LUPENKA KONEC TRÁPENÍ ? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2006 21:22 - Alterna

Jezte Zdrave Pijte vcas a ne Zavadne piti (alkohol,kava ,bublinky,)koureni.Pokud nejste uzdraveni Neplodte dalsi nestastne deti ,ale snazte se vcas uzdravit at z nich potom mate radost.Dale si uvedomte ,ze jde i o nemoc DUSE nejenom tela .Vedte spise asketicky zivot a neublizujte vice svemu telu,toje prvni predpoklad k uplnemu uzdraveni .Duse - Motlitba ale opravdova ne ta povrchni.Tot vse

reagovat 17.3.2006 00:55 - bo2bob"seznam.cz

chtěl bych požádat o informaci(na výše uvedenou mailovou adresu), kde byh mohl získat kontakt, na CK, či konkrétní osobu, která by mě blíže seznámila s terapií u mrtvého moře. děkuji.

reagovat 13.4.2006 10:28 - bohuš

dělejte vše jako ostatní zdraví lidé, a pak poznáte že lupenka je pouze nemoc jako každá jiná. I jiní nemocní jsou nešťastní a mají svá trápení. Nebojte, oni lékaři na to přijdou. Ale co pak? Hodně zdaru a humoru i při nemoci.

reagovat 4.5.2006 09:59 - Magda

Jak tohle mohl nekdo napsat /neplodte deti/je mi zle kdyz jsem si precetla tenhle clanek jelikoz mam taky lupenku co fetaci to je v poradku ja vim ze je to nemoc ne moc prijemna ale to by co 2 clovek nesmel mit dite alergici, diabetici,atd.ten kdo ten clanek napsal si asi neuvedomuje ze zrovna timhle ublizuje je to nefer ja jsem lupenku nechtela klidne si ji vem a zij s ni

reagovat 11.5.2006 20:41 - Markéta

Mám lupenku a nikdy se nevzdám přsvědčení, že se uzdravím a že mám právo na normální život jako každý člověk.Mám baječnýho partnera takže vím,že je to možné žít naplno a přeji to všem s tímhle problémem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2013 11:59 - Ponuka

Ponúkame prenájom relaxačného dvojizbového apartmánu MONTY*** v lokalite Podhájska. Bližšie informácie www.apartmanmonty.com.
Apartmán MONTY*** - rodinný apartmán s dobrým vkusom ".

reagovat 16.2.2014 21:48 - andrea

Andreo napiš mi prosím...

poslite mi prosim adresu kde sa mozem s istotou obratit na vyliecenie psoriazy..Dakujem Andrejka

reagovat 17.9.2014 18:00 - Martin

poslite mi prosim adresu kde...

Jestli něco vyléčí lupenku, tak jedině výživa. Můj 50letý otec ji měl od 18 let, a teď je na 95 % bez příznaků. martin.hippo@mybox.cz

reagovat 24.9.2014 22:44 - Vlaďka

Na trhu je teď nějaký nový přípravek modrá lahvička a červená etiketa s postavou ženy vím o něm od kamarádky. Název snad něco na písmeno S, říkala, že ho používá krátce, ale moc jí prý proti pupénce pomáhá. Změnu poznala už za pár dnů užívání. Pokud by někdo chtěl ráda zjistím přesný název. :)

reagovat 5.2.2016 12:19 - Hana

Já mám s lupénkou zkušenosti u příbuzných. Je to nemilá nemoc, kůže se nesmí moc namáčet http://zdravi-nemoc.cz/lupenka

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *