Lízání poštěváčku-jak na to?

Archiv příspěvků

reagovat 10.1.2018 19:12 - hela

S neznámou osobou se lízání nedoporučuje. Můžete se nakazit. A věřící Vám řeknou, že je to hříšná praktika. Má se souložit z lásky a to jen v manželství, tedy muž a žena.

reagovat 11.1.2018 10:12 - !!!

Kdo nelíže patří za mříže!

reagovat 13.1.2018 02:23 - Wocas

Postevacek musite postavit jak ptaka, nektera ma velkej jina malinkej. Nejlip jej postavite podtlakem, tedy nasatim (dulezite je vedet kde postevacek je :-D). Prstiky vevnitr a delat s nima, co mate overeny, ze zensky vyhovuje. Pak uz staci jen postevacek drazdit jazykem, osobne mam odzkouseno, ze nasatim a drazdenim to jde rychle, jedna ruka-prst/y v pochve, druhou treba drazdit bradavku, zensky milujou, kdyz jim pevne chytnete prdylku, nebo vnitrni stranu stehna, kdyz uz se ji blizi orgasmus, doporucuju pevne jednou rukou obejmout stehno a dlan polozin na brisko a byt pripravenej jit s krouticim se telem do vsech stran, rukou pohyby minimalizovat a hlavne dejte bacha na zuby at ju nekousnete do ku*dy... lizani a cucani zensky pri orgasmu je to nejlepsi co muze byt... kdyz vam pak rika, ze je uplne vyrazena a ze asi prozilamrtvicku, protoze uz je hodina po sexu a ji stale brni cely telo, vite, ze je vase

Manuka Doctor

reagovat 13.1.2018 02:33 - Wocaa

Pokud vypilujete techniku po udelani partnerky, muzete zene doprat treba pet orgasmu behem dvou tri minut lizani, nektere ale pri orgasmu nesnesou dalsi lizani-lechta je to/je to neprijemne, nebo se boji, ze se vystrikaji, to uz se musite domluvit :-) a jeste jeden tip. Postevacek ma asi 13 cm, ale vne je jen "zalud"(vypada to jako malinkatej sulinek :-) ), ten zbytek je vevnitr, coz znamena, ze v pochve je smerem k brichu, muze to byt jen nahoda ale masirovani horni casti pochvy muze vyvolat mene casty posevni orgasmus, tedy pri styku se zkuste nasmerovat tak, aby ste ji zaludem drazdili prave tu horni cast pochvy... moje partnerka je moooc spokojena ;-)

reagovat 14.2.2018 19:13 - Kolda

Ktra holka chce vylizaz.ceske budejovice.728623248

reagovat 10.3.2018 13:57 - ladinek

Ivo, OK, tak napiš jak se ti...

Ja strcim nejdriv svuj velky pyj do jeji nadrzeny miňdži 3-4krat ji zajedu dovnitr ven ,a potom ji zastrcim jazyk abych ji oslintal postaka a jedu. Kdyz uz citim ze semeno chce do jeju mindzi tak ho vytahnu ona zacne mi kroutit, lamat a honit. Tak ji dam jenom spicku do jeji nadrzeny pici a i na zacne áááá-ovh ovh tak ho zarazim co nejhlubejs a. řicim jak kuň a na konec ji nastrikam di jeji mokry pici semeno ze ji to vyteka z mindzi az na prosteradlo ! a tojje zuzuu panove. pak toho upecenyho kara otru o jeji stehna a zbytek tekutiny ji dam vycucat do jejiho pysku ahh.

reagovat 10.3.2018 14:05 - robert

můj manžel to moc neumí,...

Kdyz to tvuj starej neumi prijd zamnou a ja te tak omrdam ze omdlis. Nejdriv ti tu kundicku vylizu potom ti zacnu masirovat kozicky jazykem ti prolizu od prdelky az ke kundicce nasadim ti ho nejdriv mezi kozy abys ho mohla i pusinkou trochu podrazdit a pak ti ho zasunu az na doraz do tvy velky vytahany kundy a zacnu prirazet ze nebudes stacit odrazet.

reagovat 11.3.2018 10:02 - ****

Kdyz to tvuj starej neumi...

jo, jo. A potom se probudíš a máš dole pyžamo celý mokrý, ne?

reagovat 22.3.2018 19:03 - Josíf

Lížu ženu pokaždé, už bychto bez toho ani neuměl, nejdřív se udělá ona pak to do ní strčím trochu se zaškubu a konec, tohle je náš sex

reagovat 24.3.2018 14:19 - josef

Lízání je i velké riziko. Jednou jsem měl na služební cestě s kolegyní sex a když jsem li lízal při orgasmu mě tak sevřela stehny, že jsem se fakt málem udusil. Bylo to fakt hrozné. Byla uplně bez sebe. To jsem ještě se žádnou nezažil a měl jsem fakt strach. Nemohl jsem se z toho sevření vůbec dostat.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *