Mají muži rádi temperamentní ženy?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2003 18:43 - Nelinka

Chtěla jsem se zeptat mužů, zda se jim líbí temperamentní ženy, nebo spíše oceňují partnerku, která se příliš nevyjadřuje a je taková "hodná". Kdyby si měli vybrat mezi těmito typy, která by to byla? Jen mě to tak zajímá. Já jsem totiž hodně temperamentní a někdy si říkám, jak mě to štve.

reagovat 25.2.2004 13:26 - Pepa

Nikdo ti Nelinko za tak dlouho neodpověděl a protože je to škoda tak já se o to pokusím. Mám rád temperamentní ženy ale jenom když ten temperament uplatňují především se mnou. Když ho pak uplatňují i jinde to se mi už tak moc nelíbí. Nesnesl bych kdybych šel s takovou někam na diskotéku, celý večer ji viděl poletovat jak babočku po sále s jinými a s ní bych byl zase až při odchodu.

reagovat 25.2.2004 15:13 - Rita

Nelo,to máš tak.V posteli chce muž milenku temperamentní,až děvku,ve společnosti spíš tichou,co na sebe neupozorňuje,v kuchyni výtečnou kuchařku,atraktivní,ale skromňoučkou,aby mu moc neutrácela.Nesmí rychle stárnout,aby pro něj nebyla pak moc stará.Jo a hlavně nesmí ztloustnout,to by se pak za ní styděl.Děti musejí mít od ní vzornou výchovu a on prvotřídní servis.

reagovat 25.2.2004 21:21 - petra

Rito, ty bys mohla psat story misto Danielle Stealove. Aspon by to byla trochu sranda. Temperament je co? Ze mu ho vykouris a obcas navrhnes analni sex, to je pro chlapa temperament, urcite ne to, ze mu predvedes povednou hysterickou scenu...ktera taky jisty temperament vyzaduje.

reagovat 26.2.2004 08:23 - Abby

Rita- pobavila jsi mě! Ale myslím,že jsi celkem vystihla celý problém.Temperamentní musí být žena v sexu,musí být při chuti vždy,když má chuť muž.Měla by být samostatná a neobtěžovat muže svými problémy,ale ne zas tak moc,aby mu dávala najevo,že může žít v pohodě i bez něj.Měla by se umět skvěle a slušivě oblékat za málo peněz,vařit báječná a chutná jídla levně,být plná svěžesti a energie po celodenní práci,nákupu,úklidu a usmívat se na svého zmoženého muže...atd.:-))))
No já bych řekla,že žena by měla dávat najevo svému muži asi toto: Jsem temperamentní a nemravná,ale pouze s tebou,jiný muž se mnou tohle nikdy nedokáže udělat...:-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2009 19:20 - Nicole

Jsem velmi klidná a mírumilobvná osoba do té doby, než mě někdo nebo něco pořádně na***e, pak jsem schopná zdemolovat cokoliv a přizabít kohokoliv, ptám se, líbí se takové ženy mužům?

reagovat 1.5.2010 22:02 - Radim

Temperamentní zásada tolerované ženy je taktická strategie zralého půvabu dámské jízdy zkroceného muže. Vzdávat se dominantnímu postavení partnerky je vývinový tah trpělivé defenzivy s ofenzivním záměrem sebeuspokojení bystrého muže.

reagovat 1.5.2010 22:56 - Radim

Rezervovaný respekt mužské loajálnosti vůči temperamentnímu přístupu užitečné a věcné ženy významně neubližuje sympaticky projevené lásce. Nerozumím tématu diskuse, ale snažím se přizpůsobit jemné citlivosti temperamentní ženy. Mně se líbí všechny temperamentní ženy, protože mě to učí v kursu sebeovládání charakteru šlechetného rysu správného směru tiché přítomnosti.

reagovat 3.5.2010 18:19 - Jana

Temperamentní zásada...

Bystrý muž si ovšem někdy nemusí uvědomovat skutečnost, že zatímco on plánuje ofenzivu se záměrem sebeuspokojení a maskuje ji trpělivou defenzivou, tak temperamentní žena naopak předstírá neznalost celé situace a sama se staví do pozice, jejíž závěrem bude výhra na její straně. Výsledkem bude, že dá "zkrocenému" muži zakusit pocit vítězství, i když ve skutečnosti je vítězkou ona sama. Je to v podstatě taková šachová hra. Záleží jen na chytrosti muže jak toho on sám využije.

reagovat 3.5.2010 19:01 - Peetra

Já jsem třeba dost temperamentní a někdy mi přijde, že ty chlapy od sebe spíš odháním :) Ale podle mě má rád každý zdravý chlap, když je holka alespoň trochu hrr a nečeká až on jí ohromí divadýlkem

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *