Mám vedle sebe hloupého chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2007 12:01 - Magdalena

Ahoj všem, nevím si se svým problémem rady a ráda bych se zeptala na názor někoho z vás.. Jsem se svým přítelem již druhým rokem, je to opravdu moc hodný kluk, se vším pomůže ( komu z nás žen by se nelíbilo že chlap vypere, vyžehlí, uvaří, vyluxuje).. v tomto smyslu si na něho nemohu stěžovat. Vedle toho je také řekněme velmi "fyzicky" přitažlivý.. krásné tělo i obličej.. asi to není ve vztahu tak důležité.. ale řekněmi si na rovinu, není to nepříjemné. Ale abych se dostala k tomu k čemu jsem chtěla.. mám vysokou školu, což ale není tak, že bych se tím někde vytahovala nebo ostatní zatracovala, píši to jen jako fakt.. aby jste lépe pochopili.. můj přítel má střední, ale jeho neznalosti člověka doženou do naprostého užasu.. abych byla konkrétní.. není si například jist zda Atény jsou zemí nebo městem, slovo kopretina píše: COPRETINA, nemusím Vám vykládat, že jsem od něho snad nedostala jedinou sms kde by nebyla hrubka jako Brno.. nemyslím překlep nebo čárku, nebo opravdu složité slova.. ale dělá chyby ve vyjmenovaných slovech.. např: bydlet- bidlet.., minule se se mnou pohádal, že není možné aby se do USA vešlo 51 států a že se rozhodně pletu, Miláno je zase vedle Paříže:)... to je jen maličkost z toho všeho co od něj každý den slyším... Říkám si že jsem na něho možná moc přísná.. ale já také nejsem žádný Einstein.. jen začínám přemýšlet o tom, že to takhle přece nejde... ženský a chlapi .. VADILO by vám mít vedle sebe skvělého ale řekněme ne zrovna "bystrého" člověka? .. ráda si přečtu Váš názor...

reagovat 13.8.2007 12:19 - Doktor

Tak hlavní je, jestli to vadí tobě ne? Je vidět, že spíš dáš na hezký obličej než na inteligenci, ale tak to trošku něco vypovídá i o tobě. A když ostatní řeknou, že by jim to nevadilo, tak tobě to taky nebude vadit? Nebo proč se na to ptáš?

reagovat 13.8.2007 12:28 - ii

Možná je spíš důležitá přirozená inteligence, to co popisuješ je spíš hrubá nevzdělanost, nebo ho prostě takový věci absolutně nezajímají. A kde pracuje? Je spíš důležitý, aby byl dobrej v tom co umí...

I když Copretina, Atény a Miláno s Paříží to je fakt perla dobrá do Nikdo není dokonalý :-)

Nech o udělat IQ test. Třeba má IQ 150 je génius, ale v podstatě je línej :-)

reagovat 13.8.2007 12:29 - Martina

Ty naděláš:)

Já jsem chodila s bakalářem z bohoslovecké a ten nevěděl jak se píše včela, psal več místo věc, místo kuropění četl korupění...a navíc to byl pobožný debílek který viděl naplnění života ne v tom, k čemu ho docela vybavila Příroda, ale v postupném zřeknutí se žen a se mnou si to jen tak "střihl na pár týdnů". Naštěstí, jsem vyučená kuchařka ale z té jeho věčné "Božské" filozofie, když přitom si nevěděl rady ani s vyplněním žádosti o výměnu průkazu mě praskala hlava:)

Buď ráda, že ty jsi na tom aspoň tak:)

reagovat 13.8.2007 12:31 - Doktorka

Magdaleno, tak mě by to rozhodně vadilo a řešila bych to rozchodem. To Ti může za chvíli tvrdit, že slunce obíhá kolem země, nebo,že v Praze teče Labe.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2018 17:35 - Honzo,

ty jsi té chytrosti asi taky moc nepobral, když takhle píšeš.

reagovat 12.1.2018 20:31 - Kamila

Můj přítel je také velice hloupý. Kdyby někdo vyhlásil soutěž o nejhloupějšího člověka, tak on bude zaručeně druhý. Protože je tak hloupý, že by nemohl ani vyhrát.

reagovat 13.1.2018 08:58 - Pro pipiny

Každá máte vedle sebe jen chlapa jakého si zasloužíte a jakého jste si vybraly! Všeobecně vedle sebe nesnášíte chlapa který je chytrý, protože ten se nenechá zmanipulovat a zblbnout jak vy potřebujete? S takovým si nemůžete vyhazovat peníze za nesmyslné hadříky, srágory na tlamu a všechny ty zbytečnosti za které jste ochotné vyházet celou výplatu. Neustále se ohrazujete, že peníze co vydělá muž jsou pro rodinu a co vyděláte vy tak jsou jenom pro vás? To vám může trpět jenom trouba a když né tak ho akorát okradete, ožebračíte a najdete si jiného vola který vám to bude trpět!

reagovat 13.1.2018 11:22 - Lajla

Tak ono mít vedle sebe hloupého chlapa také není k zahození, jen aby dobře vydělávat a byl pro rodinu. Já jsem jednoho takového v mládí odkopla a skočila po něm paní profesorka, vychovali spolu 2 úspěšné děti a měla se s ním dobře. Podnášela mu, kde se jen dalo, vždycky mu něco nakukala, třeba že ten chlap, co leží vedle ní na posteli, je chudák, co mu ujel noční vlak, div že to nebyl její příbuzný. :-) A když si z báječné dovolené u moře s kamarádkou přivezla kapavku a nakazila ho, namluvila mu, že je na stopu znásilnili. No a on jí to baštil. Vím, to, protože mi to sám vyprávěl. No, nevymlouvala jsem mu to, ale jsem ráda, že jsem si ho tenkrát nevzala, on je fakt hodně hloupý.

reagovat 13.1.2018 11:41 - luci

Tak ono mít vedle sebe...

Možná je opravdu tak hloupý jak píšeš,nebo je spokojený.Má ženu kterou uznává a podřizuje se a věří protože věřit chce.Někteří muži jsou opravdu ve své toleranci ochotni přistoupit na tvrzení manželky,že muž v jejich posteli tam jen čeká na autobus.Nechtějí aby odešla,raději se smíří s tím,že jsou paroháči.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *