Lymphomyosot

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2008 21:45 - Cord

Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Mě byl předepsaný na posílení imunity. Trpím na opakované záněty dýchacích cest, ale mandle mám OK a chřipku taky moc nemívám. Zajímalo by mě jak Vám to pomohlo / nepomohlo?

reagovat 26.12.2008 21:40 - Jana

Syn měl kdysi opakované angíny,pomohl až Lymphomyosot, na doporučení lékařky.Já na něj nedám dopustit a také ho každému doporučuji.Jenže mám druhou zkušenost,že si to lidi nekoupí,protože tento přípravek patří mezi homeopatika, stojí nějaké peníze a tak to raději hodí za hlavu.Ale dobře jim tak,doplatí na to jen oni sami.

Pro mě to byl tehdy hotový "zázrak".

reagovat 1.2.2009 13:24 - Bla

Dostala jsem předepsaný tento výrobek. Zároveň beru antibiotika a Broncho-vaxom .. Mám to užívat všechno dohromady??? Přijde mi to jako pátý přes devátý, nevim, jestli doktorce věřit

reagovat 1.2.2009 13:24 - Bla

Dostala jsem předepsaný tento výrobek. Zároveň beru antibiotika a Broncho-vaxom .. Mám to užívat všechno dohromady??? Přijde mi to jako pátý přes devátý, nevim, jestli doktorce věřit

reagovat 4.3.2009 19:43 - len

Moje 7-mi letá dcera bere Lymphomyosot také, dostala i Bronchovaxom a ještě má užívat Hlívu ústřičnou. Taky jsem se ptala jestli smí vše najednou a bylo mi řečeno, že jo. Tak doufám, že jí to alespoň pomůže.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2009 21:03 - marie

Můj vnuk ho užívá už delší dobu a nedáme na něj dopustit.Od malička má velice zvětšené mandle tak že i léky se mu špatně polykaly.Dnes už má 19 let a díky lymphomyosotu má mandle poloviční.Když ho na delší dobu vynechá tak se mandle lehce zvětší.Ráda bych věděla,jestli ho může brát pořád.Skoda že výrobce ho nedodává ve větším balení.

reagovat 11.8.2009 12:17 - Klára

Prosím o radu, mám už čtvrtou angínu během dvou měsíců. Beru už třetí antibiotika. Ráda bych vyzkoušela Lymphomyosot, ale nevím , zda ho můžu užívat při kojení a jestli s užíváním mohu začít už během léčby s antibiotiky. Díky za odpověď.

reagovat 23.9.2009 17:24 - Naďa

A jak to dávkujete? A je možno lymfomysot užívat v těhotenství? Na příbalovém letáku je napsáno dávkování dle rad lékaře, ale má doktorka s tím nemá vůbec žádnou zkušenost.

reagovat 25.5.2011 07:07 - Lymphomyosot

Máte někdo zkušenosti s...

Má 5 letá dcera trpela častými nachlazeními a dýchacími problémy, kašlala. Měla zvětšenou nosní mandli, trpěla na zahlenění nosohltanu. Vydržela tak cca 10 dní ve školce a už něco chytla.
Zkusila jsem Broncho-vaxom, k tomu Lymphomyosot - 3x denně 10 kapek nalačno, 30 min před jídlem nebo 1 hod po jídle. Zároveň 1xdenně hlívu ústřičnou.
Lymphomyosot se bere do využívání, pak 14 dni pauza a znovu. Takto by se měla využívat 3 balení.
Momentálně dobírá 3 balení Lymphomyosotu a nachlazená byla jen 1 x!
Mohu potvrdit, že tato kombinace zabrala!
A to jsem zkoušela i jinou homeopatii, výtažky z květů. Ale až tato kombinace se osvědčila !! Doporučuji všem. Nejsou to žádné chemické léky. Držím pěsti, ať zabere i dalším dětem.

reagovat 14.11.2011 12:48 - Héra

Máte někdo zkušenosti s...

Mívala jsem celé mládí tak 4x ročně zánět průdušek. Na angíny jsem netrpěla. Po využívání kapek Lymphomyosot mám už asi 10let pokoj. Je dobré je občas (jednou za rok, nebo za dva)využívat jako podporu imunity - 20kapek do vody dvakrát denně před jídlem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *