Mají starší ženy rády sex?

Archiv příspěvků

reagovat 15.3.2004 11:52 - tommk

Rád bych znal názor staších žen (od 50 výše,třeba i do 70-80let)na to,jak a zda je stále zajímá sex.A zda preferují milování v tomto věku spíše se stejně starými partnery nebo spíše mladšími muži.(Pokud nemají svého stálého partnera)Budu se těšit na odpovědi.Zjistím tak,zda to,že se mi líbí starší ženy je normální.Díky T

reagovat 16.3.2004 09:25 - katae

Mám teď o sedm let mladšího přítele a vyhovuje mi to.
Do Tvé kategorie žen nad 50 let ještě zdaleka nesahám, ale má bývalá tchýně má skoro 60 let, je pořád velmi přitažlivá, má přítele, a co se týká sexu, tak k tomu má velmi pozitivní přístup :-). Dokonce se jí to líbí víc než za roky s jejím bývalým manželem. (několikrát jsme o tom spolu mluvily, občas zajdem na pivo :-))
Takže asi na tom věku fakt nezávisí, spíš na tom, jak si dva lidi v sexu vyhovují.

reagovat 5.11.2004 15:13 - milka

Je mi 54 a myslím že věk nerozhoduje. Mě se to líbí a moc ale je k tomu potřeba dvou a v tom může být problém. Když jeden chce a druhý si myslí že starší člověk už nemá nárok a že se to už nehodí.

Manuka Doctor

reagovat 6.11.2004 00:57 - red bull

no jo, kdo ma taky na starou zenskou nad 50 let chut, ze ano!!

reagovat 13.11.2004 15:23 - Tomáš

Mám milenku, které je 55 a já jsem o 7 let mladší. Sex ji chutná a je fantastická. Nejradší to má, když je nahoře ona. Navíc má krásná velká a pevná prsa. Super

reagovat 14.11.2004 03:56 - Ponocny

red bulle vopakovane se tu vsede mozne projevujes jak debil. Ja vim ty zas budes tvrdit ze je to nepochopena ironie...

reagovat 15.11.2004 15:12 - milka

red bulle můžeš se pochlubit kolik roků máš ty? Víš ono se to hezky kritizuje z pozice mladých let, ale věř že i ti dříve narození mají stejné problémy jako mladí. Nepřeju nikomu nic špatného, ale jednou to poznáš na vlastní kůži jaké to je být starší a budeš se možná stydět za to že nemůžeš a chtěl bys.

reagovat 16.11.2004 02:05 - Ponocny

Milko toho bejcka cervenyho ani neber vazne. Skvelej sex a milovani clovek muze prozivat klidne v petasedumdesati chce to jen mit toho pravyho partnera nebo to stesti ho najit a vsecko jde. Kdyz je jeden starsi tak ma naky ty zivotni zkusenosti ale kdyz je zamilovanej tak je zrovna tak nejistej a zblbnutej a vomamenej v sedesati jako v patnacti to je jedno furt jsme jen ty sami lidi.
Nekoho si najdi a uzivej si zivota dokad tu ses.

reagovat 18.6.2005 16:08 - perri

Domnívám se že mají a nejsou s nimi problémy jak s mladými ženami řekněme do 25 let.ale každá žená jakošto muž jjsou jiní.Mám přítelkyni je jí pře padesát mě je o 10 let méně a mám co dělat abych ji uspokojil možná si to jen myslím že ano ale je upřímná o všem si povíme ví co chce a roztahuje nohy bez prošení.Doufám že si to přečtou i ty ženy mladší jakoby frigidní tedy hlavně ze své psychpříčiny ale zkrátka každý jsme jiný a já sex potřebuji každý den ač ženatý katastrofa takže starší ženy mají pokud slouží zdraví jasno na ně nedám dopustit pá přiznivci sexu a starších dam...jsem z nich vždy udolán

reagovat 18.6.2005 17:03 - Josefína

Já jsem už také starší dáma,mám mladšího přítele a sex s ním je fantastický.Zamilovanost je opravdu úžasná věc a dává člověku křídla v každém věku.Blbnem,jak zamlada,v sexu experimentujem a je to úžasný,jak si to dovedeme vychutnat.Máme na to dost času,užíváme se ,jak jen to jde a klidně i 3x za den.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *