Malování na tělo

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2003 21:54 - Laalinka

Poslední dobou se mi zalíbilo vyrábět si vlastní "tetování"- kreslím si na levou ruku různé motivy. Může mi uškodit, když používám centrofixy- takzvané lihovky? Vydrží totiž mnohem déle než prodávané fixy na tělo.?ádná vyrážka se mi zatím nevytvořila, ale bůhví co se pod obrázkama může skrývat.

reagovat 11.10.2003 22:15 - Miky

Čau Laalinko,já si myslím,že z tzv.lihovek se ti nic stát nemůže.Já jsem si taky dost často maloval po rukách a nic se mi nikdy nestalo.Vždycky se mi líbilo,když mně na ruce kreslily spulužačky.Ale to už je nějaký rok zpět.Já sám kreslit moc neumím,tak už mě nemá kdo "tetování"dělat.Tak se měj hezky.Miky

reagovat 21.6.2005 20:34 - Inka

dřív jsem slyšela že to způsobuje rakovinu kůže ale to byly fámy.Myslím že když to nebudeš přehánět tak se nic nestane.Taky o tom uvažuju.

reagovat 2.3.2006 14:38 - John

Ahoj Lalinko
Já jsem malíř amatér a o malování na těle se zajímám. Podle mně je centrofix (lihovka)neškodná hračka.Jinač by ho nemohli prodávat dětem,a zrovna děti jsou nejvíce náchylní jak k malování po sobě tak i jejich kůže je daleko citlivější.Pokud chceč mít malování co ti vydrží déle zajímej se o malování HENOU je to barva kterou používají v Indii u nás už vyšla v češtině knížka Tetování Henou já ji mám a budu se touto tématikou zabývat na svých stránkách věnovaných malování http://www.smart-web.cz/john-art/ zatím tam ještě o malování na tělo nemám nic ale brzo se do toho pustím,vlastně proto jsem našel Tebe hledám více informací o barvách na tělo na netu.Já jsem maloval fikšem na hodně lidí a můžu tě ujistit že jim nic neudělal.To by jsi musela být alergiská na líh.A to by jsi zjistila po prvních pokusech,kůže by začala reagovat.

reagovat 5.8.2006 19:44 - Weunka

malowání na tělo?to otázka?nejdříw sem myslela že to je uplná krawina a ted ted kreslím na lidi a zjistila sem že je to to nejlepší co může být wyjádříte co ten člowěk cítí a co je wlastně zač je to ta nejlepší práce :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2017 08:45 - Kamila

Potřebuji poradit kamarádky mi kreslili po rukách neříkám že se mi to nelíbilo , ale ta ruka mě začíná bolet nemůžu ani sní hejbat

reagovat 20.5.2017 18:03 - Ema

Chtěla jsem se zeptat jestli má malování propiskou a fixami něco společného s vyráżkou, která mi na ruce naskočila. Bojím se jestli to není něaká infekce nebo tak něco a jestli jo nevíte jak tomu zabránit.

reagovat 20.5.2017 18:04 - Ema

Chtěla jsem se zeptat jestli má malování propiskou a fixami něco společného s vyráżkou, která mi na ruce naskočila. Bojím se jestli to není něaká infekce nebo tak něco a jestli jo nevíte jak tomu zabránit.

reagovat 25.6.2018 21:33 - Iveta

Já si maluju po rukách z fixama může se mi něco stát?

reagovat 25.6.2018 22:53 - Linda

Já si maluju po rukách z...

Muze se ti udelat vyrazka... Fixy na kuzi nepatri

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *