Mám malou výdrž!! :((

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2006 21:56 - lucian

Zdravim vas kamaradi.Som dost schopny chalan mam peknu frajerku,ale v sexe mi to akosi nejde.Par krat sa mi ho chyti a hned sa vystriekam.Druhy krat tiez...neviem co s tym mam robit.Je mi to strasne trapne a nechcem ju stratit koli mne.Da sa to nejako vyriesit??(lieky??)
poradte prosim!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 11.7.2006 02:47 - Milan

Luciane,buď rád,ja mám zas velkou výdrž,normálně se při styku ani neudělám,co bych za to dal,mít normální orgasmus,nebo třeba i několik za večer,jak já závidím mužům,kteří se vystříkají vícekrát.

reagovat 11.7.2006 10:07 - Uška

Ahoj Luciane. Nevím kolik ti je, jak dlouho jsi se svou partnerkou nebo jestli jsi už před tím nějakou měl, ale třeba po delší abstinenci nebo pokud má muž málo sexuálních zkušeností je tohle asi normální. Pamatuju si, když jsem začínala chodit se svým současným partnerem, tak stačilo, abych na něj jen šáhla a byl mimo...prostě byl skoro dva roky sám. Jsme spolu už skoro 4 roky a už se nám párkrát stalo, že to z jeho strany nešlo, neudělal se.

Hlavně neházej flintu do žitu, promluvte si o tom s partnerkou - pokud za to stojí, určitě bude mít trpělivost a časem se to zlepší, hm?

Přeju hezký den :)

reagovat 11.7.2006 12:14 - Fremer

Skus se s partnerkou milovat až po nějaké sklence vína.

Alkohol To oddálí a nebudeš tak citlivej.

reagovat 11.7.2006 12:15 - Fremer

Ja jsem vul ZZZZZKus.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2018 23:55 - luci

Hold ženský!!! musíte se...

Máš naprosto pravdu fakt je,že která ho nepostaví,ta si ho nezaslouží.

reagovat 9.2.2018 17:35 - Radek

Neříkejte mi že v dnešní době neexistuje nic co pomůže při výdrži, jestli jo tak se to bude hodit až budu starší a jestli né, tak to bude hrůza :D

reagovat 21.2.2018 11:38 - Kája

Musíte se v té aktivnosti střídat :D aby vádrž nějaká byla a sem tam taky musí být nějaká pauza :))

reagovat 21.2.2018 15:36 - Ale jo,

Neříkejte mi že v dnešní...

existují preparáty pro prodloužení výdrže a někdy je to i trocha spolupráce meze partnery. Z vlastní zkušenosti vím, že záleží i na poloze.

reagovat 21.2.2018 16:34 - ...

existují preparáty pro...

jedna mladá doktorka na tento dotaz mladého muže doporučila častou masturbaci vícekrát denně. Masturbace před stykem se všeobecně doporučuje, nezávisle na ní to doporučovaly i jiné doktorky, např. Petra Řeháčková. U té je zajímavé, že působila v nem. Sv. Karla Boromejského, její děti se jmenují Ráchel a Rút. Z toho usuzuju, že bude silně věřící. Samozřejmě je třeba si najít optimální dobu masturbace před stykem, u někoho půl hodiny, jiný zas ráno ap.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *