Mám děti. Je to velká překážka?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2009 00:09 - toužící

Nemám nic, než své dvě děti (zákl. školou povinné), které miluji. Přesto mi něco chybí. Nehledám pouhý sex, takových nabídek mám dost, ale ráda bych poznala pohledného sympaťáka, který by se nebál mít mě rád i s mými dětmi. Existuješ vůbec?

reagovat 25.10.2009 16:53 - ano-nym

Určitě musí existovat ! Nebude snadné ho ani potkat natož získat. Stejně "postižených" žen jsou tisíce a opravdu to nemají lehké. Snad máš "toužící" aspoň dobré zázemí - rodiče, přátele,... kteří Ti umožní chodit mezi lidi jinak je to fakticky v p... Však víš kde.

reagovat 7.8.2010 21:21 - Tojetěžký

DĚTI NEJSOU PŘEKÁŽKA, ALE ANTIKONCEPCE V JAKÉHOKOLI VZTAHU. JSEM UŽ 6 LET ROZVEDEN, DCERU MÁM VE VL. PÉČI, MATKA O NÍ NEMÁ ZÁJEM. ALE JÁ JSEM ŠŤASTNÝ, ŽE JI MÁM U SEBE. POKOUŠEL JSEM SE NAJÍT PARTNERKU PRO SEBE A KAMARÁDKU PRO DCERU. ŽENSKÝ JSOU V TOMHLE JEŠTĚ HORŠÍ NEŽ CHLAPI. JE TO TĚŽKÝ.

reagovat 7.8.2010 23:05 - Bohuš

Ano je to překážka a bylo by velké pokrytectví říkat ,že ne. Záleží na tom, jak to kdo přijme a vyrovná se s tím tak, aby bylo dobře na obě strany,ale vždy tam bude někdo, nebo něco....tak už to prostě chodí.

reagovat 20.12.2014 21:25 - zjnbv

Děti, pro normálního chlapa, nejsou žádnou překážkou. Mám s tím oboustrannou zkušenost. Jako syn i jako otec.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2014 22:54 - Silva

Jj... Je ale hezke i to, ze o tom napíše. Lide většinou píši o svých problémech. A svět pak vypadá víc smutný, než je :)

reagovat 12.7.2015 23:58 - toužící

Dlouho jsem hledala příspěvek, kterým jsem tuto diskuzi před lety založila, už jsem si ani nemohla vzpomenout, jak začínal.
Četla jsem si tu jiné příspěvky a někdy by mě hodně zajímalo, jak různí zakladatelé svou situaci zvládli.
Já můžu napsat, že muž, kterého jsem hledala, existuje :)
Ve finále si našel on mě, ne já jeho, ale od začátku to mezi námi velmi jiskřilo a jemu nebyly překážkou moje děti a mně zas jeho dcerka z předchozího manželství :)
Můj život se velmi změnil a jak mi tehdy připadalo vše složité, tak se časem podařilo spoustu věcí změnit a dnes jsem se svým miláčkem šťastná už pátým rokem a věřím, že i všechny naše děti jsou spokojené :)

reagovat 13.7.2015 00:00 - Romana

Dlouho jsem hledala...

Tak to je skvělý. Gratuluju a hodně štěstí.

reagovat 13.7.2015 09:13 - Renata

Dlouho jsem hledala...

To je moc hezké a ne moc časté.Ano,já také říkám,pokud se mají dva rádi,pak přijmou i od druhého děti.Jsem si jistá,že bych si je také dokázala získat.

reagovat 13.7.2015 09:13 - Renata

Dlouho jsem hledala...

To je moc hezké a ne moc časté.Ano,já také říkám,pokud se mají dva rádi,pak přijmou i od druhého děti.Jsem si jistá,že bych si je také dokázala získat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *