Magnetický náramek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2010 01:41 - Magda

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli mi neublíží když na ruce budu nosit náramek z magnetických kuliček neocube.Jestli ty magnety nemůžou mít nějaký špatný vliv třeba na krev nebo jinak,jsou hodně silné.Děkuji

reagovat 31.1.2010 12:08 - Petr

Magnetické náramky byly v módě v 70. letech 20. století. Jelikož praxe ukázala nulový vliv na cokoliv, klidně ho nos dál.

reagovat 31.1.2010 15:21 - Karl Gustafson

Ateljén ligger på Glasbruksgatan 25 och användes tidigare av skulptören K G Bejemark. Under 1950- och 60-talen tillhörde ateljén skulptören Bror Marklund.

Tidigare stipendiater är Carin Ellberg, Peter Geschwind, Hyun-Jin Kwak och Dan Wolgers. Lokalen som omfattar cirka 150 kvm och ligger på tredje våningen utan hiss. Den har takfönster och utgör ena halvan av en gammal kyrksal. Ateljén ingår i stadens kommunala ateljéhus

reagovat 31.1.2010 17:03 - nulío

já ho nosil v dětství několik let.

reagovat 31.1.2010 18:18 - Skeptik

Tělo je na magnetické pole absolutně necitlivé. Proto magnetické náramky neškodí ani nepomáhají. Něco jiného je rychle proměnlivé elektromagnetické pole, které tkáně prohřívá (diatermie)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2015 15:38 - !

Zkus ho koupit na kleptomania.cz. Tam ho mají s přepínačem muž-žena, takže je univerzální.

reagovat 28.7.2015 10:32 - eee

ahoj,mám možná trochu...

Hnusnej vietnamskej šmuk.

reagovat 26.8.2015 14:33 - Haluz

Jelikož mě zkušenost naučila, že je vždy dobré něco zajímavého vyzkoušet, než tomu hned nevěřit.. Je pravda že k magnetickému náramko jsem byl asi nejvíce skeptický. OVšem 10let mám nepříjemnou bizarní nemoc na kterou jsem vyzkoušel úplně vše !! Už jsem se začínal smiřovat s tím že se jí asi dokonce života nezbavím a jediné co můžu je conejvíc tišit projevy, které pro představu ¨byly v podobě tvořících se boláků ve tváři hnusných lézí, špatně se hojících, narušení nervového systému, neustálá nesnesitelná únava a psychické výkyvy.. Na tuto nemoc doposud nebyl lék. Až jeden se náhodou dostal na chvíli do magnetického pole způsobené vysokým elektrickým napětím a ihned pocítil jak to vněm umírá a začal to vylučovat.. No mě hned napadlo, magnet !! Od té doby co jej mám nasazaný, jako když utne, vživotě bych to neřek že taková "blbost" jako slabý hematitový magnet mě může zbavit něčeho co se snažím vyléčit přes 10let. No bingo ! Už je to několik dní a já tomu stále nemohu uvěřit, zase jsem se dobře vyspal, vrací se mi energie, a na obličeji jen následky předchozích obrovských boláků. Ale i to se časem ztratí. Cítím se tak jak jsem se 10let necítil. Právě že ¨dnes je doba kdy to co mám v sobě já má vsobě úplně každý. Jen né každému to způsobuje ty projevy jako mi. Může to mít nejrůznější projevy, a když nechcete kupovat a hned vyhazovat peníze za náramek, sežeňte si dva silnější magnety, dejte na ruku taˇk ať se přitahují ksobě a vyzkoušejte sami. Do pár hodin ucítíte účinek, nebo ne, záleží na tom jak vaše tělo to svinstvo přijalo, ale jestli dobře je to možná pro vás horší...

reagovat 26.8.2015 14:41 - Také

ho mám,ale nemůžu říct,že by mi v něčem pomohl.Možná jste tomu sám věřil a tím jste se začal opravdu uzdravovat.Jak někdo píše od vietnamců,tak já ho mám z obchodu.Od vietnamců bych takové věci nekupovala,věřím,že by to od nich začalo i černit ruku.

reagovat 26.8.2015 14:41 - Také

ho mám,ale nemůžu říct,že by mi v něčem pomohl.Možná jste tomu sám věřil a tím jste se začal opravdu uzdravovat.Jak někdo píše od vietnamců,tak já ho mám z obchodu.Od vietnamců bych takové věci nekupovala,věřím,že by to od nich začalo i černit ruku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *