Malý či velký penis

Archiv příspěvků

reagovat 30.9.2012 18:35 - Martin

Malej nestoji za nic,nevzrusi...

Tak přece Tě vzrušuje ten chlap ne? Nebo ty chodíš do postele jenom s tím penisem? To je jako bych napsal, že mě nevzrušují malá prsa a ještě v té holce plavu, tak co s ní?

reagovat 7.10.2012 14:36 - Ilona

No jelikož už nějaký ten pátek sexuji a měla jsem jich celkem dost a různých tak z mé zkušenosti radši ty větší.

reagovat 7.10.2012 14:41 - Mirek

No jelikož už nějaký ten...

Ilonko, píšeš větší, asi je neměříš, ale odhadneš kolik?Ono někdy má kluk 15-16cm a říká 20, pak je v tom zmatek..

Manuka Doctor

reagovat 7.10.2012 15:05 - Ilona

Ilonko, píšeš větší,...

No nad 20 jsem měla opravdu jen pár ale sex byl pak pekelný.))

reagovat 7.10.2012 22:06 - Milan

Teraz sa to rozoberalo u nas...

2 výskumy (na malých vzorkách) v ČR naměřili hodnoty 15,5 a 15,7 cm.

reagovat 8.10.2012 13:59 - evelinaa11

No jelikož už nějaký ten...

Ano presne tak neni vzdy co je male to je hezke

reagovat 8.10.2012 19:04 - kamil

Ahoj mam problem a mohli byste poradit, bude mi 15 let. Po prazdninach jsem zase ve skole a po telocviku jsme se normalne sprchovali, jenze ja jsem zjistil, ze mam nejvetsiho ze vsech, coz jsem predtim nemel, spis to byl prumer. Jenze nejlepsi kamos mi ted zavidi a nechce se se mnou bavit. Moc me to trapi, vsak za to nemuzu. Jako jsem rad, ale moc jsem to nikdy neresil, predtim jsem tez nikomu nezavidel. Myslite, ze ho to prejde???

reagovat 11.10.2012 08:35 - David

Kamile nic si s toho nedělej určitě jich to přejde.Mi se zase smáli že mám malého v sedmé třídě a po dvou létech v devítce viděli ve sprchách jak jsem zmužněl tak stáli z otevřenou hubou.Tak jim řekni" tak s tím něco dělejte moulové ať máte takového jako já".A buď rád že máš takového to se zase líbí holkám to je to hlavní.

reagovat 11.10.2012 17:44 - Milan

Ano presne tak neni vzdy co...

Co je podle tebe malý penis?

reagovat 11.10.2012 18:01 - Olin

Mám malý penis, ale prý umím hodně dobře lízat. Přítelkyně má několik orgasmů a tvrdí, že orální sex má raději, než klasickou soulož. Takže lížu a lížu. Prý to má takhle hodně žen.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *