málo učitelů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2009 20:38 - olga

málo učitelů mužů'

reagovat 12.3.2009 21:00 - Ja s tim prastil

A kery chlap by vydrzel za tak smesny plat si nechat drasat nervy s pubertaky v hodinach a na chodbach skoly a pak prijit do sborovny, kde je casto sam, nebo ma max. jednoho kolegu, zbytek hystericke slepice, ktere jsou nekdy horsi jak ta decka... K tomu byt spolecnosti vysmivan, kam to dotahl... ubozak socka ucitel. Navic kdejaky synecek ze zbohatlicke rodiny si na nej muze otevrit hubu. Pak leti do skoly jeho fotrik. Dneska muze pracovat ve skolstvi jenom ten muz, co se totalne obetuje a necha si kalet na hlavu.

reagovat 12.3.2009 21:04 - tomáš

učitelé - muži jistě ve školství chybí.stačilo by,aby jim bylo přidáno.aby mohli uživit rodinu.'

reagovat 12.3.2009 21:45 - k

syn přednáší na univerzitě ,to ještě ujde.'

reagovat 12.3.2009 22:29 - Tom

Nejde jenom o přidání, i když to asi hraje taky roli, ale vyřešení celé řady problémů, které se střádají a budou čím dál horší.

My nemáme účinný a zákonný způsob na ty největší grázly, kteří jsou sprostí, agresivní a dokáží tzv. zbourat učiteli hodinu, takže ten za tu hodinu probere třeba jenom 40% původně zamýšlené látky. K těmto grázlům se často připojí další, váhaví střelci, kteří jsou ale sami posraní a ramena jim narostou jenom v takové společnosti. Tím potom trpí i zbytek třídy.

Divím se, že ještě nezačaly vznikat soukromé školy, kde by se kladl důraz na kázeň a které by byly výběrové.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2009 06:40 - Učitelům bych doporučil

jediné. Ať si vezmou roční výdělek a vydělí si ho počtem odpracovaných hodin. Vyjde jim taková částka o které se normálnímu člověku ani nezdá. A jen tak na okraj: Pokud se nějaký učitel nebo učitelka objevil v televizi v nějakém soutěžním pořadu tak byl /a blbý /á jako tágo.'

reagovat 23.6.2009 06:48 -

Kdo umí,ten umí,kdo neumí,tak učí.'

reagovat 23.6.2009 11:18 - Tak tak,

to je svatá pravda.'

reagovat 23.6.2009 16:54 - cc

bb, blbečku, vezmi si počet odučených hodin + počet hodin strávených nad tím, čemu se říká příprava (=oprava domácích úkolů, příprava písemek, příprava aktuálních studijních materiálů, na některých školách i příprava e-learningu,...) a tento veškerý čas poděl platem. Potom ti vyjde něco trochu jiného. Tvoje "počítání" je stejné, jako kdyby se tvůj úřednický plat počítal jen podle doby, kdy držíš v ruce razítko.'

reagovat 23.6.2009 20:12 - bb

cc,pevně věřím,že nejsi učitel.Invektivy z tvého příspěvku mi na učitele nesedí,i když se mohu šeredně mýlit.Pleteš si hrušky a jablka,na dva příspěvky reaguješ jako na jeden :=)).

Zajímavé je,že se v podstatě vůči učitelům vyjadřuji pozitivně,pouze jednou větou jsem zmínila jejich plat/v prvním příspěvku/ a je to,jako bych píchla do vosího hnízda :=))

Pokud by se většina pedagogů podobala tobě,pak věz,že mé sympatie jdou k nule :=((

A nakonec každému,co si zaslouží.Úkoly si opravuj v čase,kdy neučíš.'

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *