lupenka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2004 19:40 - robert

ahoj, vítám tady všechny lupenkářky a těším se na seznámení. :-)
já jsem Robert a je mi 21.'

reagovat 13.9.2006 14:52 - Marta

www.psoriasis-cure.eu

reagovat 14.9.2006 11:21 -

Ahoj všem kde mámé zbylé příspěvky ????Jsou zde jen 2????'

reagovat 16.9.2006 04:03 - Miluska

Ahooooojky:o) zdravím'

reagovat 9.10.2006 14:54 - Ahoooooj,Dana

Poslala jsem tucet příspěvků a kde nic tu nic. Podívejte se na www.lupenka.cz a www. rychlehojeni.cz, je tam fůra zajímavého'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2010 22:32 - Mirka

Ahoj, lupneka mi byla diagnostikována ve 40 letech - dostala jsem jí po období stresu, kdy jsem byla dva měsíce bez manžela - musela jsem se starat o dům, psy, 2 děti a firemní záležitosti - též jsem přechodila chřipku. Vysypalo se mi to úplně všude po celém těle, končetinách i v hlavové části. Kromě předepsaného mléka od doktorky, jsem se začla mazat kvalitním extra panenským olivovým olejem, používat pouze čistě přírodní ksoemtiku s aloe vera, nasadila jsem čistící dietu - skoro jen samou zeleninu a tři dny jsem si dělala klystýry. Všechny ložiska mi zázračně zmizly. Tak doufám, že to vydrží. Je vidět, že stres a životní styl mají na lupenku velký vliv.

reagovat 14.3.2010 08:09 - jirka

Ahoj, lupneka mi byla...

jeden starý učitel mi kdysi poradil, že každá lupenka se dá vyléčit dietou. Žádné cigarety, káva, alkohol, ostrá koření.
Asi po 6 týdnů pít denně čaj z jahodníku, řepíku a macešky rolní. Vše smíchat stejným dílem a polévkovou lžíci směsi luhovat v 0,6 l horké vody 15 min.
Vlažné po doušcích denně pít 1-2 krát denně.

reagovat 20.2.2012 18:07 - Jana

Ahoj Honzo,

Ahoj,delali ti u sv.Anny nejaka vysetreni?

reagovat 7.5.2013 13:38 - Katka (27)

Ahoj, hledám pohodovou kamarádku s AE nebo lupénkou na tři týdny u moře - ZDARMA.

Získala jsem grant na tři týdny u moře (termín 30.8. až 22.9.), jedná se o Chorvatsko a mám to vše (ubytování i cestu) kromě jídla placeno pro dvě osoby. Tak hledám nějakou pohodovou kamarádku s těžší formou AE nebo s lupénkou, které by moře prospělo a chtěla by do toho jít, mě se tam samotné být tři týdny nechce :(
Je třeba doložit jen zprávu od kožní. Je to tři týdny u moře v podstatě ZDARMA, vše už je zařízeno.
Mail: katerina.kalabova(zavinac)gmail.com

reagovat 24.5.2015 18:24 - :-)

Jednou za čas se mi objevuje lupenka ale jen pár fleků,dostala jsem diprosalic a pak belosalic,vždy to mizí ale trvá to,nejdřív to zčervená ale pak to udělá to že se kůže ztenčí.
Nedávno mě bolely nohy tak jsem se bála jestli nezlobí žíly,koupila jsem si varixinal gel a namazala si více dní celá lýtka kde se mi zase fleky nedávno objevili.Po pár dnech koukám a fleky mizely.Tak mě napadlo to sem napsat,gel obsahuje různé byliny tak asi to nějak působí fleky jsou pryč.
Samozřejmě to je asi k zamyšlení jen pro toho kdo má pár flíčků ,ale pořád lepší než kortikoidy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *