneme)Ona říká,že je nádherně vzrušená,ale ta představa o té velikosti Jí dělá zábrany.Jsem z toho trošku vedle.P.

reagovat 30.1.2003 11:53 - Danuse

to je jednoduchy. musite to zkouset postupne, proste po castech.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2018 18:07 - darex

ideální je když to nemůžeš udělát délkou ,tak se třeba soustřed právě na tu horní část stěny,na to ti těch 11 cm bude bohatě stačit,zkus to a řeknijsem si jistý,že bude překvapena,hlavně se asi nesnaž bušit do toho,jakože abys vamáčkl další centák navíc,to stejně nevykouzlíš,těch prvních 5 cm, si myslím je většinou v té vagíně nejdůležitější,na to bych se zaměřil,sice co kus to originál,ale obecně je to odzkoušené a funguje to,jde o techniku hlavně

reagovat 21.3.2018 13:22 - Květa

ideální je když to...

My zase máme opačný problém .Můj nový přítel ho mmá fakt velký 19x 5.5cm byla jsen zvyklá na menší a teď takový lauf. Zkoušeli jsme to už ale byl tam tak napůl a bolelo to Kamarádka mi poradila dlouhou předehru a lubrikační gel tak to už bylo lepší.Jenom musíme pořád opatrně-Doufám že se to zlepší a pojmu ho celý a bez bolesti.

reagovat 22.3.2018 11:11 - Děvčata nepospíchat!

Neboj časem se vše srovná a jak ti to potom bude vyhovovat? Co by za to některá dala? Přesně souhlasím s Květou, nesmí se nic uspěchat. Hodně lubrikantu a pěkně pomalu projíždět až se hezky buchtička promázne. Nejlépe pro začátek vyhovuje jízda na koníčka, kdy si mužeš sama dirigovat jak hluboko a postupně se bude promazávat a uvolňovat. Za pár dní se to naučíš a třeba ti ještě bude nakonec nějakej cenťák chybět. Říkám ti to ze své zkušenosti. Mám 23/5,5 a všem se tam nakonec vešek a jak byly holky rády a jak si to pěkně vychutnávaly.

reagovat 23.3.2018 09:27 - Sylvie

My zase máme opačný...

Taky jsem měla ten případ 20x5.5 cm. a během čtrnácti dnů se mi tam vešel až po kořen chce to hooodně lubrikantu a trénovat denně i dvojfazově když si mladá tak jako já osumnáct mi bude v květnu tak to vydržíš

reagovat 28.3.2018 07:13 - Tereza

Taky jsem měla ten případ...

Sylvi to je akurátní velikost mám to doma už deset let a plně mi to vyhovuje.Z počátku to bylo taky opatrně ale po nějaké době si dírka zvykla a teď už to jde až na doraz,neboj půjde to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *