Mam pritele a ten ma pleny - komentáře

přejít na článek blogu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.12.2017 23:29 - Nikolatiterova

Dobry vecir tak tet sem bila dobre pocurana od miho pritele šli SME spát a po chvili sem bila mokra sáhla sem mu na plénu a bil suchej ale pak sem mu sáhla ještě jednou a bil někdo pocuranej mel mokrou plénu i UE zadu já sem ho votocila na bok no a pak sem ho prebalovala úplně tu plénu mel prochcanou no a tet se uz jde spát

reagovat 8.12.2017 05:51 - Plenkar

Dobry vecir tak tet sem bila...

Debil retardovanej.

reagovat 8.12.2017 07:25 - M

Kdo se ještě chytne na udičku ?

reagovat 8.12.2017 16:02 - 99999

Prečo píšeš v ženskom rode,keď si muž?

reagovat 8.12.2017 17:32 - Marta

Strašná spousta chlapů je ujetých na plínky. Je to asi nejčastější mužská úchylka. Nosí je, i když nemusí. Prostě je to vzrušuje. Někteří do nich dělají malou a jiní zase velkou potřebu. V každém případě to jsou magoři a otravují s tím. Jeden můj bývalý kluk se třeba schválně posral do plíny a pak chtěl, abych ho přebalila. Při přebalování měl erekci, takže bylo vidět, jak moc ho to vzrušuje.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.12.2017 19:49 - Marta

A měl to řídký nebo...

Řídký bych asi nedala. To bych se fakt poblila. Měl tam asi 6 normálních hoven, ale velmi mu to páchlo. Nechal si udělat kompletní servis. Odnesla jsem to na WC a otřela nebo spíš omyla mu zadek. Celou dobu měl silnou erekci. Z toho bylo poznat, jak extrémně ho to vzrušovalo. Při běžné souloži ho tak velkého nikdy neměl.

reagovat 8.12.2017 20:15 - Martina

Řídký bych asi nedala. To...

A ty jsi nějak retardovaná, že jsi ho neposlala ať si ten svůj bordel jde uklidit sám nebo jsi úchylák, co si ho tady při té představě jen honí?

reagovat 8.12.2017 20:21 - Marta

A ty jsi nějak retardovaná,...

Každá máme nějaký zážitek s úchylným mužem. Taky se už k tomu dál nebudu vyjadřovat. Je to už pár let a o chlapech s plínkama nechci už nikdy ani slyšet.

reagovat 8.12.2017 22:19 - Jarka

Jednou jsem měla taky takovího úchyla. Připoutal mě k posteli a místo sexu jsem dostala plenu, pak mě ojžděl a udělal se. ráno jsem od něj utekla. Po týdnu mě v hospodě ožral a dotáhl k němu domů, ráno jsem se probudila zase jen v pleně a tentokrát mě pro jistotu i přikurtoval k posteli. ráno mi dal pouta na ruce , odvedl do koupelny sundal plenu ,osprchoval a nakonec spolu skončili v posteli, když byl hotovej dala jsem plenu já jemu a nechala ho přivázanýho v posteli až do odpoledne. Pak se přebalenej mohl teprje najíst (jen v pleně) a večer jsem ho zase připoutala do postele a udělala si s ním krásný sex. Ráno jsem šla domů a od té doby prý už není úchyl a má rád normální sex. ale to mě už nezlákal.

reagovat 8.12.2017 22:34 - Martina

Každá máme nějaký...

Žvaníš blbosti. Je rozdíl mezi úchylem, který je třeba exhibicionista a obnažuje se a rozdíl, když se dospělý, zdravý chlap schválně podělá do plen a nějaká retardka ho jde dobrovolně očistit, místo toho aby práskla dveřmi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *